شرکت های هواپیمایی اضافه کردن پروازها به عنوان سفر آهسته Coronavirus شروع به انتخاب کنید تا

خطوط هوایی آمریکا است که بازگرداندن برخی از پرواز بود که محدود با توجه به همه گیر.

عکس: اندرو caballero-رینولدز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

American Airlines Group , Inc. در روز پنج شنبه پیوست حامل های دیگر در بازگرداندن برخی از پرواز بود که محدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان نقاط کشور شروع به بازگشایی شده است.

آمریکا برنامه را هنوز هم خواهد شد به طور قابل توجهی کوچکتر از بسیاری تابستان زمانی که بسیاری از مردم در تعطیلات بروید. آمریکایی گفت: این امر به کار گیرند 55 درصد از سال گذشته داخلی برنامه در ماه جولای. در آوریل و مه امریکایی داخلی برنامه بود 20 درصد از سطح سال گذشته.

Vasu رجا و آمریکا و معاون ارشد رئیس جمهور از شبکه, استراتژی گفت: تقاضای رو به افزایش در ایالات متحده هستند که باز مانند تگزاس و فلوریدا و آریزونا. وجود دارد کمتر اشتها برای سفر به و از جاهایی مثل نیویورک و شیکاگو و سان فرانسیسکو.

“در مکان های که در آن اقتصاد نیست, بازگشایی و یا که در آن بازگشایی رفتن آهسته تر وجود دارد خیلی بیشتر کندی” او گفت:.

مسافرت هوایی شروع به دوباره بجای اول برگشتن در ماه مه پس از آمدن به نزدیک وقفه در ماه آوریل زمانی که مسافرت های بین المللی محدودیت های مشاوره به ماندن در خانه و ترس از عفونت تبدیل فرودگاه به شهر ارواح.

سهام آمریکا افزایش یافت در, نشانه هایی از بهبود در سفر به دست آوردن بیش از 26 درصد به $14.94 در روز پنج شنبه و قرار دادن آنها در سرعت خود را به بهترین هفته پس 2013 ادغام آمریکا و هوایی ایالات متحده. هواپیمایی سهام هنوز هم پایین حدود 48% در این سال, اما باید دوباره خاموش پایین است.

دیگر شرکت هواپیمایی سهام نیز افزایش یافت پنج شنبه با Delta Air Lines , Inc. تا 10.3%, هواپیمایی متحده Holdings, Inc. 13% و Southwest Airlines Co. نزدیک به 6 درصد است.

دلتا قصد پرواز دو بار به عنوان بسیاری از پروازهای داخلی در ماه جولای به عنوان آن را در مه, مدیر اجرایی اد Bastian گفت: در طول یک صنعت رویداد بود که پخش چهارشنبه. دلتا در حال حاضر حمل برخی 65,000 مسافر در روز بیش از دو عدد در ماه آوریل است.

غرب در حال برنامه ریزی آنچه در آن است به عنوان یک اندازه گیری سطح شیب دار بالا در پرواز فعالیت در طول بقیه سال. در آغاز ممکن است به اندازه کافی وجود ندارد مسافران به پر کردن آن پرواز مجبور به قطع و تحکیم آنها است. با روز یادبود هواپیما پر شد تا به نقطه ای که خطوط هوایی اضافه شده صدها پرواز اجتماعی را حفظ فاصله.

مربوط تصویری

سنا تصویب یک لایحه برای نرم کردن الزامات مورد نیاز در چک Protection Program; چین می گوید آن را به سهولت محدودیت در خطوط هوایی خارجی در یمن تایید مرگ برای اولین بار از یک Rohingya پناهندگان از coronavirus. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: آنجلا Weiss/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

جنوب غربی اجرایی Gary کلی گفت: در یک پیام ویدیویی در هفته گذشته که رقابت شدید خواهد بود.

“این خواهد بود یک کم کرایه محیط زیست به عنوان وجود دارد به مراتب بیشتر صندلی های هواپیمایی در حال حاضر خواهد بود برای برخی از زمان نسبت به مشتریان وجود دارد,” او گفت:.

افزایش در تقاضا است یک فرصت برای شرکت های هواپیمایی را در برخی از درآمد اضافی هر چند آنها هنوز هم خونریزی پول نقد. هواپیمایی مقامات می گویند آن است که ممکن است آنها را مجبور به عقب نشینی دوباره اگر تقاضا پایین بیاید و حمل خواهد شد به احتمال زیاد در صورت تصمیم گیری های دشوار در مورد چقدر پرواز برای انجام این کار در پاییز هنگامی که شرکت های هواپیمایی دیگر بودجه دولت برای پرداخت حقوق کارگر. اگر موج دوم از عفونت به عنوان برخی پیش بینی کرده اند که سفر می تواند یکی دیگر از ضربه.

آقای رجا آمریکایی گفت: حامل عمدا نگه داشته و بیشتر پروازها در برنامه های آن در ماه های مه و ژوئن شرط بندی که وجود دارد مقید کردن تقاضا برای سفر و شرکت هواپیمایی خواهد بود قادر به گرفتن آن است.

“ما شرط پرداخت کردن برخی از راه,” او گفت:. بزرگترین شرکت هواپیمایی انجام 110,000 مشتریان یک روز تا پایان ماه گذشته از 32,000 یک روز در ماه آوریل است.

هنوز, او هشدار داد که بهبود راه طولانی خاموش است. “ما تقریبا در یک محل که در آن این است که واقعا پایدار” آقای رجا گفت.

در حالی که آقای باستین و آقای رجا وجود دارد گفت: برخی از نشانه هایی که کسب و کار سفر—مسافران خطوط هوایی تا حد زیادی با یکدیگر به رقابت ها در گذشته—شروع به انتخاب کنید تا به بسیاری از مشتریان خود در حال حاضر در حال تفریح مسافران یا بازدید از دوستان و بستگان و یا به دنبال یک مهلت از قرنطینه داخلی در نقاط تعطیلات و اغوا نسبتا کم هزینه.

شرکت های هواپیمایی در حال انتظار برای ترافیک بین المللی به ضعیف بود برای برخی از زمان. آمریکایی و بین المللی پرواز را هنوز هم پایین 80% در ماه ژوئیه از یک سال پیش هر چند شرکت هواپیمایی گفت: این امر بازگرداندن خدمات به آمستردام و پاریس و فرانکفورت از دالاس به عنوان به خوبی به عنوان پرواز از میامی به مکان در کارائیب و آمریکای مرکزی.

ایران نیز ترمیم برخی بین المللی پرواز دارد اما تا کنون باقی مانده محتاط در چشم انداز خود را. با وجود آنچه که از آن به عنوان “برق خبر خوب” ایران هفته گذشته گفت که این انتظار برای پرواز فقط یک چهارم از آن نمونه برنامه در ماه جولای.

“تقاضای سفر است که هنوز راه بسیار طولانی از جایی که آن را در پایان سال گذشته و تاثیر مالی در کسب و کار ما باقی مانده است شدید” این شرکت هواپیمایی گفت.

نوشتن به آلیسون Sider در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>