آمازون استخدام 80,000 نفر از 100.000 طرح

آمازون انبار کارگران خواسته اند که این غول تکنولوژی به کار بیشتر برای حفاظت از آنها. این شرکت با بیش از 500 ، 000 در ایالات متحده به کارکنان.

عکس: پل Sancya/آسوشیتد پرس

آمازون. com, Inc. پر کرده است 80,000 شغل در طول چند هفته بخشی از ولگردی و قانونی شکنی استخدام برای اضافه کردن 100,000 کارگران برای دیدار با افزایش تقاضا در میان coronavirus بیماری همه گیر.

غول فن آوری همچنین اعلام کرد یک قایق از کارگر حمایت از برنامه برای چک کردن کارکنان درجه حرارت در امکانات خود را در آمریکا و اروپا و در کل مواد غذایی در بازار مکان در اوایل هفته آینده. این شرکت در حال بررسی درجه حرارت از 100 ، 000 کارکنان روزانه و برنامه ریزی برای ارائه ماسک به تمام امکانات در هفته آینده با توجه به دیو کلارک آمازون معاون ارشد رئیس جمهور از سراسر جهان ، هر کارمند به دمای بالای 100.4 درجه فارنهایت خواسته خواهد شد که برای رفتن به خانه و بازگشت تا پس از داشتن رفته سه روز بدون تب آقای کلارک گفت.

آمازون انبار کارگران و دیگر کارکنان ساعتی به نام در این شرکت به انجام بیشتر برای محافظت از آنها را به عنوان coronavirus گسترش یافته است. کارکنان در حداقل 15 انبارها در ایالات متحده آمریکا به آزمایش مثبت برای Covid-19 یا وارد قرنطینه به دلیل علائم آمازون گفت: در این هفته. که لیست کرده است تقریبا روزانه در هفته های اخیر.

آمازون استخدام بیش از 500 ، 000 نفر در ایالات متحده ساخت این کشور را که دومین خصوصی کارفرما. Walmart , Inc. —این کشور بزرگترین خصوصی کارفرما با حدود 1.5 میلیون کارگر—به تازگی اعلام کرد برنامه های مشابه ارائه ماسک برای کارکنان و درجه حرارت در شروع هر شیفت. این شرکت با استخدام 65,000 کارگران از مارس 19 و گفت: این امر اضافه کردن 150,000 برای مدیریت خرید افزایش برانگیخت با این بیماری همه گیر.

حدود 15 کارکنان در یک انبار در جزیره استاتن n. y. راه می رفت از کار شنبه با توجه به آمازون. این اعتصاب به دنبال داشت اقدامات مشابه در امکانات در شیکاگو و دیترویت منطقه و همچنین به عنوان یک “بیمار” در روز سه شنبه توسط کارگران در تمام مواد غذایی است که متعلق به شرکت آمازون است.

به عنوان ویروس در سراسر ایالات متحده آمازون مواجه شده است و تقاضا و جمعی از کارکنان غیبت در آن انبارها وال استریت ژورنال در گزارش این هفته است. برخی از کارگران گفته اند آمازون نشده ارائه شده به اندازه کافی تمیز کردن وسایل در امکانات و یا به درستی اجرا اجتماعی-فاصله گرفته است. سازمان کارکنان خود را به نام در آمازون را تعطیل هر انبار که در آن حداقل یک مورد تایید شده از Covid-19 شناسایی شده است.

مربوط تصویری

بوئینگ است که انتظار می رود به ارائه زود هنگام بازنشستگی و buyouts, West Virginia به تعویق انداختن اولیه آن و ملوانان پیاده از یک ناو هواپیمابر ایالات متحده پس از نزدیک به 100 خدمه تست مثبت برای coronavirus. وال استریت ژورنال را شلبی هالیدی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: جو Raedle/گتی ایماژ

آمازون گرفته است چند مرحله را برای حفظ کارکنان امن در انبارها از جمله جدا کردن میز و صندلی در اتاق استراحت و از بین بردن جلسات بین کارگران و مدیران که به طور معمول قبل از شروع هر شیفت با توجه به کارگران است. این شرکت گفت: انبارها با تایید موارد می تواند بسته به طور موقت برای تمیز کردن عمیق و بازگشایی هنگامی که این روند به پایان رسیده است.

آمازون امن اضافی از 450.000 قوطی از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و بیش از 50,000 دست عفونی برای خود و کارکنان انبار, با توجه به یادداشت بررسی توسط مجله.

آقای کلارک از آمازون گفت: در یک پست وبلاگ که این شرکت در روند توزیع ماسک به کارگران که در دسترس خواهد بود به عنوان به زودی به عنوان روز شنبه در برخی از نقاط با تمام امکانات داشتن ماسک در اوایل هفته آینده. این شرکت اهدا خواهد شد هر N95 ماسک دریافت آن را به مراقبت از سلامت کارگران و یا فروش آنها را در هزینه, او گفت:.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

آمازون دارای نورد چندین سیاست های جدید در هفته های اخیر. این شرکت گفت: کارکنان است که نشان می دهد علائم و یا مبتلا هستند Covid-19 یا در قرنطینه هستند و واجد شرایط تا دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی. این شرکت نیز مطرح شده پرداخت ساعتی برای کارکنان در ایالات متحده و کانادا توسط $2 از طریق پایان ماه آوریل و اجازه به کارکنان برای مقدار نامحدودی از زمان پرداخت نشده از طریق پایان ماه. آقای کلارک گفت آمازون انتظار دارد به “فراتر از اولیه ما 350 میلیون دلار سرمایه گذاری در پرداخت های اضافی و ما این کار را می خرم.”

این شرکت در حال برنامه ریزی برای انجام روزانه ممیزی جدید سلامت-andsafety اقدامات با استفاده از دوربین در آن امکانات و یادگیری ماشین برای نظارت اجتماعی فاصله.

“با بیش از 1000 سایت در سراسر جهان و بسیاری از اقدامات و هشدارها به سرعت در حال نورد بیش از گذشته چند هفته ممکن است موارد که در آن ما آن را دریافت نمی کند اما من می توانم به شما اطمینان دهم که فقط به آنچه آنها می شود—استثنا او گفت:” در این پست.

نوشتن به سباستین Herrera در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>