شرکت های هواپیمایی درخواست کمک دولت اما می گویند چشم انداز وخیم است

ایالات خطوط هوایی چک در سان فرانسیسکو در فرودگاه بین المللی آرام بود روز شنبه به عنوان تقاضا برای سفر همه اما تبخیر به عنوان جدید کروناویروس گسترش یافته است.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

چندین خطوط هوایی ایالات متحده در روز جمعه کاربردی برای بودجه دولت به حفظ پرداخت کارگران اما می گویند که آنها هنوز هم نیاز به پول بیشتر به عنوان آنها با یک بحران وجودی که به نظر نمی آید به احتمال زیاد به آباته به زودی.

خطوط هوایی آمریکا, گروه Inc. ، Delta Air Lines , Inc., هواپیمایی متحده منابع Inc. ، و JetBlue Airways Corp. ارائه برنامه های کاربردی برای کمک های مالی دولت مجاز تحت 2 تریلیون دلار بسته محرک گذشت, هفته گذشته است. Southwest Airlines Co. قبلا گفته آن اعمال می شود.

اما حامل هشدار داد در روز جمعه که دولت کمک نمی خواهد به اندازه کافی به آنها را از طریق آنچه مختلفی را به عنوان جدی ترین بحران آنها مواجه شده اند.

حامل است که اعمال می شود برای کمک مالی نمی جزئیات شرایط آنها پیشنهاد شده است. وزارت خزانه داری در حال تشویق شرکت های هواپیمایی به درخواست آوریل 3 برای بهترین شانس در تامین بودجه به سرعت. آن را ادامه خواهد داد پذیرش برنامه های کاربردی تا مارس 27.

تقاضا برای سفر همه اما تبخیر به عنوان جدید کروناویروس گسترش یافته است و دولت ها را محدود کرده اند مسافرت های بین المللی و از مردم خواست در خانه بمانند.

دلتا اجرایی اد Bastian نوشت: در یک پیام به کارکنان جمعه: “ما می دانیم که ما هنوز هم دیده می شود پایین.”

دلتا گفت: آن را در حال سوختن است از طریق 60 میلیون دلار پول نقد در یک روز و پیش بینی شده دولت در بودجه تنها تا ماه ژوئن بدون دیگر کاهش هزینه. آن را خواسته است کارکنان را پرداخت نشده برگ و گفت: برخی از 30000 داوطلب شده اند. شرکت هواپیمایی انتظار دوم-درآمد سه ماهه به پایین 90% از یک سال پیش.

JetBlue گفت: کارگران به احتمال زیاد کوچکتر حقوق به عنوان بودجه که گره خورده به سال گذشته سطح نیروی انسانی نمی خواهد به طور کامل پوشش چه کارکنان خود را استفاده می شود برای بدست آوردن زمانی که هواپیمایی در پرواز است یک برنامه کامل است. شرکت هواپیمایی گفته است که در مذاکرات با دولت و وام دهندگان خصوصی.

“ما در حال ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت” رئیس اجرایی رابین هایس گفت: کارکنان جمعه. “خبر خوب این است که این قانون را نگه می دارد حقوق آمدن و اقدام به خرید آن با ما زمان است.”

ایالات گفت که قصد دارد برای کاهش 80 ٪ از ظرفیت خود را برای این ماه و به را حتی بزرگتر ظرفیت کاهش ممکن است. شرکت هواپیمایی تخمین زده است که آن را از دست داد 100 میلیون دلار درآمد در یک روز در ماه مارس.

شرکت های هواپیمایی و اتحادیه های کارگری در حال لابی برای این بسته شامل 25 میلیارد دلار در مستقیم کمک های مالی آنها می تواند با استفاده از ادامه پرداخت کارکنان. بودجه آمده با رشته های متصل از جمله وعده به رفتار غیر ارادی اخراج و یا furloughs تا اکتبر.

این قانون همچنین اجازه می دهد تا دولت به درخواست صاحبان سهام, سهام, حکم, یا دیگر ابزارهای مالی در ازای کمک های مالی. برخی از حامل های درخواست شده است وزیر خزانه داری استیون Mnuchin برای رفتن آسان در درخواست برای سهام عدالت از ترس سهامداران رقت مردم آشنا با این مذاکرات گفته اند.

رهبران اتحادیه از جمله سران اصلی پرواز های کارگری و سه رهبران سابق خط هوایی خلبانان ارتباط باید گفت که دولت می تواند قرار داده مشاغل در معرض خطر اگر آن اصرار دارد از نظر که هواپیمایی را قبول نمی کند.

بسته محرک اقتصادی نیز در کنار دیگر از 25 میلیارد دلار به صورت وام به مسافر شرکت های هواپیمایی و همچنین به عنوان بودجه اضافی برای حامل محموله و هواپیمایی پیمانکاران.

هواپیمایی انتظار می رود برای ادامه مذاکرات با دولت در مورد قوانین آزمایشی گذاشته برای دسترسی به کمک های مالی که شامل حداقل داخلی پرواز مورد نیاز و همچنین به عنوان چگونه دولت جبران خواهد از طریق انصاف حکم و یا دیگر ابزارهای مالی

بزرگ ترین شبکه حمل و حمایت از حمل و نقل وزارت پیشنهادات صادر شده در اوایل این هفته هر چند خواسته برای انعطاف پذیری بیشتر برای اجتناب از نیاز به فعالیت فصلی برخی از خدمات با توجه به نظارتی براده.

کم هزینه حمل از جمله Allegiant سفر Co. می خواهم به مراتب بیشتر انعطاف پذیری و هشدار داد که مورد نیاز می تواند آنها را وادار به پرواز خالی هواپیما و در معرض خطر انهدام 45 سال از صنعت مقررات زدایی.

شرکت های هواپیمایی ادامه داد: به منظور بالا بردن بانک و سرمایه-بازار تامین مالی از طریق بحران نقاشی کردن وام های موجود و افزایش امکانات اضطراری. تحلیلگران گفت: این امر با ارائه یک معیار مهم برای امنیت در پی توسط خزانه به عنوان هواپیمایی قیمت سهم کاهش یافته 80 درصد از اواخر فوریه.

هواپیمایی سهام سقوط کرده در هفته های اخیر. آمریکا سهام بسته در یک رکورد کم جمعه و از دست بسیاری از دستاوردهای آنها ساخته شده پس از بسته محرک اقتصادی بود هفته گذشته اعلام کرد.

وارن بافت برکشایر هاتاوی به فروش نزدیک به 13 میلیون سهم از دلتا در این هفته حدود 18 درصد از منابع با توجه به اوراق پرونده. برکشایر نیز به فروش بیش از 2 میلیون جنوب سهام.

در حالی که حمل و نقل بخش آماده به تجزیه و تحلیل پتانسیل پرداخت به شرکت های هواپیمایی آن نیز گفت: حمل و در روز جمعه به رعایت قوانین و مقررات موجود حاکم بر بازپرداخت نقدی به مشتریان. آن اشاره کرد افزایش تعداد شکایات که کوپن و اعتبارات ارائه شده به جای پول نقد برای پروازهای لغو شده بود “نه به آسانی قابل استفاده است.”

نوشتن به آلیسون Sider در [email protected] و داگ کامرون در [email protected]

اصلاحات & Amplifications
Delta Air Lines, Inc. انتظار دوم-درآمد سه ماهه به پایین 90% از یک سال پیش. نسخه قبلی این مقاله گفت: این انتظار می رود درآمد به پاییز 90 میلیون دلار. (3 آوریل سال 2020)

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>