تمام زندگی موضوع: چرا Covid-19 دیده مستندات در مقیاس بی سابقه ای?

کمی بیش از 100 سال پیش آنفلوآنزای اسپانیایی کشته شدن حدود 15 میلیون نفر در هند. مهاتما گاندی بیش از حد پایین آمده و با آن موفق به سیاسی در زمان استعمار است. به دنبال بازگشت از ما زمان “coronial” و یا پست Covid-19, احساسات, این است که سخت به توضیح دهد. آن را تقریبا به عنوان اگر آنفلوآنزای اسپانیایی رخنه در شب کشته شدن مردم درب به درب در سمت چپ و قبل از طلوع آفتاب.

چرا متفاوت است ؟ این Covid-19 مرگ و میر در هند است و بیش از 16000 است که هر بیت غم انگیز اما این اعداد به یک تبخیر قطرات در مقایسه با 15 میلیون مرگ و میر در آنفلوآنزای اسپانیایی. اما در آن زمان یک مستند نیست حتی شکل به عنوان یک امکان دور.

این طاعون را ویران کرد جهان برای قرن ها و در یک نقطه به کشته شدن یک چهارم از جمعیت از قفقاز به کارتاژ. هنوز هیچ کس در تمام آن سال تا به حال به فکر دادن ابریشم یک خانم و یا تنظیم کردن در کشتی با ادویه جات ترشی جات و پارچه.

همان سوال را دوباره: چه چیزی تغییر کرده است ؟

اگر وجود دارد یک محرک پس از آن که به دموکراسی است. دموکراسی ساخته شده است که تفاوت به دلیل آن magazine می گوید که تمام زندگی مهم است. حتی در تئوری چنین اعلام کرده است عواقب. بنابراین زمانی که یک بیماری همه گیر اتفاق می افتد یک دولت دموکراتیک مدرن دیده نمی شود نشسته lazily در دست خود را در حال انتظار برای گله ایمنی. باید سریع عمل می کنند حتی در صورتی که اقدام بعد از آن نوبت به بیمار توصیه می شود. انفعال بدتر از عمل اشتباه!

این است که چرا دموکراسی های غربی را انتخاب مستند زمانی که Covid-19 زده و هند یک دموکراسی بیش از حد فکر کردم آن را به بهترین وجه در این مسیر. این واقعیت است که هر رای در همان وزن و ایجاد یک نوع متفاوت از سوزش غیر قابل تصور در گذشته است. این توضیح می دهد که چرا اداری پالس هرگز شتافت در اوایل بیماری های همه گیر. حتی علم پشت معاصر quarantining توسعه یافته برای اولین بار در قرن 19 بریتانیا “مهد دموکراسی”.

بینش به این جهت تغییر به چشم می خورد چگونه از میدان نبرد مرگ و میر با آن برخورد شد در قبل از دموکراسی. دوک ولینگتون فکر مشترک سرباز بود “scum of the earth”. فردریک کبیر بر این باور بود که بی معنی به نگرانی در مورد اینکه آیا یک سرباز زخمی می کردند و یا کشته شدند. لویی ناپلئون را نداشته باشند به طور منظم درمان واحد در اردوگاه های جنگ. در واقع فرانسوی ها بود و نه فقیر رکورد در این نمره تا سوم جمهوری سال 1870.

قبل از دموکراسی آمد به اروپا و تلفات جنگ شد راه فراتر از آنچه قابل قبول خواهد بود در هر دموکراسی امروز. در این برادرکشی فارسی جنگ های داخلی از سال 1642 به 1651 مرگ و میر تقریبا برابر با تعداد سربازان انگلیسی که در جنگ جهانی دوم است. دوباره در جنگ های داخلی آمریکا حدود ده برابر بیشتر از سربازان درگذشت (شمال و جنوب امریکا همراه) از در جنگ جهانی اول به عنوان دموکراسی پیشرفته در ایالات متحده بود و نگرانی برای رفاه و آسایش سربازان بیشتر از همه در شامل مرگ و میر در میدان نبرد.

زندگی ماده در یک دموکراسی و امریکا پیوسته در تلاش برای به حداقل رساندن تلفات جنگ در پاسخ به این که اساسی درایو. فقط مقایسه کنید: جنگ های داخلی آمریکا منجر به 4,98,332 تلفات آن بیش از مرگ و میر در جنگ جهانی اول جنگ جهانی دوم جنگ ویتنام (11 سال به طول انجامید), جنگ خلیج فارس (هنوز هم در از سال 2001) و عراق (به طول انجامید هفت سال) در کنار هم قرار.

دلیل اصلی که چرا آمریکایی ها تمایلی به ورود به جنگ جهانی بود چرا که آنها نمی خواهید به قربانی “گل جوانان” در نبرد. در جنگ جهانی دوم نیروهای آمریکایی دچار 2,91,557 مرگ اما کمونیست روسیه از دست داد 8 میلیون سرباز و ژاپن (و نه پس از آن یک دموکراسی) بیش از 2.3 میلیون نفر تلفات نظامی. افسانه ای جنرال جورج سی مارشال گفت: اگر ما تا به حال رنج می برد تقریبا تا آنجا که ژاپنی ها وجود دارد که یک تحقیق کنگره و سر را نورد.

پست جنگ جهانی اول ارتش ایالات متحده ramped تا تلاش خود را برای محدود کردن میدان نبرد مرگ و میر. در مورد 58,000 ما مبارزه با نیروهای درگذشت در ویتنام بود که یک شوک دشنه به آمریکایی ها است. در عین حال این چیزی بود در مقایسه با بیش از 1 میلیون Viet Cong سربازان و تعداد مساوی از غیرنظامیان ویتنامی که در همان جنگ است. هنوز نه لیندون جانسون و ریچارد نیکسون می تواند آب و هوا اعتراض که شکست در کیسه های بدن شروع به آمدن به خانه.

به یک حد قابل توجهی با ما صحبت زیادی در مورد “مجتمع صنعتی نظامی” ناشی از این احتیاط را از دست دادن نیست زندگی در جنگ است. به عنوان وجود دارد فشار ثابت به حداقل رساندن “چکمه بر روی زمین” نیروهای آمریکایی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای وابسته به هواپیماهای بدون سرنشین و از راه دور با دقت هدف قرار دادن. این پیچیده جدید ماشین جنگی باعث وارد آمدن خسارت سنگین به دشمن و در همان زمان کاهش در تلفات آمریکا. در جنگ عراق بیش از 1 میلیون عراقی درگذشت علیه 4,431 ما سربازان.

دیده می شود در برابر این پس زمینه آن را آسان تر است به درک که چرا در دموکراسی های امروز Covid-19 ایجاد کرده است چنین اجتماعی بوسیله اسباب گردنده, حتی اگر آن است که هیچ جا به عنوان کشنده به عنوان گذشته بیماری های همه گیر. این طرز فکر برای اولین بار تاسیس دموکراسی در حال حاضر یک ماژول آماده صادر به غیر دموکراسی به خصوص کسانی که می خواهند به رونق در اقتصاد جهانی و زنجیره ای.

ایده آل است که همه زندگی ماده وادار دموکراسی به افزایش فعالیت های همه گیر در دوران پس چرا باید این “coronial” فاز تواند متفاوت باشد ؟ مردم خوب و ناخوشی نیاز دولت به آنها اطمینان می دهم که آنها نمی خواهد “به آرامی به آن شب خوب”.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>