شرکت های هواپیمایی با تکنولوژی به تیتر درآمد هفته

Netflix نتایج انتظار می رود که بهره مند از اقامت در خانه محیط زیست در طول coronavirus بحران است.

عکس: بریتا پدرسن/زوما پرس

تقریبا یک پنجم از S&P 500 شرکت در حال برنامه ریزی برای گزارش درآمد این هفته سرمایه گذاران نگاهی به چگونگی Covid-19 همه گیر ویران کرده بخش های مختلف اقتصاد از شرکت های هواپیمایی به شرکت های فن آوری.

بسیاری از شرکت ها گزارش های خود—از جمله Delta Air Lines , Inc., دال 6.54% کوکا کولا شرکت. KO 2.04% و International Business Machines Corp. IBM 3.79% —در حال ورود نتایج جستجو برای سه ماه اول سال 2020 است. نتایج نشان می دهد تنها برخی از عواقب بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان اقتصاد آمریکا نیست تعطیل به طور گسترده ای تا چهارم نهایی چند هفته.

جاناتان گلوب رئیس سهام آمریکا استراتژیست برای کردیت سوئیس اوراق بهادار گفت: کسانی که کسب و کار مجبور به بستن یا محدود کردن عملیات در طول خاموش کردن به احتمال زیاد به مبارزه است. “آنها در حال رفتن به واقعا درمان بسیار خشن تری در این محیط” او گفت:.

کمتر از یک دهم از S&P 500 را گزارش کرده اند نتایج تا کنون در این فصل درآمد و سود کاهش یافته و تقریبا 15 ٪ با توجه به FactSet. در صورتی که کاهش دارد پس از دیگر شرکت ها گزارش های خود را از نتایج آن خواهد بود که بزرگترین در سال بیش از سود سال کاهش از سه ماهه سوم سال 2009 زمانی که درآمد کاهش یافته و تقریبا 16 درصد FactSet گفت.

یک شرکت انتظار می رود برای بهره مندی از زمان اقامت در خانه فرهنگ تصویری-شرکت پخش آنلاين Netflix , Inc., NFLX -3.69% که گزارش نتایج آن روز سه شنبه.

“جریان ویدئو است outlier در صنعت رسانه است که در آن عایق از—و یا حتی افزایش by—the Covid-19 شیوع و Netflix است که قطعا به دلیل بیم و مزایای” دن مورگان ارشد مدیر نمونه کارها در Synovus Trust Co., گفت: در یک ایمیل.

به طور کلی صنعت فن آوری است که در میان کسانی که در بخش های بهتر در طول بیماری همه گیر. کردیت سوئیس آقای گلوب گفت: شرکت های فن آوری می تواند انعطاف پذیر تر می شود چرا که آنها نمی باید به عنوان بسیاری از هزینه های سربار به عنوان صنایع دیگر. مردم نیز خرید آنلاین و با استفاده از ویدئو برای کار, او گفت:.

“ما در حال استفاده از مقدار زیادی از tech,” او گفت:. در دوشنبه, IBM, خواهد, گزارش, نتایج جستجو برای سه ماهه اول و Intel Corp. INTC -0.71% قرار است به نتایج آن روز پنج شنبه.

بسیاری از منطقه ای بانکی شرکت ها گزارش دوشنبه. در هفته گذشته بسیاری از این بزرگتر در سراسر کشور بانک ها گزارش های تیز کاهش در سود به عنوان آنها را کنار بگذارند میلیاردها دلار برای پوشش انتظار می رود تلفات وام در آنچه که به احتمال زیاد دردناک رکود است.

نوشیدنی و میان وعده شرکت کوکا کولا است که انتظار می رود به گزارش اول خود را-نتایج سه ماهه قبل از بازار شنبه باز می شود. ماه گذشته این شرکت گفت که احتمالا رفتن به سقوط کوتاه از مالی و چشم انداز آن ارائه شده است. این شرکت با اشاره به کاهش از مردم از رفتن به رستوران و سفر و همچنین به عنوان سرگرمی و رویدادهای ورزشی بودن لغو شد.

رئیس جمهور تهمت برشمرد جدید دستورالعمل های فدرال در روز پنج شنبه برای بازگشایی این کشور گفت: فرمانداران باید یک “مرحله به مرحله و عمدی رویکرد” به راه اندازی مجدد خود را در اقتصاد از دولت است. عکس: ویلیام Volcov/زوما پرس

بسیاری از شرکت های خارج هدایت آنها داده بود برای آینده نتایج با استناد اقتصادی عدم قطعیت است. “این واقعا مشکل است زیرا به این معنی است که ما نوع پرواز کور کمی” آقای گلوب گفت.

خطوط هوایی دلتا و Southwest Airlines Co. LUV 1.66% گزارش نتایج چهار شنبه و پنج شنبه بود. صنعت سفر کرده است نابود شده است در میان شیوع و متعدد شرکت های هواپیمایی در حال حاضر به قبول کمک مالی از دولت فدرال است.

در روز جمعه American Express Co. AXP 7.42% و Verizon Communications , Inc. VZ 1.39% هر دو به اشتراک گذاری نتایج خود را.

با وجود کاهش در درآمد نتایج حاصل شده اند بهتر از انتظار می رود. حدود دو سوم از شرکت هایی که گزارش شده اند تا کنون وارد شده هر سهم سود بالاتر از انتظارات تحلیلگران با توجه به FactSet و بیشتر از آنها 70 درصد پیشی گرفتن درآمد تخمین می زند.

نوشتن به آلیسون Prang در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>