این A220 تجاری jetliner برنامه رو به تاخیر می اندازد. در اینجا یک پرواز در هوا کانادا ایرباس SE A220-300 هواپیما در ماه ژانویه است.

عکس: Christinne کرم/مهر نیوز

ایرباس SE است که در پیشرفته مذاکرات برای به دست آوردن بمب افکن , Inc.’s باقی مانده سهام را در یک جت تجاری که شرکت کانادایی هنگامی که گفت خواهد تبدیل آن به یک عمده جهانی حمل و نقل هوایی, بازیکن, مردم آشنا با این موضوع گفت.

توافق برای فروش بمب افکن را 34 درصد سهام این دو شرکت مشترک A220 جت تجاری برنامه رسیده باشد می تواند به عنوان اوایل هفته آینده پیش از هر دو شرکت ها گزارش های درآمدی مردم گفت.

دولت کبک که دارای 16 درصد سهام این سرمایه گذاری انتظار می رود برای برگزاری آن در خطر است.

شرایط مالی برای فروش برنامه ریزی شده نمی تواند آموخته است. در حالی که مذاکرات در مراحل نهایی آنها هنوز هم می تواند سقوط از هم جدا و یا خطوط معامله بالقوه می تواند تغییر کند.

مونترال هواپیما و قطار ساز شده است تقلا برای کاهش حدود 9 میلیارد دلار از بدهی های بلند مدت که برخی از آنها به علت می آید در سال آینده. این شرکت به دنبال پاره بدهی های خود را با فروش سهام در, ایرباس همکاری و یکی از آن دو هسته ای دیگر بخش های مردم آشنا با این موضوع باید گفت:

بمب افکن شروع مذاکرات چند هفته پیش به فروش کسب و کار-جت بخش به Textron , Inc., وال استریت ژورنال در گزارش روز سه شنبه. کسانی که بحث آمد و پس از مذاکرات به فروش قطار آن واحد به فرانسه Alstom SA کاهش نگرانی در مورد افزایش هزینه ها و تاخیر تحویل در این بخش است.

بسیاری از بمب افکن بدهی های گرفته شده به امور مالی این شرکت استراتژی بلند پروازانه برای ورود به هواپیمایی تجاری بازار است. آن را به طور رسمی راه اندازی شد CSeries در سال 2008 با هدف توسعه یک هواپیما است که می تواند در رقابت با بوئینگ 737 MAX و ایرباس A320neo باریک-بدنه هواپیماهای تجاری.

در حالی که جت شد مورد تحسین قرار گرفته توسط شرکت هواپیمایی مشتریان و فروش ناامیدکننده به دلیل نگرانی در مورد پایداری از برنامه ای است که تا به حال به شدت تضعیف بمب افکن وضعیت مالی پس از سال ها تاخیر و افزایش هزینه.

ایرباس در زمان 50.01% سهام در CSeries برنامه در ماه جولای سال 2018 است. آن پرداخت می شود و عملا هیچ نقدی برای سهم اما متعهد به پرتاب آن بازاریابی جهانی بلند پشت جت.

بمب افکن در ضمن متعهد به پوشش این برنامه ضرر و زیان بیش از یک دوره مجموعه ای.

بمب افکن گفت: در ماه گذشته که از آن آغاز شده بود یک بررسی استراتژیک از سهام خود در ایرباس مشارکت به دلیل افزایش زیان.

تحت شرایط پیشنهادی خود را برای فروش سهام ایرباس را جذب 350 میلیون دلار در ضرر و زیان است که بمب افکن شد مورد نیاز برای پوشش این سال با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

پس از مذاکرات با Textron گزارش شده توسط مجله بمب افکن تحت سیاسی انتقاد در کبک برای قرار دادن برای فروش آن کسب و کار-جت بدست آورد که دریافت 1 میلیارد دلار راه نجات از این استان در سال 2015.

بمب افکن جت کسب و کار مجریان پر رونق بخش هوافضا در کبک به کارگیری بیش از 40 ، 000 کارگران است.

نوشتن به Jacquie McNish در Jacquie.McNish@wsj.com و بنیامین کاتز در ben.katz@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de