Airbnb می شود $1 میلیارد دلار وام آوردن Coronavirus بودجه به 2 میلیارد دلار

Airbnb از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت برایان Chesky در سال 2018 است. این شرکت در حال برنامه ریزی برای شروع عموم معاملاتی این سال است.

عکس: اریک Risberg/آسوشیتد پرس

Airbnb, Inc. امن $1 میلیارد دلار وام از سرمایه گذاران این شرکت گفت: دومین بودجه دور برای خانه-های بازار پس از coronavirus همه گیر ویران جهانی سفر و صنعت.

سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت فاش نمی سهشنبه شرایط وام و یا نام از سرمایه گذاران. با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع وام پنج سال و نرخ بهره خواهد بود 7.5 درصد به علاوه یک معیار رای دادن شناخته شده به عنوان libor, نرخ و یا Libor.

Airbnb در حال برنامه ریزی برای شروع تجارت علنا این سال است. به جای آن مواجه افزایش ضرر و زیان به عنوان سفر زمینی به توقف وادار به جمع آوری پول بخش خصوصی در کاهش ارزش بیش از 31 میلیارد دلار برچسب قیمت آن گذشته جمع آوری کمک های دور در سال 2017, مردم, نزدیک به این شرکت گفته اند.

هفته گذشته Airbnb گفت: آن بود که افزایش 1 میلیارد دلار از سهام شرکت های دریاچه نقره ای و ششم خیابان همکاران. که سرمایه گذاری در آمد با قیمت های شیب دار: با نرخ بهره 10 درصد Libor به علاوه به گفته افراد آشنا با معامله.

کسانی که سرمایه گذاران را نیز دریافت حکم است که می تواند تبدیل به سهام با ارزش گذاری برای این شرکت از 18 میلیارد دلار یک افت تقریبا نیمی از سال 2017 به مردم گفت.

“همه اقدامات ما در طول چند هفته گذشته اطمینان دهم که Airbnb را قبل از طوفان همه گیر و حتی قوی تر و بدون در نظر گرفتن چگونه به طوفان می کشد” از بنیانگذاران و مدیر اجرایی برایان Chesky گفت.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im