نیجریه راه اندازی سبز آفریقا ایرویز نزدیک به یک معامله برای خرید 100 هواپیمای ایرباس A220 هواپیما.

عکس: regis duvignau/ایسنا

اروپایی هواپیما ساز ایرباس SE نزدیک به تامین 100 هواپیما معامله از یک نیجریه راه اندازی شرکت هواپیمایی که قبلا اعلام کرد قصد دارد برای خرید Boeing Co. 737 MAX جت به گفته افراد آشنا با برنامه.

معامله بین ایرباس و سبز آفریقا ایرویز می تواند اعلام کرد به محض این که روز شنبه یکی از مردم گفت. حامل خواهد خرید ایرباس A220 هواپیما صندلی که حدود 130 مسافر.

بوئینگ در ماه دسامبر سال 2018 اعلام کرد تعهد از حامل 100 737 MAX جت حدود دو ماه پس از اولین حداکثر سقوط به دریای جاوا در نزدیکی اندونزی. این قرارداد که بوئینگ در آن زمان گفته بود که بزرگترین آن در آفریقا و آمد قبل از 737 MAX ناوگان مبتنی بود در ماه مارس گذشته پس از دوم سقوط مرگبار. حداکثر ناوگان شده است idled پس به عنوان بوئینگ با این نسخهها کار بر روی رفع به هواپیما.

شیکاگو مبتنی بر هواپیما ساز به طور موقت به حالت تعلیق تولید حداکثر آن را به عنوان تلاش برای رسیدگی به مسائل فنی با جت و به دست آوردن تصویب قانونی برای آن به از سرگیری پرواز. بوئینگ جدید اجرایی دیوید Calhoun گفت: حداکثر تولید می تواند راه اندازی مجدد قبل از هواپیما رزومه پرواز در شرکت هواپیمایی خدمات.

بوئینگ تلاش برای برنده شدن معاملات آن هواپیما در میان حداکثر بحران است. جهت مصرف در سال گذشته کاهش یافت و به 16 سال کم است. شرکت هواپیمایی رزرو هیچ سفارشات جدید در ماه گذشته.

نیجریه راه اندازی خطوط هوایی تبدیل به ایرباس میان عدم قطعیت در مورد زمانی که آن را شروع به دریافت آن حداکثر جت قادر به شروع و خدمات و با توجه به یک فرد آشنا با این شرکت را به فکر کردن. نیجریه حامل دارای پشتیبانی از برخی از hitters سنگین از صنعت هواپیمایی. تام هورتون رئیس سابق و مدیر عامل شرکت American Airlines Group Inc., و Virasb وحیدی آمریکا و رئیس سابق تجاری افسر در حال حمایت حامل.

ایرباس مقامات در ماه های اخیر ایفا کرده و به پایین چشم انداز با استفاده از بوئینگ گلایه از آنجا که آن هواپیما A320neo که در رقابت با حداکثر فروخته شده است برای سال ها. مقابله با نیجریه حامل برجسته هر چند که اروپا هواپیما ساز هنوز هم می تواند از بوئینگ مشکلات است. شرکت هواپیمایی تصمیم گرفتند برای یک ایرباس هواپیما شده است که کمتر محبوب با هواپیمایی خریداران.

بوئینگ نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ایرباس است به طور جداگانه توافق با بمب افکن , Inc. به خرید کردن در کانادا تولید کننده باقی مانده سهام در A220 برنامه.

بمب افکن دریافت خواهد کرد $591 میلیون خالص از تنظیمات با ایرباس به افزایش سهام خود در A220 به 75%. دولت کبک را خود 25 درصد از برنامه پس از معامله ایرباس در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

این قرارداد به پایان می رسد بمب افکن دخالت در هواپیما آن ایجاد شده که قبلا شناخته شده به عنوان CSeries پس از تاخیر و عدم تخطی از هزینه را در ابتدا در دست اکثریت سهام به ایرباس در سال 2018 است. ایرباس از افزایش فروش جت 64% به 658 هواپیما در پایان ماه ژانویه است.

آن را منتشر بمب افکن از بودجه آن تعهد است که مورد نیاز این شرکت برای سرپوش گذاشتن به 350 میلیون دلار در ضرر و زیان سالانه بیش از یک دوره مجموعه ای به عنوان بخشی از اولیه سهام فروش.

مرتبط

  • بوئینگ رزرو جدید Jetliner سفارشات در ماه ژانویه (بهمن. 11, 2020)
  • ایرباس پیشرفته در مذاکرات برای به دست آوردن بمب افکن سهام در A220 برنامه (Feb. 7, 2020)
  • بوئینگ سفارش سقوط به 16 سال اخیر (Jan. 14, 2020)
  • بوئینگ به حالت تعلیق 737 حداکثر تولید در ماه ژانویه (Dec. 16, 2019)
  • ایالات متحده در زمینه بوئینگ 737 MAX جت (13 مارس 2019)

نوشتن به آلیسون Sider در alison.sider@wsj.com و بنیامین کاتز در ben.katz@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im