Airbnb به مبارزه طلبیده شانس موفقیت راه اندازی. چگونه آن را زنده ماندن یک بیماری همه گیر?

Airbnb اجرایی برایان Chesky تصویر اینجا در یک کامپیوتر تصویر از خانه در سان فرانسیسکو است که در تلاش برای جمع آوری پول نقد به اندازه کافی برای کمک به زنده ماندن این شرکت از coronavirus بحران است.

عکس: مایکل Bucher/وال استریت ژورنال

من یک مکنده برای داستان خوب در مورد تاسیس شرکت.

Yvon step eductl program شروع پوشاک ساز پاتاگونیا در یک قفس مرغ; James Dyson رفت و از طریق 5,000 نمونه های اولیه در راه خود را به اختراع یک جارو برقی; استیو الیس باز Chipotle burrito مغازه ها به سادگی برای به دست آوردن پول به اندازه کافی برای شروع یک رستوران لذیذ (او هرگز که دور).

Airbnb, Inc.’s داستان طول می کشد کیک. در سال 2008 یک زن و شوهر کارآفرینی نوع زندگی در رشته فرنگی رامش در سان فرانسیسکو پخته شده یک آنلاین خانه های طرح. آنها استخدام یک دانشمند کامپیوتر, تامین مالی ایده خود را در روزهای اولیه توسط اعضاء کردن کارت های اعتباری و فروش سیاسی-مضمون جعبه غلات و برگزار شد تا شرکت خود را تکان داد تا کل مسکن میباشد.

بیش از 600 ، 000 کسب و کارهای کوچک ایجاد شد در Airbnb مراسم تحلیف سال, با توجه به U. s. اداره آمار نیروی کار. نیمی از آنها از کسب و کار در عرض پنج سال. تنها یک سوم هنوز ایستاده بودند در پایان 2019.

“وجود دارد این آرمان گرایی است که بنیانگذاران را” برایان Chesky یکی از کسانی که Airbnb بنیانگذاران این شرکت اجرایی گفت: من در این هفته در یک چت تصویری. “آنها آموخته ام به مقابله با بسیاری از سختی و مقدار زیادی از انعطاف پذیری.” او اشاره می کند Airbnb راه اندازی چهار زمان مختلف قبل از موفقیت است. هنگامی که بار سخت کارآفرینان مانند او به “استعاری قله کوه.”

Coronavirus بحران شرکت هایی مانند آقای Chesky را بدانم که آیا شوم ابرها عایقی که قله کوه را همیشه بلند است. و با وجود شن و خلاقیت در آن زمان برای کسی که به این مخل شرکت بورس نگران Airbnb ممکن است در اطراف به اندازه کافی بلند برای رسیدن به آن.

بر خلاف مبتنی بر اینترنت شرکت هایی که مدیریت بحران با ارائه جریان فیلم کاغذ توالت ویدئو کنفرانس خدمات و یا burritos به میلیون ها نفر از ایالات متحده, خانه, Airbnb تنها کار می کند اگر مردم نیست خانه.

آقای Chesky نشان دهنده یک خوشه از بنیانگذاران—از جمله اجاره باند, Inc.’s Jenn هایمن و Lyft, Inc.’s جان زیمر—کسی که لذت می برد از یک دهه از آسمان بالا ارزیابی فن آوری های مبتنی بر راه اندازی اما در حال حاضر به صورت بالقوه حساب.

اجاره باند اجرایی جنیفر هایمن یکی دیگر از تکنولوژی موسس که به مبارزه طلبیده شانس و در حال حاضر چهره های بالقوه حساب به عنوان یک ویروس مرگبار در سراسر ایالات متحده گسترش می یابد

عکس: کریستوفر Goodney/مهر نیوز

ما lionize بنیانگذاران که سرپیچی از شانس. جف بزوس’ افسانه ساخته شده بود به عنوان آمازون.com , Inc. تکان داد تا هر صنعت در زیر آفتاب. Elon Musk خود را به دست آورده راه راه ورود به رشته های هوافضا و خودرو با قوی موانع ورود. برای تبدیل شدن به قهرمانان آقای بزوس مورد نیاز برای زنده ماندن اواخر 1990s دات کام مجسمه نیم تنه است که هزاران نفر از اینترنت راه اندازی است. آقای مشک را تحمل یک سال از “جهنم” از تلاش برای دیدار با تسلا Inc.’s بلند پروازانه اهداف تولید در سال 2018 است.

هیئت منصفه این است که اگر آقای Chesky و موسسان به رهبری برای بزوس-مانند ارتفاع یا مقصد برای صرفنظر کردن از کنترل به دیگر مدیران بسیار راه WeWork آدم نویمان و Uber فن آوری وارز تراویس Kalanick انجام داد. طی ماه گذشته Airbnb به حالت تعلیق 800 میلیون دلار در هزینه های بازاریابی منجمد استخدام و مشغول به کار به آدرس کاهش اعتماد به نفس در میان “میزبان” است که اجاره کردن خانه های خود را در وب سایت.

مربوط تصویری

رئیس جمهور تهمت برشمرد جدید دستورالعمل های فدرال در روز پنج شنبه برای بازگشایی این کشور گفت: فرمانداران باید یک “مرحله به مرحله و عمدی رویکرد” به راه اندازی مجدد خود را در اقتصاد از دولت است. عکس: ویلیام Volcov/زوما پرس

“در بحران” آقای Chesky گفت: “شما تنها متمرکز در این لحظه و همه من سعی می کنم به انجام است فقط به هفته آینده و به شما می گویند ‘من لازم نیست به نگرانی در مورد سه ماه آینده من نیاز به نگرانی در مورد این هفته و این پنج چیز من نیاز به انجام هر روز.’ من روزانه یک کارت امتیازی نمی سالانه کارت امتیازی.”

