ایرباس به نظر می رسد برای پایان دادن به اختلافات تجاری با ایالات متحده با صرف نظر کردن از برخی از دولت حمایت

یک هواپیمای ایرباس A350 در زمان خاموش در هواپیما ساز ستاد در کولومیه در نزدیکی تولوز فرانسه سپتامبر. 27, 2019.

عکس: regis duvignau/ایسنا

ایرباس EADSY -3.15% SE موافقت کرده است با اسپانیا و فرانسه دولت برای تغییر برخی از کمک های مالی-حمایت از توافق در تلاش برای پایان دادن به یک yearslong اختلاف تجاری با آمریکا

اروپا سازنده هواپیما روز جمعه گفت که این فکر را قرار داده و آن را در انطباق کامل با سازمان تجارت جهانی و حذف دستورالعمل توجیهی برای ایالات متحده تعرفه ها.

ایالات متحده آمریکا برای سال ها استدلال کرد که ایرباس مزایای از یارانه های دولتی است که باید آسیب ایالات متحده در صنعت هوا و فضا و کارگران آن است. سال گذشته آن موفق به کسب مجوز از سازمان تجارت جهانی را به اعمال تعرفه ها در پاسخ سریع معرفی کسر $7.5 میلیارد دلار ارزش هواپیما, محصولات غذایی مانند پنیر و دیگر محصولات از اتحادیه اروپا است.

در اوایل این سال از آن گفت: این امر افزایش تعرفه های هواپیما که از اتحادیه اروپا در حالی که اختلاف حل نشده باقی مانده است.

ایرباس روز جمعه گفت این خواست برای پایان دادن به مناقشه شد اضافه کردن به یک مشکل محیط زیست در میان coronavirus بیماری همه گیر. اروپایی صنایع هدفمند توسط ایالات متحده تعرفه ها در اختلاف فشار عربستان و دولت های خود را برای حل و فصل این مبارزه به دلیل levies جدید در حال ترکیب اقتصادی درد ناشی از این بیماری همه گیر.

ایرباس موافقت کرده است برای تغییر یک اصطلاح پس دادنی راه اندازی سرمایه گذاری—اساسا دولت یارانه وام برای کمک به توسعه و تولید هواپیماهای جدید—مرتبط با آن A350 jetliner به رعایت پارامترهای در نظر گرفته شده مناسب توسط سازمان تجارت جهانی.

در زیر تغییرات جمعه اعلام کرد ایرباس را افزایش می دهد پرداخت آن به دولت در هر A350 تحویل به مشتری. افزايش را بهره نرخ ایرباس را می پردازد و در آن وام های دولت به نرخ بازار مقرر شده توسط سازمان تجارت جهانی از نرخ یارانه.

روز جمعه اطلاعیه در مورد فرانسه و اسپانیا به دنبال یک شبیه حرکت با آلمان در ماه دسامبر زمانی که ایرباس نیز به طور کامل بازپرداخت انگلستان وام های دولت برای A350.

ایرباس اجرایی گیوم Faury گفت: این تغییر نشان می دهد “که عربستان را ترک کرده است هیچ سنگ نمیماند که پشت به پیدا کردن یک راه را به سوی یک راه حل است.”

اتحادیه اروپا در بیانیه ای گفت که این حرکت ساخته شده “یک مورد قوی برای سریع حل و فصل” از اختلاف است.

مقامات ایالات متحده تا به حال هیچ اظهار نظر فوری. واشنگتن پاسخ نمی رسما پس از اروپا حرکت می کند در ماه دسامبر. سازمان تجارت جهانی نشده و ارزیابی آن حرکت می کند چرا که عملیات در آن استیناف بدن مسدود شده اند با کمبود مقامات که به نوبه خود تا حد زیادی به دلیل نارضایتی در ایالات متحده آمریکا با چگونه در بدن عمل در سال های اخیر است.

هنوز معلوم نیست که آیا اروپا حرکت را برآورده ایالات متحده اعتراض کردند. اختلافات سازمان تجارت جهانی از جمله قبلی دعوا بر حمل و نقل هوایی باید از طریق های متعدد و طولانی دور از امتیازاتی که یک طرف گفت: آورده انطباق اما دیگر را رد کرد.

اختلاف بیش هواپیما یارانه قدمت آن به سال 2004 است و تبدیل به بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن در اداره مذاکرات تجاری با اروپا است. دو طرف بوده است و در مذاکرات رسمی پس از سال 2018 بیش از یک طیف وسیعی از مسائل مربوط به تجارت اما پیشرفت های کوچک است.

سازمان تجارت جهانی است و انتظار می رود به حکومت بعد از این سال در یک مورد مربوط آورده شده توسط اتحادیه اروپا در برابر ایالات متحده یارانه بوئینگ. که در آن نقطه, اتحادیه اروپا می تواند مجاز به strike back با تعرفه خاص خود را دارد.

وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire روز جمعه گفت که اروپایی ها می خواهند به بحث در مورد با ایالات متحده چگونه به بهبود قوانین بین المللی برای هواپیما تامین مالی است.

“اما اگر ایالات متحده همچنان به رد دوستانه مذاکره اتحادیه اروپا انتخاب خواهد شد اما به اتخاذ تعرفه تحریم ها علیه محصولات آمریکایی زمانی که تجارت جهانی به ما اجازه خواهد داد به انجام این کار در چند هفته در بوئینگ دادخواهی” او گفت:.

نوشتن به دن مایکلز در [email protected] و پیترو در لومباردی [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de