Alibaba است به سود مخازن با سرمایه گذاری از دست دادن

در ماه فوریه Alibaba هشدار داد سرمایه گذاران آن را به یک ضربه از coronavirus در کوتاه مدت اجرا شود. یک راننده تحویل برای Alibaba مواد غذایی-پلت فرم تحویل در شانگهای.

عکس: Qilai Shen/مهر نیوز

Alibaba Group Holding Ltd. ‘s سه ماهه چهارم سود کاهش یافت 88 درصد از مدت مشابه یک سال پیش پس از coronavirus همه گیر تحت تاثیر ارزش, چینی, e-commerce, غول, عمومی سرمایه گذاری است.

Alibaba چین با ارزش ترین شرکت فناوری گزارش درآمد خالص 3.16 میلیارد یوان ($447 میلیون دلار) برای سه ماهه منتهی به مارس. این کاهش عمدتا به دلیل خالص سرمایه گذاری از دست دادن $1.09 میلیارد دلار به عنوان همه گیر وزن در بازارهای سهام و دندانه دار ارزش Alibaba است, سرمایه گذاری سهام این شرکت در روز جمعه گفت. یک سال قبل از آن Alibaba حال خالص سرمایه گذاری به دست آورید.

حتی پس از قدرت هزینه های مصرف کنندگان چینی به قوت خود باقی ماند. درآمد حاصل از افزایش 22 درصد به 114.31 میلیارد یوان بیش از انتظارات تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet. Alibaba درآمد بیشتر آمده از آگهی فروش و فروش سایر خدمات به شخص ثالث تجار در پلت فرم آن است. چین تجارت خرده فروشی 21% از یک سال پیش.

بیشتر مصرف کنندگان شروع به خرید مواد غذایی تازه و مواد غذایی آنلاین با شهرستان مستندات وادار کردن مردم به طبخ در خانه دانیل ژانگ Alibaba است رئیس و مدیر اجرایی گفت: سرمایه گذاران. هنوز دسته دیگر مانند پوشاک و آرایش سقوط به عنوان بسیاری از افراد عینک ماسک صورت و در خانه مانده او اضافه شده است.

Alibaba—اجرا می شود که چین دو محبوب ترین سیستم عامل های تجارت الکترونیک—شروع به دیدن یک بهبود در کسانی که سیستم عامل, آغاز ماه مارس به این کشور بازگشت به حالت عادی به سرعت با دولت به سرعت-معرفی ویروس کنترل اقدامات رئیس امور مالی مگی وو گفت.

کسب و کار خود شده است به طور پیوسته در دوره نقاهت و در آوریل حجم معامله و فعالیت های کاربر در Alibaba چین کسب و کار خرده فروشی بازگشت به سطح دیده می شود در ماه های اکتبر تا دسامبر چهارم, او گفت:.

در Hangzhou-بر اساس شرکت گفت که انتظار دارد درآمد بالای 650 میلیارد یوان این سال مالی.

زمانی که کروناویروس اولین شکست در اواخر ژانویه راهنمایی سرمایه گذاران هشدار داده بود که این ویروس آسیب می رساند این شرکت در کوتاه مدت اجرا شود.

ابهامات هنوز وجود داشته باشد, خانم وو گفت: به عنوان کشور در سراسر جهان در صورت خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر وجود دارد و کمی وضوح در سرعت بهبود اقتصاد جهانی است. مسائل ژئوپولیتیک بین ایالات متحده و چین نیز وزن در اقتصاد او اضافه شده است.

Alibaba درآمد نتایج به احتمال زیاد خواهد شد از نزدیک تحت نظارت توسط خرده فروشان عمده در سطح جهان به عنوان آنها ارزیابی تاثیر coronavirus خود به خود فروش و پخش برای سرعت بازیابی.

سود هر سپرده ای آمریکایی به اشتراک گذاری شدند 1.16 یوان سهم در مقایسه با 9.84 یوان یک سهم از یک سال پیش از آن. بر اساس تنظیم درآمد تبلیغات بودند 9.20 یوان در مقابل انتظارات تحلیلگران از 6.05 یوان به اشتراک بگذارید.

فروش در شرکت رایانش ابری کسب و کار رشد 58% از یک سال پیش در حالی که رسانه های دیجیتال و سرگرمی بخش درآمد برای ماه مارس سه ماهه افزایش یافت 5 درصد است.

در روز جمعه سرمایه گذار تماس خانم وو همچنین خطاب لایحه تصویب شده توسط مجلس سنای ایالات متحده روز چهارشنبه که ممکن است نیروی شرکت های چینی از قبیل Alibaba و Baidu , Inc. به ایالات متحده خود را لیست. آمریکایی تولید کننده می گویند چین شده است که اغلب تمایلی به اجازه دسترسی به سوابق ممیزی به دنبال نظارت هیئت مدیره و آن را سخت را برای آنها به ارزیابی اعتبار بسیاری از شرکت های چینی ذکر شده در ایالات متحده آمریکا

خانم وو گفت: این شرکت بود “از نزدیک به تماشای این تحولات است” و چینی و اوراق بهادار ایالات متحده تنظیم و نظارت هیئت مدیره در حال حاضر در ایران.

اصلاحات & Amplifications
راهنمایی ارسال شده خالص سرمایه گذاری از دست دادن $1.09 میلیارد دلار برای آن در آخرین سه ماهه. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه گزارش سرمایه گذاری به عنوان از دست دادن $1.09 میلیون. (اصلاح شده در مارس 22.)

نوشتن به لیزا لین در [email protected] و آلیسون Prang در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>