Amazon Faces Antitrust Probe in Canada

شیوه های کسب و کار آمازون نیز باعث نگرانی در ایالات متحده و اروپا.

عکس: استفانی فودن/بلومبرگ نیوز

اتاوا— دیده بادیه دار ضد تراست کانادا گفت که یک تحقیق مدنی را در مورد Amazon.com شرکت, AMZN -0.37% و اینکه آیا در رفتار با فروشندگان مستقل در سایت خود از موقعیت غالب خود در بخش خرده فروشی سوء استفاده می کند.

کانادا آخرین حوزه قضایی برای راه اندازی یک کاوشگر ضد تراست به شیوه های خرده فروش آنلاین است، که جلب توجه افزایش یافته در کنگره، در میان ایالات متحده و در اروپا است. که در میان مقامات مورد توجه خاص است چگونه آمازون رفتار فروشندگان شخص ثالث که استفاده از بازار شرکت.

اداره رقابت کانادا روز جمعه گفت که کاوشگر آن در حال انجام است و “نتیجه ای از اشتباه در حال حاضر وجود دارد.” در آشکار کردن تحقیقات، از ورود شرکت کنندگان در بازار در مورد نگرانی های آن استقبال می کند—نشانه ای، دیده بان های ضد تراست می گویند، از اولویت اداره دادن این پرونده است.

یک سخنگوی آمازون گفت که شرکت مستقر در سیاتل با بررسی اداره رقابت همکاری می کند.

دفتر گفت که تحقیقات خود را بر سوء استفاده از سلطه متمرکز است، و یا اینکه آیا یک شرکت غالب در یک بازار درگیر در رفتار در نظر گرفته شده برای از بین بردن رقبا و یا بازدارنده ورود رقبای جدید است.

محققان ضد تراست کانادایی به دنبال هر گونه گذشته و یا موجود سیاست های آمازون است که ممکن است تمایل فروشندگان شخص ثالث را تحت تاثیر قرار دهد برای ارائه محصولات خود را برای فروش با قیمت پایین تر در کانال های خرده فروشی دیگر. بعلاوه، آنها در حال بررسی این هستند که آیا فروشندگان شخص ثالث قادر به موفقیت بدون استفاده از برنامه برآورده شده توسط آمازون، که بر اساس آن آمازون مسئولیت تدارکات.

در سال ۲۰۱۷ آمازون موافقت کرد که یک میلیون دلار کانادا (۷۵۶ هزار دلار) مجازات بپردازد و پس از اینکه یک بررسی اداره رقابت به این نتیجه رسید که خرده فروش آنلاین ادعاهای بی اساس در مورد پس انداز در برخی محصولات انجام داد، قول داد شیوه های قیمت گذاری خود را تغییر دهد.

مارک وارنر، یک وکیل تجاری و رقابت که در تورنتو و نیویورک تمرین می کند، گفت که این اداره رکورد مختلطی در اثبات سوء استفاده از سلطه در کانادا دارد. بررسی های بالا بر علیه گوگل در سال ۲۰۱۶ و Apple Inc. در سال 2017 بدون هیچ گونه اقدام اجرایی که انجام شد، قطع شد، او گفت.

اوایل

CEOs از آمازون، اپل، فیس بوک و گوگل با سوالات سخت و در زمان، انتقاد خصمانه در مورد شیوه های کسب و کار خود را در طول جلسه مجلس ضد تراست مواجه است. در این جلسه مشخص شد که چگونه چهار شرکت از پنج شرکت با ارزش آمریکا تحت بررسی از هر دو طرف راهرو هستند. عکس: کمیته قضایی مجلس ایالات متحده/رویترز (در اصل ۳۰ ژوئیه ۲۰۲۰ منتشر شده است)

با این حال، آقای وارنر افزود، “تا حدی که می تواند سوار خودروی کناری همراه با اقدامات اجرایی در اتحادیه اروپا و آمریکا شود، احتمالاً شانس این اداره برای موفقیت به صورت نمایی افزایش می یابد.”

به گزارش وال استریت جورنا، اتحادیه اروپا در مورد درمان خود با فروشندگان شخص ثالث، در مورد تشکیل اتهامات ضد تراست علیه آمازون تابه حال فکر کرده است. کالیفرنیا همچنین در حال بررسی شیوه های آمازون است، در حالی که اعضای کنگره فشار وزارت دادگستری به پرتاب کاوشگر خود را به چگونه خرده فروش آنلاین رفتار فروشندگان مستقل است.

ظاهر شدن ماه گذشته در برابر کمیته فرعی ضد تراست کمیته قضایی مجلس نمایندگان، جف بزوس، مدیر اجرایی آمازون، توسط قانون گذاران به زورگوئی فروشندگان مستقل در بازار خرده فروشان متهم شد.

نوشتن به Paul Vieira at [email protected]

حق © 2020 داو جونز و شرکت، شرکت ©تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im