هواپیمایی کار کاهش حرارت تا کمک بحث

شرکت های هواپیمایی در حال آماده سازی اخراج گسترده در صورت طولانی رکود در سفر هوایی به دلیل coronavirus.

عکس: جان Minchillo/آسوشیتد پرس

شرکت های هواپیمایی در حال شمارش تا ده ها هزار شغل کاهش آنها می گویند می تواند اتفاق می افتد این سقوط به کنگره چرخ دنده به بحث ارائه کمک های بیشتر به یک سفر صنعت خرد coronavirus بیماری همه گیر.

$25 میلیارد دلار اختصاص داده شده به خطوط هوایی ایالات متحده تحت 2.2 تریلیون دلار بسته محرک گذشت در مارس تنظیم شده است به پایان می رسد در پایان ماه سپتامبر. که پول, پوشش بسیاری از شرکت های هواپیمایی’ هزینه های نیروی کار برای تابستان در نظر گرفته شده بود یک پل به بار بهتر توسط برگشتی یک سقوط ناگهانی از این صنعت است.

مشکل این است که این بار بهتر وارد نکرده. Covid-19 عفونت هنوز صعودی در سراسر این کشور باعث محدودیت های جدید در سفر در برخی از شهرها و ایالات متحده. هوایی-سفر تقاضا بوده و چیدن نشان می دهد نشانه هایی از افتادن دوباره.

و اکتبر. 1 تاریخ تا زمانی که حامل موافقت کرده بود نه به اخراج و یا کردند کارگران است که به سرعت نزدیک شدن است. American Airlines Group , Inc. آل -7.37% و هواپیمایی متحده Holdings, Inc. UAL -5.17% خلاصه برنامه های این هفته است که می تواند در نتیجه 61,000 کارگران furloughed هر چند نهایی اعداد می تواند کوچکتر است. Southwest Airlines Co. LUV -4.31% نیز هشدار داده بود که بالقوه زیان کار است.

“اگر چه furloughs و اخراج ما باقی می ماند آخرین رفت و آمد مکرر ما نمی توانیم حکومت آنها را به عنوان یک امکان بدیهی است که در این بسیار بد محیط زیست” غربی اجرایی Gary کلی گفته کارکنان در اوایل این هفته در یک پیام داخلی. “ما نیاز به یک بهبود قابل توجه در پایان این سال و این که تقریبا سه برابر تعداد مسافران از جایی که ما امروز.”

مربوط تصویری

مسافرت هوایی پر است از فرصت ها برای coronavirus انتقال است. Touchless بررسی پلکسی گلاس سپر حرارت چک پشت به جلو شبانه روزی و هواپیما با صندلی های خالی وسط همه در حال حاضر بخشی از تجربه پرواز و در آینده ممکن است به تغییرات حتی بیشتر. تصویر: Alex Kuzoian

عمده حمل و نقل هوایی اتحادیه ها به نمایندگی از خلبانان و خدمه پرواز و مکانیک خواستار حقوق و دستمزد کمک به تمدید شش ماه. پیشنهاد خود خواستار یکی دیگر از 32 میلیارد دلار به خود اختصاص داده به مسافر هواپیمایی حامل محموله و حمل و نقل هوایی پیمانکاران.

“این ساده ترین و سریع ترین راه برای حفظ کنگره تاریخی تعهد به حفظ کارگران حمل و نقل هوایی در حقوق و دستمزد” این اتحادیه نوشت: در ژوئن 25 نامه.

قانونگذاران را به بازگشت به واشنگتن در هفته آینده برای شروع مذاکرات در پنجم coronavirus امداد لایحه با هدف به تصویب چه خواهد بود به احتمال زیاد نهایی بسته کمک های قبل از انتخابات در ماه نوامبر. با فدرال مکمل برای بیمه بیکاری تعیین منقضی جولای 31 و قانونگذاران ترک واشنگتن برای زنگ تفریح on Aug. 7 جمهوری خواهان و دموکرات ها خواهد شد که فقط چند هفته به هش کردن یک میزبان از پیچیده سیاست سوالات.

در میان آنها این است که آیا برای ارائه کمک های اضافی به صنایع با چکش توسط pandemic ناشی از رکود. در یک $3.5 تریلیون لایحه تصویب شده توسط مجلس در مارس و بلافاصله رد سنا جمهوری خواهان آمریکا به دنبال گسترش ممنوعیت غیر ارادی کارمند furloughs در شرکت های هواپیمایی است که قبلا دریافت کرده فدرال کمک. که لایحه گسترش این ممنوعیت تا زمانی که این کمک ها اجرا می شود, به جای پایان دادن به عنوان از اکتبر. 1. جمهوری خواهان مجلس سنا گفته اند که آنها را در نظر بگیرید هدف کمک در مشکل صنایع.

برخی از نمایندگان مجلس با موافقت با رهبران اتحادیه هواپیمایی که نیاز به کمک های بیشتر. تشکر. پیتر DeFazio (D. سنگ.) و شش تن دیگر از اعضای کنگره در نامه ای به مجلس نمایندگان و سنا رهبران این هفته با اصرار آنها را به ارسال کمک های بیشتر برای شرکت های هواپیمایی به کارگران پرداخت.

“در حالی که زمان راهپیمایی در, بنابراین آیا این بیماری همه گیر به سختی و با هر گونه شاخه های سبز جوانه برای خطوط هوایی” آنها نوشت.

شرکت های هواپیمایی هشدار داد برای ماه ها است که آنها را مجبور به قطع برای زنده ماندن به آنچه که به احتمال زیاد به یک yearslong بازیابی. برخی از اقتصاددانان استدلال کرده اند که شرکت های هواپیمایی باید از چپ به retrench به جای گرفتن یکی دیگر از تاسیسات. دیگران پیشنهاد کرده اند بهتر است برای نگه داشتن کارگران افسار به شرکت به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است و نه اجازه دهید آنها را به خصوص در صورت توسعه یک واکسن اسپرز سریع, سفر, بازیابی.

برخی از مدیران شرکت هواپیمایی باید گفت آنها نه بانکی بیشتر دولت کمک کند. حامل مطرح کرده اند میلیاردها دلار از منابع خصوصی و واجد شرایط برای یکی دیگر از 25 میلیارد دلار در وام های دولتی تحت مارس را محرک اندازه گیری.

کسانی که وام نمی آیند با همان محدودیت در کاهش شغل اما نیاز به شرکت های هواپیمایی برای قرار دادن وثیقه.

مدیر عامل دلتا اد Bastian گفت: این شرکت هواپیمایی در تلاش است برای جلوگیری از غیر ارادی جداسازی.

عکس: استیو marcus/ایسنا

شرکت های هواپیمایی برای امریکا یک انجمن تجارت گفت: آن را به طور فعال به دنبال کمک های بیشتر هر چند اعضای آن حمایت اتحادیه تلاش تا زمانی که هیچ شرایط اضافی هستند یش روی دور دیگری از بودجه.

شرکت های هواپیمایی دریافت 70 درصد از حقوق و دستمزد بودجه به عنوان کمک های مالی. دیگر 30% در نهایت باید بازپرداخت شود و شرکت های هواپیمایی مجبور به ارائه سهام حکم به جبران خزانه داری. حامل های که قبلا گرفته شده در مقدار زیادی از بدهی ها با احتیاط از اضافه کردن بیشتر در حالی که بهبود در تقاضا به نظر می رسد دشوار است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin هفته گذشته CNBC گفت که او در نظر گرفته حقوق و دستمزد برنامه کمک یک موفقیت اما گفت: شرکت های هواپیمایی در میان صنایع است که ممکن است نیاز به کمک بیشتر.

برخی از شرکت های هواپیمایی در حال تشویق کارکنان به قبول برگ و اوایل بازنشستگی به کاهش تعداد مجبور به کاهش است. تحت بسیاری از اتحادیه قرارداد furloughs شروع اخیرا با استخدام کارگران در میان کسانی که اجازه رفتن. حمل و امیدوار است که کارمندانی که در حال نزدیک شدن به دوران بازنشستگی و بیشتر احتمال دارد که حقوق بالاتر را خریداری بسته های برای کمک به کاهش هزینه ها.

برخی از حامل گفته اند که آنها در حال کار با اتحادیه های کارگری در امتیازات از قبیل کاهش در تضمین حداقل ساعت اجازه می دهد تا بیشتر کارگران برای ماندن در. JetBlue Airways Corp. JBLU -4.59% گفت: در اوایل این ماه که آن را به یک توافق با اتحادیه خلبانان است که اجازه خواهد داد که آن را برای جلوگیری از furloughs در حال حاضر در ازای تغییرات به توافق دسته جمعی.

Delta Air Lines , Inc. دال -4.69% گفت: 17,000 از کارکنان آن توافق کرده اند به ترک اما این شرکت هنوز درخواست برای بیشتر داوطلبان.

“ما متعهد به اگزوز هر گزینه ممکن است و بهره برداری از خلاقیت ما قبل از اینکه از نظر ما غیر ارادی جدایی” مدیر عامل شرکت دلتا اد Bastian نوشت: در یک پیام به کارکنان در روز پنج شنبه.

خطوط هوایی آمریکا به تازگی مشخص شده برنامه ای برای اخراج.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

نوشتن به آلیسون Sider در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>