کمک برای اقتصاد ما انقضای است – فقط در لحظه ای اشتباه

بازگشت در ماه مه افزایش فدرال امداد پول کمک کرد که اقتصاد ایالات متحده به حدی بهبود یافتن از آن coronavirus شیرجه رفتن. امید است که کسب و کار reopenings می تواند تحریک مداوم احیای.

اما در حال حاضر COVID-19 caseloads شده اند در حال افزایش در سراسر ایالات متحده باعث نگرانی مصرف کننده و تجدید کسب و کار محدودیت های اعمال شده توسط ایالات متحده. و برخی از عناصر کلیدی فدرال کمک های اولیه شروع و به پایان می رسد. یک 600 دلار در هر هفته مکمل برای مزایای بیکاری به پایان می رسد در ژوئیه 31.

افزایش خطر این است که سپاه از کسب و کار نمی تواند صبر از رکود خواهد شد و درهای خود را بسته و یا کوچک. در ماساچوست مهره شرکت Fastachi است فشار برای فروش آنلاین پس از بسته شدن سه تن از آن چهار مغازه های خرده فروشی.

چه خواهد شد آن را به اقتصاد ؟ سیاست کارشناسان می گویند مهم این است که ضرب و شتم همه گیر. اما از آنجا که به نظر نمی آید مانند یک کار سریع آنها همچنین می گویند دور جدید فدرال حمایت حیاتی هستند.

“یک بار چک می کند که برای یک بار, اما که در آن می گوید:” اورسن اگویلار دو لا فرانترا, اقتصادی, سیاست های مدیر UnidosUS یک Latino سازمان حمایت. آینده اقتصادی بسته شامل مداوم از جمله بیکاری ،

ولزلی ماساچوست

زمانی که coronavirus آمار در بهار امسال Souren و سوزان Etyemezian یک جارو تصمیم به بستن سه تا از تخصص خود مهره فروشگاه – همه در پایان مکان های اطراف بوستون و تحکیم اطراف خود را در فروشگاه با درآمد متوسط واترتاون.

آن را نشانه ای از درهم و برهم طبیعت coronavirus رکود است. بسته Fastachi مهره در فروشگاه شیک Wellesley محروم است تقریبا لخت و حتی مقابله رفته است ترک سیم برق چسبیده از پایه. در نزدیکی تقاطع 4 از 10 مغازه ها یا خالی و یا تبلیغات برای مستاجران.

در این رکود آن را غنی افرادی که کاهش هزینه های بیشتر با توجه به تحقیقات جدید. اما تهدید به کسب و کار و شغل است که در سراسر کشور موثر بر جوامع از سطح درآمد است. و در حال حاضر اقتصاد آمریکا در حال رسیدن به یک مقطع بحرانی.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

اورژانس امداد برنامه های تصویب شده توسط کنگره در این بهار, در مورد فاز به طور بالقوه undercutting هزینه های مصرف کننده هنوز هم بیشتر است. و با کروناویروس caseloads افزایش به جای افتادن در سراسر کشور افزایش خطر این است که سپاه از کسب و کار نمی تواند صبر از رکود و بستن درهای خود را به طور دائم. فوری سوال این است: چه خواهد شد آن را به اقتصاد ؟

ضرب و شتم همه گیر است به طور فزاینده آشکار ضرورت است. در عین حال از آنجا که به نظر نمی آید مانند یک کار سریع سیاست کارشناسان می گویند دور جدید حمایت دولت فدرال نیز حیاتی به خصوص که این افزایش از یک بار محرک چک محو و به 600 دلار در هر هفته تکمیلی پشتیبانی از بیکاری آمریکایی ها آماده است برای پایان دادن به در ژوئیه 31.

“یک بار چک می کند که برای یک بار, اما که در آن می گوید:” اورسن اگویلار دو لا فرانترا, اقتصادی, سیاست های مدیر UnidosUS یک Latino سازمان حمایت.

