Alstom به خرید بمب افکن قطار واحد

Alstom کارکنان مشغول به کار در سال گذشته در یک سایت تولید در شمال فرانسه.

عکس: خبرگزاری فرانسه/گتی تصویر

فرانسه Alstom SA گفت: این توافق برای خرید بمب افکن , Inc.’s آموزش واحد در یک معامله به ارزش $8.2 میلیارد دلار از جمله بدهی تزریق کانادا غول صنعتی با مقدار پول نقد مورد نیاز و ایجاد چه خواهد بود جدید اروپایی متمرکز قطار های غول پیکر به اندازه کافی بزرگ در چین است.

معامله علائم بمب افکن دوم بزرگ خروج از کسب و کار است که تعریف آن در دهه گذشته. هفته گذشته این توافق به فروش های مورد علاقه خود را در یک سرمایه گذاری مشترک با ایرباس SE ساخت جت تجاری. پس از موافقت با ریختن قطار هم بمب افکن خواهد بود را به تمرکز بر روی کسب و کار خود را-جت عملیات.

Alstom گفت: آن را به خرید 100% از بمب افکن های حمل و نقل به عنوان مقدار به عنوان €6.2 میلیارد دلار ($6.72 میلیارد دلار) در ترکیبی از پول نقد و سهام به علاوه فرض بدهی در مجموع ارزش $8.2 میلیارد دلار است. به عنوان بخشی از این معامله Alstom گفت: Caisse de depot et دادن du Quebec زیادی صندوق بازنشستگی در کانادا استان با 32.5 درصد از سهام خود در بمب افکن قطار, کسب و کار, را با استفاده از آن پول حاصل از فروش به خرید Alstom سهام. آن را سرمایه گذاری یکی دیگر از €700 میلیون در Alstom سهام برای تبدیل شدن به شرکت بزرگترین سهامدار با 18 درصد از سهام دو کرسی هیئت مدیره.

از دوشنبه اعلام می آید یک روز پس از وال استریت ژورنال گزارش داد که توافق اولیه بین Alstom و بمب افکن برای واحد رسیده بود.

برای Alstom معامله وعده بخش عمده ای از آن به مدت طولانی گفت: به آن نیاز دارد برای به چالش کشیدن چین CRRC بزرگترین آموزش ساز. Alstom و Siemens AG اقدام به انجام این کار یک بار قبل از اما قطار خود را به کسب و کار ادغام پیشنهاد لغو شد, در بروکسل بیش از نگرانی های نظارتی.

این بمب افکن معامله ارائه می دهد کمتر موانع نظارتی و آشکار است بسیار متفاوت سیاسی در اروپا است. جدید کمیسیون اروپا در مواجهه با رقابت از چین بلکه مبارزه با تجارت چند جبهه با آمریکا وعده داده است به انعطاف پذیری عضلات خود را برای حمایت از اروپا سیاست صنعتی.

اتحادیه اروپا و کمیسر رقابت Margrethe بازرگانی را تصمیم به مخالفت فرانسه-آلمانی ادغام در زمینههایی که این امر آسیب به مصرف کنندگان اروپایی—خشم بسیاری از سیاستمداران اروپایی که دیدم این میتینگ به عنوان به طور بالقوه ایجاد یک اروپایی غول صنعتی قادر به رقابت در سطح جهانی در برابر دولتی چین حمایت از شرکت های.

یک قطار میتینگ بین Alstom و بمب افکن می تواند در صورت کمتر ضد تراست پوش بک از بروکسل در درجه اول به دلایل تجاری به جای سیاسی منطق چون فرانسه و کانادا سازندگان محصولات صنعتی و عملیات تا حد زیادی مکمل. با “برنامه به طور بالقوه محدود همپوشانی” گفت: تحلیلگران UBS در یک یادداشت تحقیقاتی منتشر شده یکشنبه, “این معامله به طور بالقوه می تواند در صورت کاهش موانع قانونی” از تنظیم کننده های اتحادیه اروپا.

