آمازون گل نشسته با قیمت درآوردن به عنوان Coronavirus نگرانی

Clorox محصولات در میان کسانی که یا فروخته شده و یا در تامین کوتاه مدت در آنلاین و آجر و ملات و خرده فروشان.

عکس: Jason DeCrow/آسوشیتد پرس

آمازون. com, Inc. تلاش برای مهر کردن شخص ثالث فروشندگان شارژ قیمت های گزاف برای ویروس-قتل تمیز کردن وسایل ضد عفونی کننده دست و محصولات دیگر در تقاضای بالا در میان coronavirus نگرانی.

این شرکت گفت: آن را حذف کرده و ده ها هزار نفر از اقلام به دلیل قیمت بالا و نامعقول است و اقدام بر علیه فروشندگان ساخت ادعاهای بی اساس.

“وجود دارد هیچ جایی برای ادعاهای دروغین و قیمت درآوردن در آمازون” Dharmesh مهتا آمازون معاون رئیس جمهور در سراسر جهان اعتماد مشتری و شریک پشتیبانی روز چهارشنبه در یک مصرف کننده-حفاظت شنوایی در واشنگتن ،

بالاتر از قیمت عادی ادامه شنبه در آمازون و جاهای دیگر آنلاین. در میان موارد ذکر شده برای فروش در آمازون بود 70-تعداد ظرف Clorox دستمال مرطوب ضد عفونی برای $27.99 تقریبا پنج برابر هزینه معمولی. 8-هر اونس دو بسته Purell ضد عفونی کننده دست بطری های ذکر شده در $49.99 بیش از شش برابر آنچه در خرده فروشان عمده شارژ.

مقامات بهداشت گفت: تمیز کردن دست ها و سطوح با خانواده ضد عفونی کننده بسیار مهم است برای متوقف کردن ویروس گسترش یافته است.

ایالات متحده فروش ضد عفونی کننده دست شد تا 54 درصد در هفته منتهی به فوریه. 22 در مقایسه با مدت مشابه یک سال پیش با توجه به Nielsen. فروش دماسنج بودند تا 34% و اسپری های ضد عفونی کننده فروش 19 درصد شرکت گفت.

قیمت سنگ آهن در بازار نیست و محدود به آمازون. بازارهای آنلاین مانند eBay Inc. و Facebook , Inc. برجسته به طور مشابه قیمت های بالا. Walmart , Inc. همچنین تا به حال موارد بالاتر از حد معمول قیمت آنلاین از فروشندگان شخص ثالث.

برای مقامات بهداشت عمومی استراتژی شامل رمان coronavirus در داخل ایالات متحده به احتمال زیاد تغییر به عنوان تعداد موارد و مرگ و میر را افزایش دهد. وال استریت ژورنال را Brianna ابوت توضیح می دهد که چالش های متعددی در این کشور مواجه است. عکس: دیوید رایدر/ایسنا

یک Walmart سخنگوی روز چهارشنبه گفت: این شرکت است که از نزدیک نظارت بر وضعیت و از بین بردن هر گونه اقلام با قیمت های غیر طبیعی بالا. خریداران همچنین می توانید هشدار شرکت به هر قیمت سنگ آهن در بازار گفت.

عمده آجر و ملات خرده فروشان از فروشگاههای جعبه بزرگ به داروخانه های زنجیره ای برگزار شد قیمت ثابت به عنوان خریداران به سرعت پاک کردن قفسه. وب سایت هدف Corp. CVS سلامت پارسیان. Walgreens, چکمه, داد , Inc. و Home Depot , Inc. نشان داد محصولات در تقاضا در معمولی قیمت اما این موارد تا حد زیادی به فروش می رسد. آن دسته از شرکت هایی خرید محصولات به طور مستقیم از تولید کنندگان.

“عرضه محصولات همچنان سیال و ما دوباره تهیه و به سرعت به عنوان امکان پذیر است” CVS در بیانیه ای گفت. یک Walgreens گفت: این شرکت دیدن موقت کمبود در برخی از فروشگاه ها.

آخرین Coronavirus

 • استرالیا گزارش 52 تایید موارد عفونت
 • کره جنوبی گزارش 6,088 موارد تا 467 از یک روز زودتر
 • ژاپن گزارش 33 مورد جدید آوردن مجموع به 317
 • دانشگاه جانز هاپکینز: 95,000 موارد عفونت در سراسر جهان از 3200 مرگ و میر
 • ایالات متحده دارای 159 موارد 11 نفر کشته شده اند

Purell-نام تجاری دست مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب اسپری و صابون در میان بیشتر در مورد تقاضا به صورت آنلاین و در فروشگاه ها. شرکت مادر Gojo Industries Inc. اجرا “تقاضا افزایش آمادگی تیم” در ماه دسامبر در پیش بینی یک فروش سنبله و شروع به محدود کردن فروش به خرده فروشان هفته پیش در تلاش برای اطمینان حاصل شود کافی تامین به مراکز پزشکی که شامل Purell بزرگترین بخش کسب و کار, شرکت, سخنگوی گفت.

“این بهترین راه برای به دست آوردن محصول به طور مساوی توزیع شده به مکان های آن را بیشتر مورد نیاز است,” او گفت:. “این روش همچنین کمک می کند تا جلوگیری از بازیگران بد از انباشت و قیمت درآوردن.”

Clorox شرکت ، با یک تخته سنگ از تمیز کردن محصولات که شامل مواد ضد عفونی کننده اسپری و دستمال مرطوب در هفته گذشته گفت: آن آماده شد برای یک افزایش در تقاضا است. محصولات خود را در میان کسانی که یا فروخته شده و یا در تامین کوتاه مدت در آنلاین و آجر و ملات و خرده فروشان در سراسر کشور.

یک Clorox سخنگوی گفت: این شرکت دارای یک ضد عفونی محصول عرضه تیم کار دور ساعت برای دوباره پر کردن منابع به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. در قیمت درآوردن او گفت: “این بسیار ناامید کننده برای دیدن فروشندگان انجام این کار در زمانی که مردم نیاز به دسترسی به مواد ضد عفونی کننده محصولات.”

قیمت های بالا در حال مزاحم به خصوص در مبارزه با گسترش coronavirus چون مردم با درآمد پایین که تکیه بیشتر بر حمل و نقل عمومی و کمتر احتمال دارد قادر به منزوی کردن خود هستند بیشتر در معرض خطر گسترش و ابتلا به ویروس, گفت دانشگاه میشیگان Aradhna کریشنا رفتاری دانشمندی که مطالعات قیمت گذاری رفتار است. سهمیه بندی عرضه نیز گرایش به بی اثر در زمان بحران ،

“حتی پا کرده اخلاقی و مسائل اخلاقی,” او گفت:. “این یک وضعیت بسیار دشوار است.”

بیشتر در Coronavirus

 • مواد غذایی برای کوهنورد می شود افزایش فروش به عنوان اپیدمی باعث انباشت
 • Coronavirus گسترش در سراسر جهان مهار است ‘نتیجه بعید است’
 • فروشنده, فروشندگان آماده شدن برای افزایش تقاضا به عنوان Coronavirus گسترش می یابد
 • آمریکا مرگ و میر افزایش می یابد
 • خانه عبور $8.3 میلیارد دلار در لایحه به نبرد Coronavirus
 • یک پزشک زندگی این ویروس در خطوط مقدم جبهه
 • Coronavirus پوشش زنده

نوشتن به شارون Terlep در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de