جنگل آمازون سرعت به عنوان Coronavirus مانع اجرای

یک deforested و سوخته طرح در نزدیکی Novo Progresso در برزیل پارا دولت در ماه سپتامبر.

عکس: آماندا perobelli/ایسنا

با صدها نفر از محیط زیست و اجرای عوامل کنار گیر جنگل زدایی در برزیل آمازون دارای افزایش یافته و به بیشترین رشد در سال و فصل زمانی که پاکسازی به طور معمول شتاب و حتی هنوز آغاز نشده.

داده های ماهواره ای جمع آوری شده توسط برزیل, موسسه ملی تحقیقات فضایی از ماه اوت سال 2019 از طریق مارس نشان می دهد 2,031 مایل مربع از جدید تسویه ها تقریبا به اندازه دلاور. به تازگی deforested منطقه 71% بزرگتر از قبلی بالا برای معادل آن دوره ثبت شده در سال 2016 و 2017.

محیط زیست و رهبران اروپایی باید سرزنش محافظه کار رئیس جمهور Jair Bolsonaro برای افزایش جنگل زدایی با اشاره به نرم افزار-توسعه و بلاغت است که آنها می گویند جسارت وبلاگ نویس و همچنین کاهش بودجه در این کشور زیست محیطی اجرای آژانس Ibama.

سیاهههای مربوط در حال انباشت اشیاء بدست آمده در ماه سپتامبر در نزدیکی هومیتا در آمازوناس دولت است.

عکس: برونو کلی/ایسنا

افزایش اخیر می آید که برزیل در تلاش برای جلوگیری از کروناویروس که به کشته شدن نزدیک به 3000 نفر و آلوده بیش از 45 ، 000. هر چند آقای Bolsonaro برگزار شد در ملی مستند دولت خود دستور داده است تا بندگان به سن 60 سال برای کار از خانه کاهش تعداد افراد در زمینه کار بر روی جنگل زدایی برای Ibama.

“من کار با هفت نفر از 15 کارکنان” گفت: یک Ibama عامل که مجاز نیست به صحبت های عمومی. او گفت تیم خود را متهم به پلیس جنگل زدایی در همه روندونیا, برزیل دولت بزرگتر از مینه سوتا که در آن قریب به اتفاق عصری انبوه شده اند و تبدیل به مرتع و سویا زمینه.

این مقام گفت: ورود به سیستم در حال حاضر در حال چیدن حتی پیش از فصل خشک از آوریل تا اکتبر زمانی که کشاورزان و زمین های تصرف سوزاندن سیم سیاهههای مربوط و آماده سازی زمینه برای احشام (گاو) چرا و کشاورزی.

Ibama و دیگر آژانس فدرال این چیکو مندس موسسه برای حفاظت از تنوع زیستی به حال در مجموع 6,943 کارکنان به عنوان فوریه از آنها حدود 23 درصد بالاتر از 60 با توجه به داده های رسمی. آن را نمی تواند مشخص که چگونه بسیاری از کسانی که به انجام کار درست.

یک محیط سخنگوی وزارت مراجعه کننده یک درخواست برای نظر به آمازون شورای نیروی کار برای حفاظت از جنگل های راه اندازی در اوایل سال جاری توسط معاون رئیس جمهور همیلتون Mourão. یک سخنگوی آقای Mourão با اشاره به توییتر حساب که در آن اوایل این ماه او گفت که او تا به حال ملاقات با وزرای کابینه “به بحث در مورد اقدامات فوری علیه زدایی.”

انبوه طرفداران ابراز شک و تردید در مورد این دولت حل و فصل. “نیروی کار در درجه اول بین صحبت فروشگاه با هیچ استراتژیک اکشن” گفت: James Deutsch, مدیر اجرایی, جنگل, اعتماد, یک سازمان غیر انتفاعی است که با پشتیبانی از حفاظت از جنگل ها پروژه های در برزیل و جاهای دیگر. “من از ترس به عنوان داده در ادامه آمده است که تلاش های موثر نبودند چرا که آنها جدی نیست.”

از داده های ماهواره ای در جنگل زدایی داده های جمع آوری شده تا کنون توسط برزیل, موسسه ملی تحقیقات فضایی اولیه هستند و یک حسابداری کامل سالانه جنگل زدایی نمی توان شناخته شده است و تا نوامبر است. اما اوایل اعداد در حال ارسال شوم سیگنال محیط زیست می گویند.

یک عکس هوایی منتشر شده توسط صلح سبز در ماه اوت نشان می دهد, دود مواج از آتش سوزی در شهرداری Novo Progresso در پارا دولت

عکس: ویکتور مریما/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

“بخش زیادی از جنگل زدایی در این سال در حال حاضر رخ داده است” گفت: پائولو بارتو یک محقق در موسسه مردم و محیط زیست از آمازون, یک سازمان غیر انتفاعی مستقر در Para دولت که در آن بسیاری از جنگل زدایی می گیرد. “تمایل است که آن را بالاتر از سال گذشته است.”

