Altria در حال حاضر ارزش Juul آزمایشگاه در حدود 12 میلیارد دلار از آن $38 میلیارد دلار ارزیابی هنگامی که آن را سرمایه گذاری در سال 2018 است. عکس: استفانی کیت/گتی ایماژ

شرکت Altria Group , Inc. در زمان یکی دیگر از بزرگ مسئول در سرمایه گذاری خود را در Juul Labs, Inc. و محروم کردن قرارداد خود را برای ارائه خدمات به هنگام راه اندازی آن را به عنوان شرايط نظارتی سرکوب در e-سیگار در بازار است.

توتون و تنباکو لوله در روز پنج شنبه گفت: ارزش سهام خود در Juul کاهش یافت $4.1 میلیارد دلار در سه ماهه چهارم. آن را در حال حاضر ارزش e-سیگار ساز در حدود 12 میلیارد دلار از آن $38 میلیارد دلار ارزیابی زمانی که Altria سرمایه گذاری در دسامبر سال 2018 است.

این دومین بزرگ شارژ Marlboro ساز گرفته شده بر روی آن بحث سرمایه گذاری است. در ماه اکتبر Altria نوشت آن Juul سهام توسط 4.5 میلیارد دلار. این شرکت گفت: آخرین شارژ منعکس نصب دادخواهی در برابر Juul.

رو شتاب کاهش سیگار فروش Altria در سال 2018 پرداخت $12.8 میلیارد پول نقد برای 35 درصد سهام در Juul, و آن را یکی از دره سیلیکون با ارزش ترین استارتاپ.

Juul از آن شده است گشته با پرونده های حقوقی, ممنوعیت در آن محصولات و تحقیقات به آن شیوه های بازاریابی. مقصر افزایش در زیر سن قانونی vaping راه اندازی کشیده است بیشتر از آن طعم از بازار ایالات متحده و کوچک پشت بین المللی خود را گسترش.

تحت تجدید نظر در توافق بین Altria و Juul, Altria دیگر ارائه بازاریابی و توزیع خرده فروشی برای این راه اندازی به عنوان آنها در اصل به توافق رسیدند. Altria خواهد شد در حال حاضر تمرکز بر کمک به Juul با امور نظارتی از جمله ارسال محصولات خود را برای تصویب توسط سازمان غذا و دارو. Juul و رقبای خود باید محصولات خود را برای بررسی ممکن است به باقی می ماند در فروش در ایالات متحده آمریکا

قرارداد جدید نیز به Altria گزینه ای برای راه اندازی خود را e-سیگار اگر Juul است و ممنوع شده توسط قانون فدرال از فروش vaping محصولات در ایالات متحده برای حداقل یک سال و یا اگر مقدار Altria سرمایه گذاری در Juul می افتد به $1.28 میلیارد دلار یا کمتر است. سهام در حال حاضر به ارزش $4.2 میلیارد دلار است.

Altria سرمایه گذاری در Juul باقی مانده در برزخ بیش از یک سال پس از این توافق شده بود که فدرال ضد انحصار مقامات در ادامه به بررسی ترتیب داد که این کشور بزرگترین سیگار فروشنده سهم بزرگی در یک تهدید بالقوه به کسب و کار اصلی آن. Altria همچنین اوراق خود را e-سیگار محصولات در مدت کوتاهی قبل از آن سرمایه گذاری در Juul.

وال استریت ژورنال گزارش داد اوایل این ماه که ضد تراست مقامات نگرانی در مورد معامله از جمله Altria کنترل از فضای قفسه در فروشگاه های خرده فروشی و تصمیم خود را به Juul برخی از فضا.

Vaping مرتبط با بیماری در حال افزایش است و به نظر می رسد مربوط به یک بازار سیاه از THC vapes. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز نشست با پزشکان و کارشناسان به درک آنچه اتفاق می افتد با شیوع.

تا زمانی که فدرال تجارت کمیسیون بررسی کامل است Altria نمی تواند تبدیل آن nonvoting سهام به رای گیری سهام تعیین نمایندگان به Juul مدیره و یا تعداد Juul درآمد به سمت خود درآمد. سابق Altria اجرایی منصوب شد Juul ارشد اجرایی در اواخر سال گذشته در یک گسترده وسیع.

Altria روز پنجشنبه گفت که انتظار دارد FTC بررسی به پایان خواهد رسید در نیمه اول این سال است.

تحت توافق جدید Juul را گسترش و تنوع بخشیدن به هیئت مدیره خود را و اضافه کردن یک دادخواهی نظارت کمیته. Juul مدیره در حال حاضر دارای پنج عضو است همه آنها را مردان است. هیئت مدیره جدید خواهد شد که نه عضو از جمله دو نمایندگی Altria و سه مدیران مستقل یکی از آنها Altria را معرفی کنند.

Altria سهام بودند کمی تغییر در premarket معاملاتی نزدیک به 50 دلار در هر کدام. سهام تحت فشار بوده است در سال های اخیر به دلیل کاهش در کسب و کار اصلی خود را سرکوب e-سیگار و اوراق ادغام مذاکرات با شرکت Philip Morris International , Inc.

Altria برای سال بود قابل پیش بینی کسب و کار سیگار و ثابت رشد سود. اما آن را تصدیق نامشخص آینده این شرکت در ماه اکتبر کاهش پیش بینی سود خود را برای سه سال آینده.

روز پنج شنبه شرکت بیشتر کاهش می یابد خود را در دراز مدت سود پیش بینی, پیش بینی 4 درصد به 7 درصد رشد کرد و گفت آن دیگر انتظار Juul برای کمک به سود آن بیش از سه سال آینده. همچنین چهره جدید قانون فدرال است که مطرح شده حداقل در ایالات متحده توتون و تنباکو خرید سن 21.

برای سه ماهه چهارم Altria گزارش از دست دادن خالص $1.8 میلیارد وزن با Juul شارژ. درآمد کاهش 1.8% به 6 میلیارد دلار منعکس کننده کاهش در هسته خود Marlboro کسب و کار.

در ماه سپتامبر Altria راه اندازی یک گرم تنباکو دستگاه در ایالات متحده آمریکا از طریق همکاری با فیلیپ موریس. این دستگاه به نام IQOS در دسترس است در آتلانتا و, Richmond, Va.

بازخورد مصرف کننده بر روی دستگاه ضعيف است و RBC تحلیلگر بازار سرمایه Nik مودی نوشت: در یادداشت روز شنبه. “در آن طول می کشد بیش از حد طولانی برای یادگیری در مورد آنچه IQOS است و چگونه کار می کند. در بالا از آن گرما چوب خرده فروشی به همان مقدار به عنوان یک بسته از Marlboros.”

محصول بعید است برای به دست آوردن کشش مگر این که FDA تایید یک برنامه انتظار به بازار به عنوان دستگاه کمتر مضر تر از سیگار است.

Altria گفت: بیش از 100 فروشندگان در حال حاضر آموزش به هدایت IQOS محاکمه. این شرکت ارائه نمی کند آمار فروش برای خلبانان در آتلانتا و ریچموند.

نوشتن به جنیفر Maloney در jennifer.maloney@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو