آمازون در پیشرفته مذاکرات برای خرید Self-رانندگی-خودرو فن آوری شرکت Zoox

یک Zoox ربات ماشین در یک درایو تست در 2019.

عکس: Andreas Hoenig/DPA/زوما پرس

آمازون. com, Inc. در پیشرفته مذاکرات برای خرید Zoox Inc. در یک حرکت است که گسترش تجارت الکترونیکی غول پیکر در رسیدن خودمختار-خودرو فن آوری است.

این شرکت در حال بحث در مورد یک معامله که ارزش Zoox در کمتر از 3.2 میلیارد دلار آن را به دست آورد در بودجه دور در سال 2018 به گفته افراد آشنا با این موضوع.

یک توافق ممکن است هفته دور یکی از این افراد هشدار داد و این بحث هنوز هم می تواند سقوط از هم جدا.

Zoox تاسیس در سال 2014 کار کرده است به منظور توسعه سخت افزار و نرم افزار مورد نیاز برای ایجاد الکتریکی-طراحی ربات تاکسی که می توان احضار توسط برنامه گوشی های هوشمند با شروع این سال است.

یک معامله موفق می تواند زندگی جدید به یک بار با مشخصات بالا راه اندازی است که دیده می شود آن اقبال کم نور آن را به عنوان تلاش برای جمع آوری پول.

آمازون چند سال پیش ایجاد یک تیم اختصاص داده شده به بدون راننده-خودرو فن آوری, با انگیزه در بخش های فشار برای حمل و نقل بیشتر از آن در محصولات خود را. آن ساخته شده است چندین سرمایه گذاری در منطقه از جمله در سال گذشته هنگامی که آن را در شرکت خودمختار-شرکت فن آوری شفق نوآوری Inc.’s $530 میلیون بودجه ،

Zoox گفت: در بیانیه ای که آن را “دریافت کرده است علاقه استراتژیک معامله از احزاب مختلف بوده و کار با Qatalyst همکاران برای ارزیابی منافع است.”

این شرکت در ظهور و سقوط آینه انفجار علاقه خودمختار-خودرو فن آوری و پس از آن آهسته تر از حد انتظار سرعت استقرار ربات وسایل نقلیه.

از بنیانگذاران تیم Kentley-کلی در ابتدا بسیار موثر در برنده شدن بیش از سرمایه گذاران با استفاده از هوا از رمز و راز در مطبوعات و داشتن یک شومن را شلاق برای تحریک هیجان. در اکتبر سال 2016 او صحبت مورب از چشم انداز خود را برای سوار شدن تجربه مانند “دیزنی لند در خیابان های … سان فرانسیسکو.”

Zoox سرمایه گذاران عبارتند از: لوکس پایتخت و Primavera سرمایه است.

این شرکت در ظهور آمد و به عنوان دره سیلیکون هیجان زده سرمایه گذاران با دید مستقل تاکسی و وسایل حمل بازنویسی قوانین از جاده ها است.

General Motors Co. در سال 2016 انجام یک معامله به ارزش بیش از 1 میلیارد دلار برای به دست آوردن یک استارتاپ به نام کروز اتوماسیون, Inc. برای تقویت خود به خود رانندگی تلاش. Uber Technologies, Inc. به دنبال با یک $680 میلیون معامله برای به دست آوردن یک ورودی راه اندازی یکی از اولین پیشگامان مدرن تلاش آنتونی Levandowski — یک معامله است که بعد soured پس از خود قبلی کارفرما الفبای Inc.’s self-driving واحد در حال حاضر شناخته شده به عنوان Waymo شکایت کرد برای تجارت-اسرار سرقت. Uber حل و فصل و آقای Levandowski بود که پس از آن متهم توسط مقامات فدرال و در مارس التماس کرد گناه را به سرقت اسرار تجاری.

چالش برای Zoox بود که آقای Kentley-کلی تا به حال به فروش می رسد سرمایه گذاران در این ایده از یک شرکت ساخته شده است در سه تا از داغترین روند در صنعت خودرو: بدون راننده فناوری خودروهای برقی و سوار-نقطه. هر پا که مدفوع عمده هزينه چالش كودكان ونوجوانان بسیار بزرگتر و بهتر-بودجه رقبا.

در سال 2018 به Zoox هیئت مدیره حذف آقای Kentley-کلی پس از شرکت مطرح 500 میلیون دلار در کمک های مردمی دور است که ارزش آن در $3.2 میلیارد دلار است. واضح بود پس از آن که شرکت نیاز بیشتری به چشم انداز خود را به جاده.

او به عنوان جایگزین اجرایی اوایل سال گذشته توسط Aicha Evans که به گفته رئیس استراتژی افسر در Intel Corp. که آمد آن زمان به جمع آوری پول بیشتر به بازار منتقل شده بود به ساخت Zoox کار پیدا کردن پول بیشتر حتی سخت تر است.

علاقه بدون راننده راه اندازی شده است پایانی در حالی که پول جابجا کرده و به نام بزرگتر مانند Waymo و جنرال موتورز کروز یک وضعیت تشدید بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک رقیب به bucked که روند شفق نوآوری تاسیس توسط گوگل بارگذاری و تسلا Inc. فارغ التحصیلان. آمازون بخشی از یک سرمایه گذاری دور اعلام کرد در سال 2019 است که مطرح شده بیش از $530 میلیون دلار برای Aurora ارزش نهادن به راه اندازی در بیش از 2 میلیارد دلار.

سرمایه گذاری که توسط آمازون و یکی دیگر که در آن رهبری یک $700 میلیون دور در برقی-ماشین ساز Rivian خودرو, LLC نشانه های علاقه رو به رشد توسط فن آوری های غول پیکر در آینده حمل و نقل آن را به عنوان چهره افزایش هزینه های لجستیک.

نوشتن به صورت لمباردو در [email protected] و تیم در و هیگگینس [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>