مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس چهره نادر آزمون در اول شهادت قبل از کنگره

شتاب رشد برای آقای بزوس به شهادت پس از یک ژورنال در مقاله ای مفصل با استفاده از شخص ثالث فروشنده داده ها برای کمک به ایجاد رقابت آمازون-محصولات مارک.

عکس: پابلو مارتینز Monsivais/آسوشیتد پرس

در آمازون.com , Inc.’s AMZN 0.75% سالانه سهامداران جلسه در مه, مدیر اجرایی, جف بزوس ارائه شده آشنا پاسخ در مورد موشکافی اطراف این شرکت است.

“ما می خواهیم مردم را به حقیقت را می دانم در مورد آمازون و چگونه ما با استفاده از مقیاس به صورت خوب,” او گفت: قبل از ترسیم شرکت در طرح های آب و ایجاد شغل و کسب و کار کوچک.

که اغلب تکرار پیام و آقای بزوس تمایل در ظاهر عمومی و مصاحبه به چوب به مردمی نقاط صحبت کردن در مورد آمازون افزایش به آزمایش می شود به عنوان قبل از هرگز هنگامی که او باعث می شود او اولین-همیشه ظاهر قبل از کنگره در روز چهارشنبه.

در سال های اخیر ثروتمندترین مرد جهان اعطا کرده است چند تمدید مصاحبه با روزنامه نگاران و به ندرت با آن مواجه نوع خصمانه پرسش او این است که به احتمال زیاد از نمایندگان مجلس آنتی تراست کمیته فرعی. او مجموعه ای به شهادت از طریق ویدئو کنفرانس در کنار مدیران اجرائی از Apple Inc., گوگل, پدر و مادر الفبای Inc. و Facebook Inc.

آقای بزوس که ارزش خالص افزایش یافت و به حدود 180 میلیارد دلار به حکومت آمازون بلامنازع پس از تاسیس این شرکت بیش از یک ربع قرن پیش. او شهرت برای بودن مایه می گیرد که برگزاری یک باور قوی و یا به چالش کشیدن آنچه که او در نظر گرفته می شود ضعیف در نظر گرفته ایده های. اما او نیز شناخته شده است برای ماندن در پیام. سابق آمازون مدیران می گویند آنها انتظار دارند آقای بزوس به دقت آماده و برای حفظ نظم و انضباط در های چندین پیام است که آمده اند اغلب در این شرکت در پاسخ به موشکافی و انتقاد.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه چیزی شما فکر می کنم از آمازون شیوه های کسب و کار? پیوستن به مکالمه زیر.

یکی این است که در حالی که آمازون حساب برای حجم زیادی از تجارت الکترونیک و فروش کلی آن اندازه در خرده فروشی ایالات متحده است بسیار کوچکتر است. یکی دیگر از آن “وسواس مشتری” یکی از 14 اصول طولانی تبلیغ توسط آقای بزوس و تیم خود را به عنوان یک توضیح برای این شرکت رفتار رقابتی.

تاج جواهر از شهادت او “است که به احتمال بسیار زیاد به مصرف کننده گفت:” گورو Hariharan, که سال پیش کمک به ساخت برخی از آمازون فروشنده خدمات و در حال حاضر اجرا می شود CommerceIQ که با این نسخهها کار با مارک های فروش در آمازون است. “او می تواند استدلال می کنند که شما نمی خواهید برای به اجرا درآوردن بیش از حد بسیاری از قوانین در بازار باز از آنجا که شما خواهد شد در نهایت صدمه زدن به مصرف کننده است.”

یک سخنگوی آقای بزوس کاهش یافته است به نظر این مقاله است.

منتقدان را مورد سوال که آیا برخی از آمازون شیوه قرار دادن منافع خود پیش از این که مشتری-اصل اول و قانونگذاران بوده است مورد نقد این شرکت رفتار رقابتی به عنوان بخشی از یک معاینه گسترده تر از شرکت های بزرگ فناوری از جمله آمازون پس از سال گذشته است. شتاب رشد برای آقای بزوس به شهادت پس از یک مقاله وال استریت ژورنال در مارس دقیق استفاده از شخص ثالث فروشنده اطلاعات توسط کارکنان شرکت برای کمک به ایجاد رقابت آمازون-محصولات مارک.

