آلومینیوم آسیاب می سازان در تقابل بیش از تعرفه معافیت

آلومینیوم تولید کننده Constellium می گوید ایالات متحده در صنعت است فشرده شده است. می توانید ورق banded است در آن میفیلد علا., تسهیلات.

عکس:
Constellium

آلومینیوم مشتریان دریافت تعرفه محرومیت در میلیاردها پوند وارد فلزی است که ایالات متحده آمریکا آسیاب می گویند در حال تضعیف بازار داخلی وظایف قرار بود برای احیای.

10% duty خارجی ساخته شده از آلومینیوم است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعمال شده در مارس 2018 مجاز واردکنندگان برای دریافت محرومیت از تعرفه های فلزی که در دسترس نیست در داخل کشور. اما آلومینیوم تولید کنندگان در ایالات متحده می گویند که روند خروج است incentivizing بیشتر به واردات تعمیق شکاف در این صنعت بیش از تعرفه اثربخشی.

“محرومیت روند واز خارج از کنترل” گفت: Jean-Marc ژرمن, مدیر اجرایی, پاریس مبتنی بر آلومینیوم تولید کننده Constellium SE, CSTM -2.95% که در عمل پنج کارخانه در ایالات متحده آمریکا است که حساب برای 40 درصد از فروش خود را. “از آن به عنوان اهرم در بازار داخلی صنعت آلومینیوم. ما در حال گرفتن فشرده می شود.”

وزارت بازرگانی صادر کرده است واردات محرومیت برای 7.6 میلیارد پوند از آلومینیوم در این سال از طریق اوایل ماه ژوئن پس از حذف 10.7 میلیارد پوند برای همه 2019 با توجه به آرلینگتون، -بر اساس آلومینیوم انجمن تجارت ، گروه مخالف تعرفه دلیل آن را می گوید وظایف بی اثر در برابر ارزان-صادرات از چین که باعث جهانی آلومینیوم اشباع رسیده است. انجمن خواسته است تا وزارت بازرگانی برای جلوگیری از صدور تعرفه محرومیت برای واردات از چین.

“استثنائات هستند و تنها در مواردی که هیچ متحده آمریکا تولید کننده نشان می دهد که توانایی ارائه درخواست محصول” یک سخنگوی وزارت بازرگانی گفت. این بخش آغاز یک بررسی از روند خروج.

این انجمن آلومینیوم گفت: افزایش تعرفه محرومیت در حال کمک به درایو واردات حجم های بالاتر برای محصولات که قبلا عرضه شده تقریبا به طور کامل توسط داخلی آسیاب. می-ورق واردات افزایش یافته و به 403 میلیون پوند در سال گذشته از 188 میلیون دلار در سال 2018 گفت: این انجمن با استناد به وزارت بازرگانی واردات بالغ. واردات فویل آلومینیوم و دیگر محصولات نیز افزایش یافته است.

Constellium و دیگر غلطک انواع محصولات آلومینیوم می گویند تعرفه چشم پوشی هستند را قادر می سازد مشتریان خود به خصوص آشامیدنی-می توانید سازان برای تغییر خرید در خارج از کشور اگر آنها اعطا کاهش قیمت و یا مطلوب تر شرایط قرارداد.

قیمت ورق می تواند رخنه کرد تا در این سال به 37 سنت افزایش به 38 سنت در هر پوند بالاتر از هزینه های خام آلومینیوم از 35.5 سنت در سال 2019 بازار, پیش بینی CRU گروه تخمین می زند. CRU گفت: میلز را مهار افزایش قیمت, با وجود افزایش تقاضا است.

توپ Corp. BLL -0.26% ایالات متحده بزرگترین سازنده قوطی فروش می گوید: میلز نورد نیست نگه داشته تا با افزایش تقاضا برای قوطی.

“هیچ شرکت اضافه شده است هر گونه قابل توجهی ظرفیت داخلی از تعرفه رفت و به اثر” توپ گفت: در نظرات به وزارت بازرگانی در این ماه مورد پیشنهاد تغییرات به روند خروج.

شیکاگو می ساز Ardagh فلزی بسته بندی USA Inc. گفت: در نظرات به وزارت بازرگانی که داخلی نورد میلز’ اطمینان کافی در مورد ظرفیت تولید در حال ریاکارانه است.

“آلومینیوم می تواند ورق باید وارد شده از تامین کنندگان خارجی,” Ardagh گفت.

Constellium و دیگر نورد شرکت ها می گویند که ظرفیت برای اطلاعات بیشتر می توانید با ورق سفارشات.

عکس:
Constellium

توپ گفت: آن تولید شد 4 درصد بالاتر از در سه ماهه اول نسبت به سال گذشته به دلیل افزایش تقاضا برای مواد غذایی کنسرو نوشیدنی. به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس محدودیت فعالیت در کافه ها و رستوران ها, مصرف کنسرو آبجو و نوشابه در خانه افزایش یافته است ،

کلرادو مبتنی بر توپ است که باعث می شود 100 میلیارد قوطی در سال است که با اضافه کردن ظرفیت گیاهان در گرجستان و تگزاس و در نظر دارد برای ساخت نیروگاه جدید در آریزونا گرجستان و در شمال شرقی برای دیدار با تقاضا برای غیر متعارف می اندازه. محبوب نوشابه های انرژی زا و مشخصی seltzer آب نیاز های مختلف کویل آلومینیوم است که همیشه در دسترس در ایالات متحده آمریکا

Constellium گفت: آن جا می توانید می توانید سازندگان حجم بالاتر پس از سرمایه گذاری 1.8 میلیارد در آن ایالات متحده گیاهان در طول پنج سال گذشته به آماده شدن برای رشد. دیگر نورد شرکت ها نیز گفت: آنها باید ظرفیت برای اطلاعات بیشتر می توانید ورق سفارشات.

برخی از ایالات متحده آلومینیوم غلطک تعویض بازگشت به تولید بیشتر می توانند ورق این سال پس از تقاضا کاهش یافته و بالاتر-حاشیه آلومینیوم آنها را برای خودرو بدن. خودرو سازان و سایر تولید کنندگان بزرگ را کاهش تولید به دلیل موانع عملیاتی و گسترده تر اقتصادی و ضعف ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس. Industrywide محموله های داخلی می تواند ورق در ماه مه و ژوئن افزایش 6 درصد و 6.5 درصد از سال گذشته است.

میلز نورد و انجمن آلومینیوم می گویند می تواند تولید کنندگان در حال جاری شدن سیل در وزارت بازرگانی با تکراری محرومیت درخواست برای افزایش شانس خود را از گرفتن برخی از آنها تایید شده و افتادن و هنگ کردن کارخانه های تولید با مدارک مورد نیاز برای اعتراض به درخواست.

می تواند به تولید کنندگان می گویند که به دلیل وزارت بازرگانی را چشم پوشی منقضی پس از یک سال آنها را به درخواست محرومیت بارها و بارها تا مطمئن شویم که آنها به اندازه کافی آلومینیوم برای مشتریان چندین ساله قرارداد.

آژانس ایالات متحده نیز نیاز به جدا کردن محرومیت برای تغییرات جزئی در انواع و اندازه واردات است. این monthslong بررسی روند طولانی رد روند و coronavirus همه آن را لازم را برای فایل محرومیت درخواست غالبا می تواند سازان گفت.

“نیاز به فایل طول سال و حتی بیشتر تلفظ با توجه به Covid-19 همه گیر و عدم اطمینان ناشی از آن است در اطراف عرضه و تقاضا” توپ گفت.

نوشتن در باب Tita در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im