Albertsons قیمت IPO کمتر از انتظارات در Downsized مقابله

Albertsons قیمت IPO خود را در 16 دلار سهم زیر مورد انتظار 18 دلار به $20. بالاتر از یک فروشگاه در بربنک کالیفرنیا.

عکس: فرد prouser/ایسنا

Albertsons Cos. قیمت عرضه اولیه عمومی آن کمتر از انتظارات و آن موجود سهامداران به فروش سهام کمتر از برنامه ریزی مارک یک تلو تلو خوردن برای IPO بازار پس از آن در حال احیا شده است و توسط یک رشته از قوی ارائه شده است.

Albertsons’ IPO در 16 دلار قیمت یک سهم با توجه به افراد آشنا با این موضوع مطرح شده و 800 میلیون دلار از طریق فروش 50 میلیون سهم. آن را در حال برنامه ریزی برای سهامداران موجود به فروش 65.8 میلیون سهم در 18 دلار به 20 دلار سهم با توجه به نظارتی تشکیل پرونده.

تا کنون در این ماه شرکت های مطرح نزدیک به 12 میلیارد دلار در ایالات متحده IPO بازار و قابل توجه بسیاری از شرکت ها قیمت معاملات خود را بالاتر از انتظارات زیر قوی تقاضای سرمایه گذار. اما Albertsons تلاش برای جلب همان سطح از حمایت از سرمایه گذاران بالقوه و اخیر رکود در بازار سهام می تواند وزن در یک IPO بازار است که تنها به تازگی به دست آورد آن را رعایت کرد.

ناامید کننده قیمت گذاری مجموعه آزمون دیگری برای IPO بازار: چگونه سهام Albertsons تجارت زمانی که آنها اولین در بازار بورس نیویورک در روز جمعه.

پس از شروع از آوریل سهام به تازگی شرکت پذيرفته شده در ایالات متحده آمریکا افزایش یافته است به طور متوسط 25 درصد در اولین روز از معاملات Dealogic داده ها نشان می دهد. به طور کلی در سال 2020 به تازگی شرکت های فهرست شده در حال افزایش 20 درصد به طور متوسط در روز اول خود را از تجارت, بزرگترین سالانه موسیقی پاپ پس از ارتفاع تکنولوژی بوم در سال 2000 زمانی که ایالات متحده ذکر شده IPOs بودند پریدن به طور متوسط 70% در اولین روز از معاملات با توجه به Dealogic.

Albertsons مستقر در آیداهو است که این کشور دومین بقال پس از Kroger Co. توسط تعدادی از فروشگاه ها. راه خود را به یک IPO شده است با شروع و قبل از زمستان هنگامی که آن را برای ثبت یک 2020 ارائه شده است. بقال اقدام به لیست سهام در سال 2015 اما در نهایت کشیده آن ارائه شده با توجه به عملکرد بدون زرق و برق از دیگر خرده فروشی سهام و سرمایه گذار میلی برای شرکت های بزرگ با بار بدهی.

این شرکت نمی خواهد دریافت درآمد حاصل از IPO به دلیل فروش سهام است که از سهامداران موجود. IPO به جای آن اجازه می دهد تا مدیریت سرمایه سربروس LP Albertsons’ خصوصی-حقوق صاحبان سهام حامی شروع به تجاری خارج از حدود 15 سال سرمایه گذاری است.

Albertsons آغاز خواهد شد معاملات در بازار بورس در روز جمعه تحت نماد ACI. Bank of America Corp Goldman Sachs Group Inc. جی پی مورگان چیس & Co. و Citigroup Inc. پیشرو در ارائه.

نوشتن به کوری Driebusch در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8