آمازون که راه اندازی یک تحقیقات داخلی به دلیل مجله داستان گفت: آن را ممنوع کارکنان از استفاده غیر دولتی تعیین فروشنده-اطلاعات خاص که تعیین که محصولات خود را به راه اندازی.

در جولای 21, شرکت منتشر شد گزارش نوشته شده است بخشی از آن توسط مصرف کننده ارشد جف Wilke که سیاهی آن سرمایه گذاری به کسب و کارهای کوچک گفت آن است که با صرف بیش از 30 میلیارد دلار برای حمایت از کوچک و متوسط-حجم فروشندگان در سایت خود. این گزارش همچنین می گوید: آمازون با این نسخهها کار میکند بیش از 2 میلیون مستقل فروشندگان نويسندگان و سازندگان محتوا, توسعه دهندگان و دیگر کسب و کار در ایالات متحده

آمازون پیگیری های بی حد و حصر انتخاب رهبری آن را به تبدیل شدن به یک بازار عظیم با میلیون ها نفر از فروشندگان. اما این استراتژی کسب و کار قرار دادن مشتریان در خطر است ؟ وال استریت ژورنال بررسی چگونه ناامن از محصولات از جمله محصولات کودکان و اسباب بازی ها تبدیل شده اند در دسترس برای خرید. عکس: John F. Campbell, وال استریت ژورنال,

تشکر. دیوید Cicilline (D. R. I.) صندلی از پانل مجلس گفت: نمایندگان مجلس در سال گذشته را “شنیده می شود برخی بسیار نگران کننده در مورد شهادت تجارب نوآوران و کسب و کارهای کوچک با آمازون است.” پرسید که آیا او راضی چگونه آمازون تا به پاسخ پرسش ها در مورد استفاده از آن از شخص ثالث فروشنده داده آقای Cicilline گفت: به سادگی: “هیچ.”

“آنها فوق العاده ای gatekeepers به بخش عظیمی از اقتصاد” آقای Cicilline در مصاحبه ای گفت:. “ما می خواهیم به نگاه بسیار جدی راه شیوه های آمازون است.”

آقای بزوس اولیه مشاور برای دادرسی شامل بالا آمازون وکیل دیوید Zapolsky و جی کارنی آمازون روابط عمومی و سیاست های رئیس جمهور سابق مطبوعاتی کاخ سفید وزیر به رئیس جمهور باراک اوباما.

آقای بزوس مصاحبه حضور به طور معمول به اطلاعیه شرکت و یا حوادث که در آن مصاحبه اجتناب از موضوعات داغ دکمه. یکی از تازه ترین مصاحبه برای مثال برگزار شد در رابطه با سفر خود به هند در ماه ژانویه که در آن او به میدان فرستاد دوستانه سوالات مرحله از Amit Agarwal رئیس آمازون هند عملیات. مصاحبه مطرح مورد علاقه بزوس موضوعات: آمازون منبع داستان و این شرکت متعهد به از بین بردن رد پای کربن خود را. آخرین طولانی مصاحبه با یک روزنامه نگار یک سال 2018 نشسته و با سیمی, استیون لوی متمرکز تا حد زیادی در فضای کمپانی Blue Origin.

آقای بزوس اغلب اجازه می دهد تا زیردستان خود را دفاع از آمازون. که شامل مدیران مانند دیو کلارک معاون ارشد رئیس جمهور از سراسر جهان عملیات و آقای کارنی, هر دو از آنها صدای جیر جیر از دفاع از آمازون و به نظر می رسد در تلویزیون مصاحبه.

