همه ما باید عشق است: بنابراین اجازه دهید بحث در مورد آن از این هفته از V-روز و بیشتر 😊

این هفته از “عشق فیلم و Dhakka’. ما دوشنبه آغاز شده بود با نتایج اسکار, به دنبال کسانی که از دهلی انتخابات در روز سه شنبه و ولنتاین آینده تا روز جمعه. کل ایده V-روز مورد استفاده قرار گیرد برای شکست همراه با مغازه های فروش آن schmaltzy کالا. اما کسانی که upholders خالص-سبزی Bharatiya فرهنگ مشغول بوده است حمله خطرناک تر از تهدید به ملت ما نسبت به برخی از خارجی به اصطلاح سنت که برکت canoodling ‘cuppals’ به جای پرتاب chappals در آنها. پس این بار purveyors از آب نبات و شمع روشن شام ممکن است با خوشحالی به سمت چپ به تنهایی.

از آنجا که نفرت است تحت سلطه ما عناوین این چند سال گذشته اجازه دهید بحث در مورد عشق است که V-روز نشان دهنده. در واقع اجازه دهید همچنین فشار جوایز اسکار و دهلی نتایج نظرسنجی به این پرچ. با عرض پوزش آن خواهید بود یک جمعیت; این سه yaa.

Mohabbaatein است صحبت از V-روز صحبت کنید. حتی اگر رقیب netas همه چیز در مورد نفرت-یک باید آن را آسان برای مقاوم سازی این هفته سیاسی biggie با آهنگ عشق گرفته شده از آن (غیر) برنده اسکار, Once Upon A Time in بالیوود. نشده دهلی نو آواز با صدای بلند و روشن ‘AAP jaisa koi mil jaaye/ Toh سرکار بان jaaye’? BJP خواهد شد البته شجاعانه اعلام, ‘CAAr kiya toh darna kya?’

‘زنان کوچک’ برنده جایزه اسکار برای بهترین طراحی صحنه و لباس. هند خود را محدود به زنان نیز خود را شناسایی لباس, بازی های برگزار شده ستارهای نقش در Dilli نظرسنجی. به طوری که نه فقط در میان رای دهندگان از شورای ملی مقاومت, اما در سراسر کشور افزایش یافت گریه های محزون ‘Bol, راضیه, bol NRC hoga ke nahin?’ سنگم ما یک بار افتخار Ganga-Jamna فرهنگ است که به طور فزاینده ای مانند افسانه ای Saraswati.

Kejriwal درب-به-درب کمپین کمرشکن; عمل زنده اسکار رفت به همسایه پنجره’. این امر می تواند کشش را نشان می دهد که مارشال کاری الهام گرفته شده بود حسرت (بدسم?) آهنگ از Padosan: صرف Samney ولی khidki mein …’ آن ‘chand ka tukda’ شده است تحت الشعاع قرار tukda-tukda باند. هیئت منصفه است که در آن بسیاری سزاوار تفرقه برچسب.

آن را ‘یک روز زیبا در محله’ برای اسکار fave تام هنکس یکشنبه گذشته; آن قطعا برای AAP در روز سه شنبه. روز جمعه romancers دعا برای خورشید به درخشش خود به مهتاب serenades.

* * *

الک هوشمند گفت: “Kolkatans هستند هذیانی یک “بونگ” است جاروب اسکار.”

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

آموزش سئو