فساد شده است آهسته جوش بحران اروپا سازنده هواپیما ایرباس. عکس: regis duvignau/ایسنا

لندن—ایرباس SE به توافق های اولیه با تقلب سازمان در آمریکا و انگلیس و فرانسه بیش از یک دیرینه رسیدگی به رشوه خواری و فساد است.

اروپا سازنده هواپیما گفت: در بیانیه ای که روز شنبه آن رسیده بود در اصل یک اصطلاح معوق دادستان توافق است که اجازه می دهد تا شرکت برای جلوگیری از اتهام رسمی و نیاز به آن را به پرداخت آنچه که انتظار می رود به یک رکورد خوب است.

موافقت نامه هنوز هم نیاز به تایید توسط دادگاه ها در هر حوزه قضایی ایرباس گفت.

حل و فصل می آید حدود چهار سال پس از ایرباس برای اولین بار اعلام کرد و آن را تحت بررسی بود برای استفاده از شخص ثالث مشاوران برای کمک به امن و پرسود سفارش برای هواپیماهای تجاری.

ایرباس گفت: در آن زمان آن را به حال خود گزارش به محققان پس از کشف بی نظمی در آن ارسالی دولت برای حمایت مالی تضمین می کند.

نتیجه تحقیقات به رشد آهسته جوش بحران برای ایرباس در نهایت باعث نزدیک به تعمیرات اساسی کامل از آن بالا و مدیریت تیم فروش. ایرباس تحویل داده, بیش از میلیون ها نفر از اسناد و مدارک به محققان و ایجاد اخلاق جدید و انطباق سیستم طراحی شده برای جلوگیری از آینده contraventions.

همچنین قرار پتو ممنوعیت استفاده از شخص ثالث عوامل و متوقف مداوم قرارداد یک حرکت است که منجر به یک سری از اختلافات حقوقی.

معامله به شرح زیر مشابه توافق با رولز رویس برگزاری PLC در سال 2017 است که مورد نیاز موتور ساز به پرداخت £671 میلیون دلار ($874 میلیون) در ضربات پنالتی به انگلستان ایالات متحده و برزیل محققان. بر اساس محدوده ایرباس پروب هر گونه حل و فصل شرکت می رسد و می تواند چندین بار بزرگتر است.

نوشتن به بنیامین کاتز در ben.katz@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im