آقای بزوس به طور معمول متکی بر او ارشد روابط عمومی ستاد دید مدیران و تیم حقوقی خود را هنگام آماده شدن برای مهم ظاهر عمومی سابق اعضای ارشد هیات گفت. مانند بسیاری دیگر از مدیران آقای بزوس به طور معمول تمرین خود را با مقامات ارشد و اعضای تیم در این نوع از سوالات او می تواند. با شنیدن برگزار می شود عملا آقای بزوس خواهد بود قادر به مقابله با پرسش از یک مقدار تنظیم راحت تر از معمولی برای کنگره جلسات آنها گفت.

“او کسی است که بسیار راحت در پوست خود نمی داند آنچه که او معتقد است و می داند که چگونه او ساخته شده است شرکت خود را در طول زمان بر روی ایده های بسیار روشن و اصول گفت:” اسکات Stanzel یک مدیر سابق ارتباطات در آمازون.

بیشتر در آمازون

  • آمازون ملاقات با آمدن در مورد سرمایه گذاری و سپس راه اندازی محصولات رقیب (23 ژوئیه سال 2020)
  • آمازون به چهره به اتهام آنتی تراست از اتحادیه اروپا بیش از درمان شخص ثالث فروشندگان (11 ژوئن 2020)
  • آمازون Scooped تا اطلاعات خود را از فروشندگان برای راه اندازی محصولات رقیب (مارس 23 سال 2020)
  • آمازون تبدیل شده است و امریکا مدیر عامل کارخانه (Nov. 20, 2019)
  • جف بزوس ” سفر از خصوصی خانواده به تلخیص احساس (Feb. 10, 2019)

آمازون که قیمت سهم افزایش یافته است توسط بیش از 50 ٪ در این سال است و ارزش بازار حدود 1.5 تریلیون دلار است اغلب مورد مناقشه این مفهوم است که این شرکت در کسب و کار شیوه های غرق کردن رقبا. به عنوان شرکت رشد کرده است به این کشور دومین خصوصی کارفرما و جذب بیشتر گوش خراش انتقاد آن قرار داده است تاکید بیشتری در گفتن داستان خود را دارد. این شروع یک وبلاگ در سال 2017 است که با تمرکز بر گفتن داستان در مورد شرکت خود و تلاش های کارکنان. این شرکت نیز شده است کارگردانی بیشتر از آن تلاش های تبلیغاتی به تازگی به برجسته کردن آن رابطه با کارکنان است.

هنگامی که شناخته شده به عنوان یک خصوصی مرد خانواده آقای بزوس در بیشتر سال های اخیر محوری خود را به محل موردتوجه وتماشای عموم, اگر چه او ادامه داد: برای جلوگیری از گسترش مطبوعات مصاحبه. او با استفاده از Instagram account برای برقراری ارتباط لحظات شخصی و پیام های.

این حساب شامل مطالب در مورد آمازون تلاش برای حفاظت از آن کارگران و آن تعهد به یک رهبر در تغییرات آب و هوایی پیشگیری ظاهر می شود در کنار عکس او با رهبران جهان و ستاره موسیقی. با توجه به سابق مشاوران آقای بزوس نیز صنایع دستی تصویر خود را از طریق فیلم تبلیغاتی خود, ارشد, تیم اجرایی و روابط عمومی نمایندگان.

عمده اتحادیه های کارگری که در حال جنگ با آمازون مانند بین المللی اخوان از Teamsters شده اند لابی اعضای کمیته به مسائل خود شنیده ام در دادرسی.

آمازون “دارای قدرت فوق العاده ای به تاثیر عرضه محصولات در دسته بندی های متعدد در هزینه کارگران فروشندگان و مصرف کنندگان گفت:” مایکل Zucker, مدیر تغییر را به نفع خود یک فدراسیون اتحادیه های کارگری است که به رهبری تلاش ها برای فشار آمازون است. “این قدرت شده است افزایش طول همه گیر و این یک پیش نمایش از آینده که در حال حاضر و به طور کلی بخش خرده فروشی در حال رفتن به صورت اگر وجود دارد هیچ قانون و مقررات اعمال می شود با شور و نشاط در آمازون است.”

نوشتن به سباستین Herrera در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net