Alstom و زیمنس به شدت رقابت در معتبر بازار برای سرعت بالا در مسافت های طولانی با قطار و کمتر قابل مشاهده است اما بحرانی بازار برای قطار-سیگنالینگ تجهیزات. هر دو نیز تولید و عملیات تعمیر و نگهداری در سراسر اروپا است که سیاستمداران محلی می ترسید خواهد بود بسته یا کوچک شده پس از ادغام بسیاری از اروپا و رقابت های ملی رگولاتور مخالف Alstom-زیمنس ادغام و تحسین خانم بازرگانی در این اتحادیه است.

هنوز عواقب شکست خورده Alstom-زیمنس معامله باعث شده است تا, تازه, تحلیل, اتحادیه اروپا, رقابت مقررات در بروکسل. خانم بازرگانی که پیشنهاد شد در ماه دسامبر برای نظارت بر “یک اروپا مناسب برای عصر دیجیتال” متعهد شده است به بررسی که در آن مقررات ضد تراست می توانید بیشتر اتاق برای ترویج اروپا رقابت جهانی. مدافع بازار آزاد, سیاست, خانم بازرگانی مخالف بازگشت به یارانه ها و یا سیاست های صنعتی است که از شرکت های بزرگ قهرمانان در هزینه از رقابت.

برخی از سیاستمداران اروپایی که می خواهند به ترویج منافع ملی هستند بی تاب و حمایت بیشتر از نظر سیاسی ضرورت در ضد تراست بررسی است. در اوایل این ماه, وزرای مالیه و اقتصاد از آلمان و فرانسه و ایتالیا و لهستان نوشت یک نامه مشترک به خانم بازرگانی یاد او که “طبیعت از رقابت های جهانی تغییر کرده است.”

برای رقابت سیاست “باقی می ماند مربوطه و موثر” وزیران گفت: اجرای “ممکن است نیاز به برخی از لوازم جانبی در طول زمان است.”

فشار بر خانم بازرگانی می تواند به رشد و حتی بیشتر شدید و بالقوه او را بیشتر متمایل به تصویب یک Alstom-بمب افکن میتینگ—چرا که او به طور گسترده ای انتظار می رود در ماه های آینده به منظور بالا بردن سوال در مورد یکی دیگر از لحاظ سیاسی حساس اروپایی ادغام بین فرانسوی ها و ایتالیایی ها در کارخانه کشتی سازی ساختمان آستر کروز. در ماه اکتبر او باز در عمق بررسی پیشنهاد خرید Chantiers de l’Atlantique در فرانسه توسط Fincantieri ایتالیا یک مقابله هماهنگ با رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی.

خانم بازرگانی در اعلام این رقابت نقد و بررسی گفت: او “را با دقت ارزیابی اینکه آیا پیشنهاد معامله را تحت تاثیر منفی قرار رقابت” و آسیب های اروپایی.

وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire روز دوشنبه گفت: پیشنهاد Alstom-بمب افکن ایران “اخبار عالی فرانسه برای اروپا و کانادا است.”

روز دوشنبه Alstom-بمب افکن توافق خواهد ارائه پول نقد است که می تواند بیش از نصف بمب افکن در حال حاضر بدهی 9 میلیارد دلار و کاهش بار وسیع جهانی حمل و نقل تولید کننده به یک کسب و کار-جت تولید کننده مارک های چنین به عنوان چلنجر Learjet و جهانی هواپیما.

چند هفته پیش از آن نیز آغاز مذاکرات به فروش کسب و کار-جت بخش به Textron , Inc. به دلیل نگرانی که مذاکرات برای فروش قطار بخش به Alstom تا به حال گرفتار کردن. مذاکرات با Textron در حال حاضر انتظار می رود پس از فسخ قرارداد با Alstom در حال حاضر تکمیل و به گفته افراد آشنا با این موضوع.

نوشتن به Jacquie McNish در [email protected] و دانیل مایکل در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de