Airbnb را افزایش می دهد $1 میلیارد دلار از دریاچه نقره ای خیابان ششم شرکای

Airbnb متصلب است تا صدها میلیون دلار ضرر این سال است.

عکس: گابریل lurie/ایسنا

Airbnb, Inc. بالا بردن $1 میلیارد دلار در بودجه از خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت دریاچه نقره ای و ششم خیابان همکاران به عنوان شرکت قرقره از آمار جهانی به کسب و کار خود را ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سان فرانسیسکو-بر اساس راه اندازی روز دوشنبه گفت: بودجه خواهد بود ترکیبی از بدهی و حقوق صاحبان سهام است و به معنای حمایت از Airbnb را در دراز مدت از جمله شبکه خود را از میزبان و ذینفعان.

خانه-های شرکت گفت: حدود 5 میلیون دلار از سرمایه گذاری را به سمت یک Superhost صندوق امداد. که پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ارائه کمک های مالی به ارزش یک ترکیب 15 میلیون دلار به میزبان که اجاره خانه خود را دارند و نیاز به کمک خود را به پرداخت اجاره و یا وام مسکن و همچنین به عنوان شاغل میزبان که ارائه کلاس ها و تورهای از طریق آن تجارب کسب و کار که ممکن است نیاز به کمک.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

Airbnb را اعلام کرد برنامه های عمومی در این سال بوده است یک موضوع موشکافی و عدم قطعیت به عنوان بیماری همه گیر جهانی ویران سفر. سان فرانسیسکو-بر اساس بازار مسکن با توجه به افزایش سرمایه از سرمایه گذاران جدید به عنوان ضرر و زیان تشدید افراد نزدیک به این شرکت گفت: در ماه گذشته.

از نظر سرمایه گذاری نیست افشا می شود. در سال 2017 آخرین بار Airbnb مطرح شده پول آن را به ارزش 31 میلیارد دلار. در ماه فوریه این مجله گزارش داد که Airbnb در حال حاضر داخلی ارزش نهادن به این شرکت که در زیر سطح.

شرکت متصلب است تا صدها میلیون دلار ضرر در این سال یک فرد آشنا با این موضوع گفته است.

Airbnb در حال برنامه ریزی برای رفتن از طریق مستقیم, لیست که نمی شامل بالا بردن پول اضافی اما به عنوان درآمد حاصل از تبخیر این شرکت نیز شده است با توجه به بالا بردن پول نقد از طریق عرضه اولیه عمومی مردم آشنا با این وضعیت باید گفت.

برایان Chesky, Airbnb, ارشد, اجرایی, است, تحت فشار شدید از کارکنان عمومی پس از بیش از 10 سال به عنوان یک شرکت خصوصی است.

نوشتن به کیمبرلی چانه در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im