آقای Chesky ملاقات با موسسان جو Gebbia و مقابله Blecharczyk هر شب از طریق تلفن و یا زوم. Airbnb مدیره تشکیل هر یکشنبه. تیم اجرایی روزانه 9:30 صبح جلسه. دستور کار شامل موارد ایجاد صدها میلیون نفر در کمک به سرپا نگه داشتن منابع مالی از میزبان که دیده رزرو خشک بیش از دو ماه گذشته.

آقای Chesky می داند که Airbnb تنها می تواند آج آب ، نقدی خواهد بود که تفاوت بین زنده ماندن و غرق شدن است. “هر روز من قصد دارم برای پیدا کردن یک کمی از پول من می خواهم به صرفه جویی در پول کمی من قصد دارم برای ایجاد یک کمی از پول است.”

بنیانگذاران باید تمرین با روز به روز مدیریت نقدینگی. در Airbnb, اولین, مرحله, آنها را نگه داشته و یک چسباننده کامل از کارت های اعتباری که در بودجه کسب و کار. آقای Chesky منعکس شده در چگونه آنها را به دقت مدیریت آنها چگونه آنها استفاده می شود به طوری که نمره اعتباری خود را نمی خواهد آسیب دیده است. در نهایت این شرکت بیش از حد بزرگ شد و آنها نیاز به پیدا کردن سرمایه گذاری حامیان.

این جعبه غلات و نه مدل کسب و کار است که برنده قلب یکی از مهم ترین حامیان پل گراهام در طول بحران مالی است. سپس به عنوان شناخته شده AirBed و صبحانه این شرکت فروخته شده بود جعبه “اوباما O” و “cap’n مک کین,” مارک های آنها ساخته شده تا به جین علاقه در آن خانه های شرکت در طول سال 2008 مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

“ما نیاز بنیانگذاران که کردم بازمانده غریزه و نمی میرند” آقای Chesky به یاد آقای گراهام گفت. “ما می خواهیم سوسک و شما سوسک, شما نمی خواهد مرد. شما در حال فروش حبوبات جعبه را به خدا.”

بازمانده روز در یکدفعه در اوایل این سال به عنوان Airbnb نزدیک شد یک پیش بینی شده فهرست عمومی. بازار سرمایه در بیش از 40 میلیارد دلار شد.

کارکنان سابق کارکنان و سرمایه گذاران مشتاقانه در انتظار IPO به پول نقد در تجاری کردن سهام. “این یک هدف برای من این بیشتر از یک مسئولیت” او گفت:. “ما در حال کار بر روی یک IPO و من به معنای واقعی کلمه تهیه پیش نویس S1 ماه گذشته زمانی که این آمار است.”

که پنجره بسته شده اما نیاز به پول نقد نیست. در هفته های اخیر این شرکت مطرح شده 2 میلیارد دلار بودجه جدید برای کمک به Airbnb و آن میزبان زنده بماند.

“دیگر طوفان است پول بیشتری به شما می خواهید,” او گفت:. “اگر طوفان می رود در چند سال خوشحال میشم من تا به حال پول است.” این شرکت اعلام کرد در ماه مارس آن را به حال 4 میلیارد دلار سرمایه کوسن قبل از, جمع آوری اعانه, اما از آن است که خونریزی پول و تلاش برای نگه داشتن 6,000 کارکنان در حقوق و دستمزد.

آقای Chesky گفت: 30 سرمایه گذاران ابراز علاقه در ارائه بودجه است. او گفت که شواهدی وجود دارد مقدار زیادی از مؤمنان در خارج وجود دارد در میان عمیق به جیب جمعیت. کمتر سرمایه گذاران در واقع وام به این شرکت است.

همکاران من گزارش داده اند که در هفته های اخیر که این دور از جمع آوری کمک های مردمی نبود بستری از گلهای رز.

ارزیابی آن بسیار کوچکتر از آن بود در حال سقوط به 18 میلیارد دلار با توجه به مجله گزارش. دور اول از 1 میلیارد دلار در آمد در شیب قیمت با نرخ بهره شمالی از 10% و دوم 1 میلیارد دلار در آمد با 7.5 درصد به علاوه نرخ Libor. برخی از سرمایه گذاران کاهش یافته است برای قرار دادن در پول پس از Airbnb گفت: آن را نمی خواهد جایگزین آقای Chesky.

آقای Chesky گفت که او لذت می برد و تا حد زیادی مطلوب مطبوعات در طول سال و در حالی که گزارش های اخیر احساس می کنم مثل “یک کمی از یک پانچ” او با اعتماد به نفس سرمایه گذاران و هیئت مدیره خود را پشت او. مهم ترین حمایت او نیاز به بازسازی او نگهداری می آید از هزاران نفر از میزبان است که نگه داشتن شرکت خود را در کسب و کار.

“بهترین رستگاری است و موفقیت در طول زمان,” او گفت:. آقای Chesky می توانید فقط امیدوارم که او می تواند به اندازه کافی پول نقد برای خرید هفته ها و ماه های او نیاز به رسیدن به قله کوه.

نوشتن به John D. Stoll در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>