پس از یک دهه کاهش جنگل زدایی پس از یک اوج در جنگل از دست دادن در اوایل 2000s تخریب در آمازون شروع به افزایش دوباره در سال 2012. هر چند زدایی ثبت سالانه است که در زیر نرخ در 1990s و 2000s اولیه در جنگل تسویه ها افزایش یافت و 30 درصد در 12 ماه از ماه اوت سال 2018 از طریق جولای 2019 در مقایسه با 12 ماه گذشته. تقریبا 3,800 مایل مربع بودند برهنه, منطقه تقریبا به اندازه کانکتیکات و بزرگترین پاک از سال 2008.

آمازون در سراسر نه کشورهای آمریکای جنوبی است آنقدر وسیع است که کمک می کند تا تنظیم درجه حرارت جهانی با جذب 5 درصد از تمام دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای. بیش از نیمی از آن در است برزیل که در آن خانه را به بیش از 20 میلیون نفر جمعیت و teems در برخی از مناطق با غاصبان زمین, wildcat وبلاگ نویس و معدن.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آنچه باید انجام شود برای حفاظت از آمازون ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

شایع آمازون تخریب در سال گذشته—نماد آتش که دود سیاه آسمان بیش از شهرهای دور به جنوب—برانگیخته جهان خشم و انزجار. خیلی از سرزنش بود و سپس به آقای Bolsonaro.

دولت او کاهش یافته است به نظر این مقاله است. در گذشته آن است گفت: این کار به سرعت جنگل زدایی با آوردن نظم به آمازون توسط پیگرد قانونی وبلاگ نویس و دادن برخی از مسیر قانونی عناوین زمین.

اوایل سال جاری دولت او خواسته کنگره برای تصویب یک اندازه گیری به دور ملک عناوین به هزاران زمینداری در آمازون در یک شرط بندی قانونی است که آنها می دهد دسترسی به اعتبار و کمک های فنی که منجر به بهتر مدیریت زمین.

این لایحه اگر چه در کنگره مخالفان خود گفت که آن را به طور موثر عفو افرادی که به طور غیرقانونی پاک درختان و خار بیشتر جنگل های تخریب.

یک عکس ماهواره ای از برزیل, موسسه ملی تحقیقات فضایی نشان آتش سوزاندن در ماه سپتامبر در روندونیا دولت است. جنگل دیده می شود در سبز تیره و خشک مراتع در قهوه ای و چمن در نور سبز.

عکس:
DSR/INPE

افزایش جنگل زدایی خطرات بیگانه خریداران از دانه های سویا و گوشت گاو که در میان برزیل را بالای صادرات و تا حد زیادی تولید شده در deforested زمین. تجارت عمده معامله برزیل مسجل یک سال پیش با اتحادیه اروپا لولا در بخشی از وعده های برای جلوگیری از جنگل زدایی.

قانونگذاران در تمام کشورهایی که وارد این پیمان در حال انتظار برای شروع بحث در مورد معامله بعد از این سال با جنگل زدایی به احتمال زیاد خود برای تولید مواد غذایی در برابر برزیل که می خواهد دسترسی بیشتر برای آن محصولات کشاورزی در اروپا است.

“من به شدت تلاش های حمایت از مصرف کنندگان به تحریم برزیل گوشت سویا و چرم” گفت: آقای دویچه از جنگل اعتماد. “این دلیل است که ما در برابر مردم برزیل اما از آنجا که هر چیزی که ما می توانید انجام دهید برای توقف تخریب است که هنوز هم با ارزش حتی در وسط این بیماری همه گیر.”

مارچلو بریتو رئیس یک گروه تجارت برای برزیل کشت گفت این کشور در صنایع غذایی مشغول به کار برای کاهش جنگل زدایی و تحریم غلط خواهد بود.

“اکثریت مطلق برزیل تولید قانونی است و احترام به معیارهای بین المللی,” او گفت:. “ما می دانیم که وجود تاریخی پیوند بین جنگلها و محصولات کشاورزی اما امروز ما باید ابزارهای تکنولوژیکی ثابت کند که تنها اقلیتی از تولید لینک به غیر قانونی زدایی.”

نوشتن به پائولو Trevisani در [email protected]

اصلاحات & Amplifications
جیمز دویچ اجرایی این جنگل اعتماد, یک سازمان غیر انتفاعی است که با پشتیبانی از حفاظت از جنگل ها پروژه های در برزیل و جاهای دیگر. آخرین نام اشتباه به عنوان دویچه در نسخه قبلی. (اصلاح شده در تاریخ 22 آوریل)

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>