تمام زندگی موضوع: سیاه و دیگران بیش از حد

توسط Radhanath سوامی Maharaj

در میان در حال حاضر هرج و مرج در شرایط کنونی جهان یک حادثه خاص در ایالات متحده در سطح جهانی تقویت گیج کننده است برخورد بین “تمام موضوع زندگی” و “زندگی برخی از ماده”. درگیری از civilisational هویت در ادامه به سوزاندن جامعه بشری با قدرت بیشتری نسبت به مرگبار Covid-19 ویروس.

بخش بر اساس نژاد و رنگ و کاست وضعیت و ایدئولوژی قرار بود به کاهش با آموزش و پرورش و پیشرفت اجتماعی. اما به نظر می رسد به عنوان اینکه خشم و نفرت را تنها سوخت بیشتر منجر به غارت سوزش و سازمان گسترش نفرت-زهر.

کلاس وجود دارد از خودشیفتگی افرادی که مشتق لذت در گسترش خشونت و نفاق با تحریک بخش به بهانه حمایت از مظلوم و مستضعف – در حالی که انجام zilch برای آنها.

آگاهی و توانمندسازی واقعی تنها با واقعی آموزش و پرورش است. عاقلانه توزیع منابع ما نیاز به کمک آسیب پذیر روی پای خود ایستاده به جای تبدیل شدن به ابزار صرف در دست کسانی که با برنامه های سیاسی است که در تلاش برای ایجاد فرصت های شغلی در خارج از شعار و فریاد زدند و قدرت احتکار به نام دلسوزی و “زندگی برخی از ماده” – در حالی که همه در تحریک خشم و انتقام در برابر “تمام زندگی مهم نیست”.

این elitists که نوشتن و مشارکت فعال بسیج اوباش برای سوزاندن و غارت باید با دقت مشاهده کنید چه مقدار از آنها باید tangibly انجام می شود برای حمایت از این کمتر ممتاز. واقعیت این است که بسیاری از افراد مشهور متداول را نشان می دهد همبستگی خود را با به tweeting, ایجاد فیلم, اعتراض به نوشتن و تحریک دعوا. اما به ندرت وجود دارد هر گونه سرمایه گذاری قابل توجهی نسبت به علت ایجاد برابری واقعی. تنها عمل است که هم راستا با این برنامه است که به علت عصبانیت و داد و بیداد در یک گروه آسیب پذیر در حالی که هرگز توانمند سازی آنها را برای تبدیل. آن منافع آنها را به اجازه می دهد قربانیان باقی می ماند به عنوان قربانی و نه تبدیل به پیروز.

Ambedkar و مارتین لوتر کینگ جونیور هر دو مطرح تبعیض ابراز نارضایتی خود را حتی خشم خود را نشان داد – اما هرگز تدریس نفرت و خشونت و ساختمان های آتش انتقام و برای باقی ماندن به عنوان قربانیان ابدی. کسانی هستند که آموخته برای غلبه بر خود را به حاشیه رانده وضعیت تبدیل به باندهای بهره برداری توسط جاه طلبانه سیاستمداران شبه دانشمندان علوم اجتماعی و مخل مدرنیست.

چگونه کریشنا مقابله با این گونه مسائل ؟ کریشنا با زن سیاه پوست فریبندگی همه; از ثروتمندترین تجار و دهقانان عادی هیچ کس نمی تواند مقاومت در برابر زیبایی کریشنا. او پرستش توسط پیروان خود را در اشکال زیبا سیاه و سفید murtis در سراسر جهان – از بادرينات ، در هیمالیا به Balaji در تیروپاتی. او فلسفه بود و نه بر اساس نژاد اما خالص فضل نوع گریس است که بد نیست بلکه مفید در کشف پتانسیل فراتر از انسان تمایز است.

کریشنا نمونه بی طرفی در هنگام معاشرت با گاو چران پسران با وجود مشترک کلیشه با توجه به گاو چران که کمتر تحصیل کرده; به طور سنتی unmotivated و بی حوصله و دانش آموزان متنبه با “شما تنها برای چرای گاومیش و گوسفند است.” علاوه بر این, کریشنا کشته تند و زننده Kamsa, Shishupala و Jarasandha – بدون در نظر گرفتن طبقات بالا. از همه مهمتر او را بکشند و آنها را از خشم خود را به سمت به اصطلاح طبقه بالا و وضعیت او نابود و آنها را از آنجا که آنها نقض ارزش های انسانی است.

اجازه دهید ما توانمند سازی هر فردی در همه جا به رشد و شکوفایی به طوری که هر کس می تواند شاد و مرفه است. Sarve jano sukhino bhavantu – اجازه دهید هر کس خوشحال می شود.

نویسنده گورو معنوی در جامعه بین المللی برای کریشنا آگاهی

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im