در انتظار خطوط القاعده به نظر می رسد آماده به تمرکز بر روی J&K پست طالبان و توافق. وجود دارد سه نشانه برای این است. ابتدا آخرین نسخه از Nawai جهاد افغانستان با انتشار آنلاین از القاعده در شبه قاره هند (AQIS) افشا برنامه های خود را برای تغییر نام مجله به عنوان “Nawai Ghazwa-e-Hind”. دوم اینکه آخرین نسخه از این نشریه همچنین ادعا کرد که طالبان معامله شد “شکوه پیروزی” نشان می دهد که قدرتمند ترین کشور مجبور به تعظیم قبل از اسلام جهادی ، تمرکز بر این برخورد عمدی بود نشان می دهد که القاعده نیز کمک به قرار دادن فشار بر روی ما. این مجله همچنین انجام یک مقاله با عنوان “قندهار به Doda: فصل امید”, ظاهرا نوشته شده توسط کشمیری که از القاعده در شبه قاره هند قصد دارد تمرکز J&K و از همه مهمتر ساخته ضمنی اشاره به حذف ماده 370.

توضیح داده شده برای تغییر نام مجله به نظر می رسد مهم است. این است که در ارتباط با ساز و برگ را با هدف تلاش در انتشار آن ایدئولوژی در هند و به جهاد برای “سرکوب مسلمانان” به خصوص در J&K. مجله ذکر شده نیاز به ‘امارت اسلامی افغانستان’ برای موفقیت جهاد در شبه قاره. مقاله ای تحت عنوان “قندهار به Doda” نه تنها اشاره به اتهام جنایات پست حذف ماده 370 اما برجسته قتل تروریست ها مانند Zakir موسی بنیانگذار یک فصل از القاعده به نام انصار Ghazwat-ul-عقبی که کشته شد توسط نیروهای امنیتی در منطقه مرکزی جنوب کشمیر در مارس 2019.

این اولین بار نیست که القاعده نشان داده است هدف از به راه انداختن جهاد در J&K. در سال 1996 اسامه بن لادن نشان داد به حال خود قصد راه اندازی جهاد در هند. در سال 2002 گزارش ایجاد یک جداگانه بال القاعده برای J&K ظاهر. در سپتامبر 2014, القاعده در شبه قاره هند تشکیل شد با هدف از آوردن “جهاد” در این قاره به رایگان اشغال سرزمین مسلمانان ” با توجه به القاعده به زبان انگلیسی, مجله, تجدید حیات.

در حالی که برخی از کارشناسان اشاره کرده اند که این گروه تا کنون قادر به انجام هر کاری مهم در J&K یا آسام به عنوان آن را فاقد قابلیت های جدید وجود دارد عوامل است که نیاز به نگهداری در نظر به ارزیابی آن افزایش قابلیت های. وجود ارتباط قوی با ISI و اجازه دهید. گزارش های رسانه ها نشان داده بود مورد عبدالرحمان از این گروه که تا به حال دریافت $20,000 فرم دهید. وجود دارد چند سلول از این گروه در پاکستان که خواهان کمک های مالی فرم بازرگانان تحت پوشش حمایت از سازمان های خیریه اسلامی. از این رو سرمایه نه یک مشکل برای AQIS. دوم وجود تاکید بیشتر بر افراط گرایی از جوانان مسلمان در هند است. AQIS آنلاین تبلیغات از طریق فیلم ها و PDF مجلات نقش زیادی در جذب جنوب آسیایی, مسلمانان را به جهاد در شبه قاره. القاعده را به عنوان سحاب رسانه ها بازوی تولید کرده ویدئوها از سخنرانی جذاب به جوانان مسلمانان در هند به طور خاص در Bihar, Gujarat, دهلی نو, Uttar Pradesh و جنوب هند است. در ماه اوت سال 2016 AQIS شروع به ترجمه آن تبلیغات به تامیل و مالایایی در تلاش برای رسیدن به جنوب دارد. سوم و برگ ادعا شده است که آن را قادر به غلبه بر مشکلات به تجدید قوا و بسیج.

احتیاط اقتضا می کند که با در نظر گرفتن شرایط حاکم در J&K و جاهای دیگر تهدید از AQIS نه آرامی باید گرفته شود. آن مهلک تبلیغات ممکن است قادر به تاثیر گسترده تر در حال حاضر. نیاز به یک راه موثر مقابله با استراتژی برای مقابله با AQIS تبلیغ به سختی می توان دست کم گرفت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im