فساد شده است آهسته جوش بحران اروپا سازنده هواپیما ایرباس. عکس: regis duvignau/ایسنا

لندن— ایرباس SE EADSY 0.84% موافقت با پرداخت جریمه از €3.6 میلیارد دلار ($3.96 میلیارد دلار) به حل و فصل فساد پروب توسط آمریکا و مقامات فرانسوی به قرارداد معاملات بلند کردن یک اعتباری و حقوقی ابر است که آویزان بیش از این شرکت برای سال.

اروپا سازنده هواپیما گفت: آن را به حال به نظر می آیند در اصل با دادستان در مقدماتی دادگاه در انگلستان در روز سه شنبه هموار کردن راه برای یک به اصطلاح معوق دادستان توافق که اجازه می دهد تا شرکت برای جلوگیری از اتهام رسمی.

حل و فصل باقی مانده است موضوع را به نقد و بررسی توسط دادگاه ها در هر حوزه قضایی عربستان گفت: با جلسات انتظار می رود در ژانویه. 31. با تصویب مجازات خواهد بود رزرو به عنوان یک ارائه در این شرکت 2019 حساب های مالی.

حل مسئله می آید حدود چهار سال پس از ایرباس برای اولین بار اعلام کرد و آن را تحت بررسی بود برای استفاده از شخص ثالث مشاوران مشکوک به پرداخت رشوه از طرف شرکت به امن و پرسود سفارشات برای هواپیما خود را.

خواستار تنظیم شده است برای رسیدن به بوئینگ برای تبدیل شدن به بزرگترین سازنده هواپیما توسط تحویل وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چگونه دو jetliners—737 MAX و A320neo به پایان رسید تا در مرکز بزرگترین رقابت در حمل و نقل هوایی جهان است. تصویر عکس: Jaden Urbi

ایرباس در آن زمان گفت که در آن زمان این موضوع به محققان پس از کشف بی نظمی در آن ارسالی دولت برای حمایت مالی تضمین می کند. این موضوع بعدها تحت حوزه وزارت دادگستری ایالات متحده به صورت اشتباهی در افشاگریهای مربوط به فروش تجهیزات نظامی که شامل ایالات متحده ساخته شده و قطعات.

نتیجه تحقیقات به رشد آهسته جوش بحران برای ایرباس منجر به تعمیرات اساسی از آن بالا و مدیریت تیم فروش. این شرکت با بیش از میلیون ها نفر از اسناد و مدارک به محققان و ایجاد اخلاق جدید و انطباق سیستم طراحی شده برای جلوگیری از آینده contraventions. آن را نیز ممنوع استفاده از شخص ثالث عوامل و متوقف مداوم قرارداد یک حرکت است که منجر به یک سری از اختلافات حقوقی.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه می توانم به شما فکر می کنم این حل و فصل منعکس خواهد شد در ایرباس’ سهام ؟ چرا ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

در سال 2017 رولز-رویس برگزاری PLC رسیده مشابه حل و فصل است که مورد نیاز جت-موتور ساز به پرداخت £671 میلیون دلار ($874 میلیون) در ضربات پنالتی به انگلستان ایالات متحده و برزیل محققان. بر اساس محدوده ایرباس پروب هواپیما ساز خوب می تواند چندین بار بزرگتر است.

ایرباس سهام بسته شده روز تا 1% افزایش به شدت قبل در اخبار از معامله.

معامله اجازه می دهد تا ایرباس اجرایی گیوم Faury, که در زمان بیش از این کار بالا در ماه آوریل به حرکت فراتر از مسئله ای است که اشغال سلف خود تام اندرز. جدید مدیریت تیم می تواند در حال حاضر تمرکز بیشتر به طور کامل در این شرکت در حال اجرا در یک زمان هنگامی که قوس رقیب Boeing Co. فرو رفته در بحران بیش از آن 737 MAX هواپیمای مسافربری است.

پایه 737 MAX اجازه داده ایرباس به پیشی بوئینگ به عنوان بزرگترین جت ساز تحویل تاج آن را تعقیب برای سال. با وجود آن پیروزی ایرباس شده است مبارزه خود را در مسائل مربوط به تولید در کارخانه ها و در میان پشتیبانان آن است. است که مانع از آن از افزایش میزان تولید برای A320neo—حداکثر اصلی رقیب—و برنده شدن بیش از بوئینگ مشتریان به فکر انداختن سفارشات برای پایه جت.

فساد مصرف مقدار از آقای اندرز زمان در پایان تصدی خود به عنوان مدیر عامل ایرباس. او کمک کرد تا نظارت بر تحقیقات داخلی به استفاده از واسطه ها و تغییر مدیریت لایه ها در تلاش برای تضمین یک توافق بین المللی دادستان.

نوشتن به بنیامین کاتز در ben.katz@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو