Airbnb را Coronavirus بحران: سوزاندن نقدی عصبانی میزبان و آینده نامشخص

همه چیز قرار بود به گرد هم می آیند برای Airbnb در سال 2020 است.

داغترین سهام-بازار اولین سال است. یک ارزیابی بیش از 50 میلیارد دلار. ثروت برای صدها نفر از کارکنان برگزاری گزینه انقضای در پایان سال. و vindication برای بنیانگذاران و مدیر اجرایی برایان Chesky تصمیم به عمومی پیش از آن.

Coronavirus همه گیر شده و تمام کسانی که در سناریوهای بعدی غیر ممکن است.

با سفر جهانی تقریبا در متوقف خانه-های غول پیکر است که انتظار می رود برای از دست دادن 1 میلیارد دلار از طریق نیمه اول سال و خصوصی خود-ارزیابی بازار انداختن است به گفته افراد آشنا با شرکت های مالی. در یک کنفرانس ویدئویی با کارکنان در اواخر ماه مارس کسی پرسید که آیا اخراج شد. “همه چیز روی میز” آقای Chesky پاسخ داد.

روز دوشنبه این شرکت گفت: آن بود که افزایش 1 میلیارد دلار از سهام شرکت های دریاچه نقره ای و ششم خیابان همکاران به تقویت مالی آن است. بودجه می آید در یک شیب تند قیمت: $1 میلیارد دلار از بدهی با نرخ بهره بیش از 10 درصد وال استریت ژورنال در گزارش روز سه شنبه. برخی از سرمایه گذاران کاهش یافته است برای قرار دادن در پول جدید پس از Airbnb گفت: آن را نمی خواهد جایگزین آقای Chesky به عنوان مدیر اجرایی, در حالی که دیگران شرکت نمی کنند چرا که آنها فکر نمی کنم شرایط مساعد شد به گفته افراد آشنا با شرایط معامله. دریاچه نقره ای و ششم خیابان همکاران گفت: آنها تا به حال ایمان در کسب و کار موجود و رهبری تیم.

Airbnb نشده خطاب برنامه های خود را برای ارائه عمومی اما برخی از سرمایه گذاران خود را باور نمی کنم این اتفاق خواهد افتاد در این سال است. “هیچ راهی وجود دارد گفت:” مت نواک یک شریک در لندن با همه آبی پایتخت.

Airbnb در حال حاضر وزن قصد دارد به منظور بالا بردن تا آنجا که $1 میلیارد دلار در منابع مالی جدید گفت: افراد آشنا با این موضوع.

در ضمن سردرگمی بیش لغو سیاست در آن هفت میلیون و خواص در سراسر جهان است و چیز ساییده شده روابط خود را با مهمانان و میزبان. پس از مهمانان در مورد شکایت قادر به دریافت کامل بازپرداخت برای رزرو در قرنطینه شهرستانها آقای Chesky تصویب طرح بازپرداخت مهمان باقی می ماند رزرو از طریق اواسط ماه مه. که خشم صاحبان اموال را دیدم که درآمد تبخیر شود.

مجله پی نظر از Airbnb در جزئیات این مقاله و درخواست مصاحبه با آقای Chesky. نیک Papas یک Airbnb سخنگوی مشخص ژورنال گزارش به عنوان “شدید نادرست و اشتباه” بدون ارائه هر گونه جزئیات.

سفر زمینی به توقف Airbnb رزرو کاهش یافت.

عکس: charly triballeau/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آیا Airbnb می توانید دوباره بجای اول برگشتن به طور کامل از coronavirus فاجعه—و چگونه به سرعت شما بستگی دارد در چگونه مصرف کنندگان احساس در مورد سفر و اقامت در خانه های مردم دیگر هنگامی که این بیماری همه گیر را برطرف می کند. برخی از تحلیلگران می گویند Airbnb ممکن است به نفع اگر بیشتر مردم تصمیم برای جلوگیری از شلوغ تر هتل ها. دیگران می گویند هتل ها ممکن است به دست آوردن یک مزیت اگر مردم فکر می کنم آنها پاک است.

Airbnb مدیران و سرمایه گذاران بیان اعتماد به نفس این شرکت را بهبود می یابند. آقای Chesky به ذکر پورتوریکو که در آن رزرو جلد bounced بازگشت سریع پس از یک طوفان ویران جزیره به تلاش برای متقاعد کردن بانک و کارکنان این انعطاف پذیری از مدل کسب و کار خود گفت: یک فرد آشنا با اخیر سرمایه-افزایش تلاش است. این شرکت روز دوشنبه گفت: آن را در حال حاضر تمرکز بیشتر در دراز مدت باقی می ماند مانند دانش آموزان نیاز به مسکن یا مدیران در کار سفر.

Airbnb گفت: مجله ماه گذشته آن را به یک سرمایه کوسن حدود 4 میلیارد دلار. آن هیئت مدیره و سرمایه گذاران به طور فزاینده ای نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد اگر این بیماری همه گیر به طول می انجامد ماه دیگر و درآمد شرکت نمی گزاف گویی در نیمه دوم این سال است.

Airbnb می رفته اند در 2018 در یک مقدار برآورد شده توسط بانکداران آن در بین 50 میلیارد دلار و 70 میلیارد دلار با توجه به ارائه از بانکداران. آقای Chesky و دو موسسان—جو Gebbia و مقابله Blecharczyk—در نهایت تصمیم گرفتند در برابر آن با توجه به افرادی که در آنجا بودند در آن زمان اعتقاد داشتند که Airbnb را انجام می دهد بهتر است به عنوان یک شرکت خصوصی در خارج از کانون توجه است.

در ماه مارس به عنوان همه گیر شروع به دست آوردن شتاب در ایالات متحده و در سراسر اروپا و آقای Chesky گفت: کارکنان این شرکت هنوز برنامه های عمومی در این سال است.

Airbnb را ارزیابی خصوصی در ثانویه بازار سهام برگزار شد در اوایل سرمایه گذاران کاهش یافته است از $150 به ازای هر سهم چند هفته پیش به زیر 90 دلار سهم ارزش نهادن به این شرکت در کمتر از 30 میلیارد دلار. “هواپیما از دست دادن ارتفاع” گفت: پل مگوایر شریک مدیریت از آهن لبه VC که اجرا ثانویه معاملات. “در اوایل سرمایه گذاران در حال تلاش برای دیدن چه نوع از توشه آنها می تواند پرتاب کردن وجود دارد به روشن کردن بار خود را.”

زمانی که این شرکت با توجه به 2018 IPO آن بانکداران پیش بینی آن خواهد بود سود آور در حال حاضر. به عنوان هزینه های صعود, Airbnb از دست داد $674 میلیون سال گذشته با توجه به اسناد و مدارک شرکت.

Airbnb ساخته شده از دفتر مرکزی شرکت در مد روز, سان فرانسیسکو, محله شناخته شده به عنوان سوما یا ‘در جنوب بازار است.’

عکس: گابریل lurie/ایسنا

آقای Chesky سابق هنر دانشجو و تازه کار, بدنسازان, شرکت تاسیس این شرکت در سال 2008 در نهایت جلب میلیون ها نفر از صاحبان املاک در سراسر جهان به اجاره خانه و آپارتمان. Airbnb تبدیل به بزرگترین صفحه اصلی سایت به اشتراک گذاری در آمریکا و یک بازیکن بین المللی است.

آن را به عنوان رشد این شرکت با صرف بزرگ است. مجموع آن افزایش هزینه های به 5.3 میلیارد دلار در سال گذشته از $2.6 میلیارد دلار در سال 2017 outstripping 85 درصد افزایش در درآمد بیش از مدت مشابه از $2.6 میلیارد دلار به 4.8 میلیارد دلار با توجه به یک نسخه از صورتهای مالی است.

هزینه های اداری افزایش 113% بین 2017 و 2019 به عنوان استخدام شرکت هزاران نفر از کارکنان و ساخته شده از دفتر مرکزی شرکت در مد روز, سان فرانسیسکو, محله شناخته شده به عنوان سوما یا “جنوب از بازار است.” به عنوان Airbnb تلاش به پلیس جرم و جنایت در آن پلت فرم هزینه های ایمنی نیز افزایش یافته است, مجله گزارش کرده است.

رشد داستان

قبل از coronavirus ضربه Airbnb شده بود به سرعت در حال رشد در میان افزایش هزینه.

درآمد

هزینه ها و هزینه های

خالص سود/از دست دادن

به طور کلی و

اداری

$5

میلیارد

$0

میلیارد

$5

میلیارد

فروش و

بازاریابی

4

-0.2

4

3

-0.4

3

محصول

توسعه

2

-0.6

2

عملیات

و پشتیبانی

1

-0.8

1

هزینه

خدمات فروخته شده

0

-1.0

0

2017

’18

’19

2017

’18

’19

2017

’18

’19

درآمد

هزینه ها و هزینه های

خالص سود/از دست دادن

به طور کلی و

اداری

$5

میلیارد

$0

میلیارد

$5

میلیارد

فروش و

بازاریابی

4

-0.2

4

3

-0.4

3

محصول

توسعه

2

-0.6

2

عملیات

و پشتیبانی

1

-0.8

1

هزینه

خدمات فروخته شده

0

-1.0

0

2017

’18

’19

2017

’18

’19

2017

’18

’19

درآمد

هزینه ها و هزینه های

خالص سود/از دست دادن

به طور کلی و

اداری

$5

میلیارد

$0

میلیارد

$5

میلیارد

فروش و

بازاریابی

4

-0.2

4

3

-0.4

3

محصول

توسعه

2

-0.6

2

عملیات

و پشتیبانی

1

-0.8

1

هزینه

خدمات فروخته شده

0

-1.0

0

2017

’18

’19

2017

’18

’19

2017

’18

’19

درآمد

$5

میلیون

4

3

2

1

0

2017

’18

’19

هزینه ها و هزینه های

به طور کلی و

اداری

$5

میلیارد

فروش و

بازاریابی

4

3

محصول

توسعه

2

عملیات

و پشتیبانی

1

هزینه

خدمات فروخته شده

0

2017

’18

’19

خالص سود/از دست دادن

$0

میلیون

-0.2

-0.4

-0.6

-0.8

2017

’18

’19

منبع: وال استریت ژورنال بررسی کپی از شرکت صورتهای مالی

با آغاز این سال برخی از Airbnb اعضای هیئت مدیره فشار آقای Chesky برای کاهش هزینه ها با توجه به افراد آشنا با این بحث.

زمانی که coronavirus آمار چین و سپس به اروپا Airbnb را رزرو کاهش یافت. در پکن کمی بیش از 1600 رزرو ساخته شد بین 1 مارس و آوریل 7, پایین 96 درصد از Jan. 5 ژانویه. 11 دوره با توجه به AirDNA یک تجزیه و تحلیل شرکت که آهنگ های کوتاه مدت در بازار اجاره.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما فکر می کنم Airbnb کسب و کار خود را قبل از coronavirus بحران بدون تغییر? پیوستن به مکالمه زیر.

داخلی آقای Chesky پیش بینی هوا از آرامش. در این شرکت ماهانه جلسه هیات در مارس 5, او اطمینان کارکنان که همه چیز همه حق خواهد بود با توجه به دو نفر از کارکنان.

مهمانان در سراسر جهان لغو رزرو به عنوان محدودیت های مسافرتی و آمریکا توصیه آمریکایی ها برای جلوگیری از سفر ،

در کالج استیشن تگزاس, Alexia هرناندز مورد نیاز برای انصراف از یک Airbnb, رزرو, او تا به حال ساخته شده در اواسط ماه مارس برای چهار روز اقامت در بندر مالاگا, اسپانیا در ماه مه.

Alexia هرناندز گفت که او تا به حال مشکل گرفتن بازپرداخت برای لغو Airbnb رزرو در اسپانیا پس از coronavirus همه گیر رسید.

عکس: Alexia هرناندز

میزبان او حاضر به بازپرداخت مبلغ ارائه به پرداخت 50 ٪ از آنجا که او گفت:, آن را احتمالا امن برای سفر در زمان سفر خود را با توجه به متون رد و بدل شده بین آنها را.

خانم هرناندز گفت که او می تواند آن را باور نمی کند. “آن را نمی خواهد برای من امن برای رفتن به اسپانیا,” او گفت:. او گفت که او سعی در لغو طریق پورتال های آنلاین راه اندازی توسط Airbnb اما او میزبان هنوز رد درخواست. Airbnb در نهایت مسترد او مبلغ پس از او نوشته شده سرخوردگی او را در توییتر.

سخنگوی شرکت گفت: پس از معرفی شرکت جدید لغو سیاست “ما فعالانه رسیده به این مهمان برای اطمینان از او دریافت بازپرداخت.”

آقای Chesky تصویب اجرای سیاست جدید: Airbnb خواهد بازپرداخت هر اقامت رزرو و یا قبل از 14 مارس با یک چک در تاریخ بین 14 مارس و آوریل 14. Airbnb بعد تمدید تاريخ ورود به مه 31. این حرکت شدید تعمیرات اساسی این شرکت دیرین عمل اجازه می دهد میزبان به مجموعه خود را لغو سیاست ها و چوب به آنها بدون توجه به آنچه شرایط.

او نمی اطلاع اعضای هیئت مدیره قبل از تغییر به گفته افراد آشنا با این وضعیت. برخی از آنها miffed آنها مشورت و احساس تصمیم به پرداخت هزینه لغو شتابزده بود این افراد گفت.

برخی از اعضای هیئت مدیره به رهبری مدیران مستقل Kenneth Chenault سابق امریکن اکسپرس, مدیر اجرایی سابق دیزنی اجرایی ان ماتر تشدید فشار خود را به آقای Chesky برای کاهش هزینه ها با توجه به افراد آشنا با هیئت مدیره است.

قبل از همه گیر, ضربه, Airbnb میزبان تراویس لی Odell ساخته شده رو به بالا از $30,000 یک سال اجاره کردن یک استودیو متصل به خانه خود در چارلستون S. C.

عکس: کامرون پولاک برای وال استریت ژورنال

در میان کاهش آنها هل دادن بود یکی از پروژه های مورد علاقه آقای Chesky, Airbnb, تجربه, که اجازه می دهد تا مهمانان را به کتاب گردش به گفته افراد آشنا با این بحث. در حالی که این واحد قرار بود سود توسط 2019 آن بیداد می کرد تا ضرر و زیان در مجموع نزدیک به 1 میلیارد دلار این افراد گفت. در اطلاعیه جدید خود را در بودجه دوشنبه, Airbnb گفت: آن چسبیده بود توسط بخش.

دیگر کاهش تحت نظر Airbnb مدیره عبارتند از: شرکت چاپ مجله, Airbnb مجله.

اواخر ماه مارس Airbnb رزرو در سراسر کشور کاهش یافته و 80 درصد از حدود 500,000 تا یک هفته در تاریخ 1 مارس به حدود 100.000 تا پایان ماه با توجه به AirDNA.

Airbnb مدیره تصمیم این شرکت نیاز به جمع آوری پول بیشتر و کاهش هزینه ها با توجه به افراد آشنا با هیئت مدیره بحث و گفتگو. بانکداران از مورگان استنلی منصوب شد به سرب به سرب اعانه.

برخی از سرمایه گذاران گفت: آنها را قرار داده تا پول تنها اگر آقای Chesky کاهش می یابد خود را در رای گیری کنترل و یا واگذار مدیر عامل شرکت خود کار و یا کار در کنار یک چرخش اجرایی مردم آشنا با معامله مذاکرات گفت. این شرکت را رد کرد و آن خواسته.

Airbnb گرفتن است در $1 میلیارد دلار از بدهی های جدید روز دوشنبه اعلام کرد در یک نرخ بهره در اغلب همراه با شرکت های مضطرب: یک معیار شناخته شده بین بانکی لندن ارائه نرخ و یا Libor به علاوه 10 درصد مردم آشنا با این مذاکرات گفت. اگر Airbnb عمومی می رود سرمایه گذاران خواهد شد که گزینه بازپرداخت شده در سهام و یا پول نقد به مردم گفت.

سرمایه گذاران در حال گرفتن حکم است که می تواند تبدیل به سهام بر اساس یک ارزیابی برای Airbnb از 18 میلیارد دلار—به شدت پایین تر از 31 میلیارد دلار ارزش گذاری در این شرکت در گذشته جمع آوری کمک های دور در سال 2017, مردم آشنا با این مذاکرات گفت.

آقای Odell در سمت چپ تصویر با پسر عصبانی بود در مورد Airbnb را لغو سیاست.

عکس: کامرون پولاک برای وال استریت ژورنال

در چارلستون, S. C., دیرین Airbnb میزبان تراویس لی Odell باعث می شود به سمت بالا از $30,000 یک سال اجاره کردن یک استودیو متصل به خانه خود را. او خشمگین جدید سیاست لغو چرا که این شرکت تا به حال مشورت میزبان. او گفت که او خواستار محاکمه Airbnb اما گفته شد صبر کنید زمان حدود شش ساعت است.

در مارس 30, Airbnb گفت: این امر صرف 250 میلیون دلار برای کمک به بازپرداخت میزبان و راه اندازی 10 میلیون دلار از صندوق برای کمک به آنها را به پرداخت وام مسکن خود را. این شرکت با موفقیت لابی کنگره شامل میزبان در آن بسته محرک.

در یک ویدئو جاری از محل اقامت خود را همان روز آقای Chesky عذرخواهی کرد. در طول زمان گفت: این شرکت در حال تبدیل شدن به دور از آن میزبان. او متعهد به گوش دادن.

“ما شنیده ایم سرخوردگی خود را,” او گفت:. “ما هیچ چیز بدون شما میزبان. شما در حال ما حیاتی.”

آقای Odell گفت: Airbnb باید متعهد حداقل 200 میلیون دلار بیشتر است. Airbnb گفت: این امر به آن میزبان 25 درصد از آنچه که آنها را برای دریافت یک لغو رزرو بین 14 مارس و مه 31.

“آن را مانند قرار دادن یک گروه کمک بیش از یک خمیازه compound fracture,” او گفت:. Vrbo یک رقابت آنلاین اجاره پلت فرم است که او گاهی اوقات در لیست نیست آن را تغییر دهید لغو سیاست او اشاره کرد هر چند که در مورد مهمانان خشمگین هستند این شرکت نیست reimbursing آنها.

دوشنبه معامله شامل 5 میلیون دلار بیشتر برای وام مسکن صندوق امداد.

در اواخر ماه مارس آقای Chesky گفت: کارکنان از سراسر جهان از طریق جریان خدمات AirTV که این شرکت خواهد کاهش هزینه های بازاریابی را به صرفه جویی تا 800 میلیون دلار با توجه به یک کسی که گوش دادن. پرداخت خواهد بود کاهش به نصف برای مدیران ارشد.

آقای Chesky که در اواخر سال گذشته گفته شد که به ارزش بیش از 3 میلیارد دلار است در میان کسانی که برنامه ریزی برای چشم پوشیدن از حقوق و دستمزد برای شش ماه آینده.

نوشتن به کیرستن خرد کردن در [email protected] ژان Eaglesham در [email protected] و Preetika رعنا در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im