ایرباس برای حفظ میزان تولید پایین تا 2022

کار بزرگتر ایرباس هواپیما تنظیم شده است افسرده باقی می ماند.

عکس: regis duvignau/ایسنا

ایرباس SE, EADSY -1.30% وضعیتی وخیم از عواقب بیماری همه گیر کوروناویروس گفت که انتظار ندارد شروع به افزایش تولید هواپیما دوباره تا حدود 2022 به عنوان بحران ضربه بخش حمل و نقل هوایی کرد.

اروپا سازنده هواپیما که کاهش تولید خود را به میزان یک سوم در ماه آوریل گفت: آن را دوباره کاهش خروجی از آن A350 گسترده بدن از 6 هواپیما در ماه به 5. همچنین این گزارش از دست دادن خالص از €1.9 میلیارد دلار ($2.24 میلیارد دلار) در اولین نیمی از سود €1.2 میلیارد سال قبل.

مدیر اجرایی گیوم Faury گفت که او انتظار دارد میزان تولید برای این شرکت محبوب تک راهرو A320neo رقیب به Boeing Co. BA -2.83% ‘s 737 MAX به بهبود کمک یک انتظار بهبود در کوتاه-حمل و نقل و مسافرت داخلی.

کار بزرگتر هواپیما استفاده می شود در دیگر مسیرهای بین المللی تنظیم شده است افسرده باقی می ماند, برای دیگر, او گفت:.

چشم انداز صنعت رو به وخامت گذاشته است در سه ماه گذشته گفت: با این صنعت در طولانی “و بازیابی کند” مسیر. این شرکت گفت که تلاش برای نگه داشتن به پول نقد در نیمه دوم سال پس از سوختن از طریق €4.4 میلیارد در هر یک از دو چهارم. از جمله آن شکستن رکورد حل و فصل رشوه خواری و فساد در ماه ژانویه این شرکت ارسال شده منفی جریان نقدی آزاد €12.4 میلیارد دلار در نیمه.

پول نقد شده است در برخورد با یک تپش از سفارش deferrals توسط مشتریان خود را ترک ایرباس با حدود 145 هواپیما پارک شده و در انتظار تحویل است. ایرباس دارای بیش از 196 جت که در پایان ماه ژوئن حدود نیمی از این تعداد تحویل در همان نقطه سال گذشته است.

ایرباس’ درآمد و چشم انداز تولید می آید یک روز پس از بوئینگ گذاشته طرح به حرکت از طریق همه گیر اضافی با کاهش تولید از جمله تاخیر در تولید آن برنامه ریزی برای حداکثر بیشتر و کاهش خروجی از آن 787 و 777 گسترده بدن.

آقای Faury گفت: Airbus شد نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی آن از 3200 تامین کنندگان احداث “برج های نگهبانی” به نظارت ضعیف ترین. تا کنون زنجیره تامین است مقابله اما او هشدار داد که یک “بزرگ” موج دوم” از عفونت در زمستان خواهد وضعیت را بحرانی تر.

نوشتن به بنیامین کاتز در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de