ایرباس قصد دارد برای کاهش 15,000 شغل با استناد به تاثیر از Coronavirus

‘ایرباس مواجه است که بدترین بحران این صنعت تا به حال تجربه,’ مدیر عامل گیوم Faury گفت. خط مونتاژ ایرباس در ستاد در بلنیک فرانسه در نزدیکی تولوز در سال 2018 است.

عکس: regis duvignau/ایسنا

ایرباس SE گفت: آن را قطع 15,000 شغل در سراسر آن هواپیماهای تجاری را بدست آورد, بزرگترین تجدید ساختار در هواپیما ساز تاریخ با استناد به آنچه از آن انتظار دارد به Covid-19 همه گیر را yearslong تاثیر بر بخش حمل و نقل هوایی.

اکثریت کاهش آن مقدار به حدود 11 درصد از کل شرکت نیروی کار خواهد بود که عمدتا در فرانسه و آلمان ایرباس تولیدی اصلی سایت.

این حرکت در می آید و پس از چند ماه متوقف ترافیک هوایی است که منجر به اجرای هواپیمایی ورشکستگی و تجدید ساختارها در سراسر جهان از جمله حرکت به کاهش تعداد ناوگان و لغو سفارشات برای هواپیماهای جدید.

بهبود ترافیک هوایی به قبل از همه گیر سطح نیست و انتظار می رود قبل از 2023 و می تواند به عنوان اواخر به عنوان 2025 ایرباس گفت.

“ایرباس مواجه است که بدترین بحران این صنعت تا به حال تجربه” رئیس اجرایی گیوم Faury گفت. “ما باید اطمینان حاصل شود که ما می توانیم حفظ ما سرمایه گذاری و خروج از بحران به عنوان یک سالم جهانی هوافضا رهبر تنظیم و طاقت فرسا چالش های مشتریان است.”

حرکت به شرح زیر است که توسط Boeing Co. که مشخص شده قصد دارد به منظور کاهش نیروی کار خود را با 10٪.

صنعت حمل و نقل هوایی شده است رنج می برند به عنوان مرز محدودیت ها و ترس ها توسط مسافران از ابتلا به این ویروس مانع مسافرت هوایی. شرکت های هواپیمایی نیست و انتظار بهبودی کامل به زودی با اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر در مجموعه به وزن و تقاضا در سال های آینده.

این کار ضرر و زیان در بخش اضافه کردن به کسانی که در حال حاضر در حال برش در خطوط هوایی در سراسر جهان از جمله در 12,000 بریتیش ایرویز و 6000 در استرالیا کوانتاس. دویچه لوفت هانزا AG گفته است که ممکن است نیاز به برش به عنوان بسیاری از 22,000 موقعیت.

American Airlines Group Inc. و ایالات متحده هواپیمایی Holdings, Inc. باید هر دو گفت: آنها به دنبال در برش 30 درصد از مدیریت و کارکنان اداری به آب و بحران است.

در علاوه بر این به 15,000 کاهش ایرباس در حال حاضر مشخص شده قبل از همه گیر برنامه ای برای ریختن 900 شغل در حق بیمه خود را Aerotec کسب و کار در آلمان است. جداگانه با تغییر ساختار دفاع و فضای کسب و کار نیز در حال انجام و منجر به کاهش حدود 2,600 کارکنان.

15 ، 000 شغل هنوز هم نیاز به مذاکره با اتحادیه ایرباس گفت: با هدف رسیدن به توافق با پاییز و بازسازی کامل در تابستان سال آینده است.

نوشتن به بنیامین کاتز در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>