“من فکر نمی کنم کسی که وفادار ماندهاند به $600,” او اضافه می کند. “این می تواند به $400 یا 500 دلار است.” اما اقتصادی بسته شامل مداوم از جمله بیکاری ،

اسپانیایی ها یک نرخ بیکاری که در 14.5 درصد در ماه ژوئن است دوم تنها به آمریکایی های آفریقایی تبار (15.4%) در میان عمده قومی و گروه های نژادی است.

انفعال حمل خطرات بزرگ

به عنوان کنگره تشکیل مجدد به نظر یک دور جدید از تسکین و محرک سیاستگذاران لازم نیست که زمان زیادی را به انتظار در اطراف برای دیدن اینکه آیا نیروهای بازیابی خواهد شد و بیشتر نیروهای رکود, محققان می گویند. اگر دولت فدرال نمی گام در به زودی بهبود می تواند راه را به رکود.

هدف امداد به عنوان در بهار خواهد بود دو قسم: برای کمک به میلیون ها نفر از مردم که درآمد باید نابود شده است و همچنین برای سرپا نگه داشتن اقتصاد گسترده تر به طوری که بسیاری از کارفرمایان به عنوان امکان پذیر است می تواند زنده ماندن این بیماری همه گیر.

یک یا دو ماه پیش بسیاری از آمریکایی ها فکر آن را نمی خواهد که ، کاخ سفید و متحدان آن تحت فشار قرار دادند و این ایده که ایران باید بازگشایی اوایل به این دلیل که ایالات متحده با آن مواجه تجارت بین مبارزه coronavirus و دور اقتصاد است.

اما محققان در دانشگاه هاروارد و در جاهای دیگر پیدا کرده اند که بازگشایی سفارشات توسط فرمانداران تا به حال تاثیر کمی بر اشتغال و مصرف کنندگان به خصوص در سخت ضربه ثروتمند اماکن, کاهش هزینه های, چرا که آنها می خواستند برای جلوگیری از ترافیک بالا بالا-تماس با ما خرید. در جولای 8, هزینه های مصرف کننده کم درآمد کد پستی پایین بود و به طور متوسط 1.9% از ژانویه سطح قبل از همه گیر; در درآمد بالا کد پستی آن پایین بود 10.8%.

این بدان معنا نیست که ساکنان Wellesley که در آن متوسط درآمد خانوار بیش از $275,000 در حال تحمل فشار از رکود اقتصادی است. این شهر کوچک-صاحبان کسب و کار و به خصوص کارکنان خود هستند.

“در پایان مردم با توجه به خطر COVID می گوید:” مایکل Stepner یک اقتصاددان و دانشگاه هاروارد دکترا همکار که همکاری تحقیقات جدید. “کسانی که reopenings در نهایت رفتن به رانده بهبود در بهداشت عمومی است و تنها راه پایدار برای اقتصاد به بهبود است.”

به عنوان متحده در تلاش برای شامل COVID-19 گیر تعهد می افتد در کنگره به ارائه یک دور جدید از تسکین.

تام برنر/ایسنا

یک نشانه که نشان دهنده مناسب اجتماعی فاصله اقدامات نمایش داده شده است پس از مارس 23 سال 2020 رای در مجلس نمایندگان در coronavirus اقتصادی امداد. کلید مقررات فدرال کمک می انقضای در تابستان از جمله 600 دلار در هر هفته گسترش منافع برای مردم بیکار.

سرعت در مقابل دقت

دو حزبی 2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند که در مارس فرستاده امداد چک به خانواده ها و وام های در دسترس برای کسب و کار کمک جرقه یک جهش اقتصادی است اما نه به قبل از همه گیر سطوح.

“وجود ندارد و این برنامه همه چیز می شده اند بسیار کمی بدتر می گوید:” وادیم Elenev یک اقتصاددان در دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه مدرسه کسب و کار که مطالعات بحران های مالی. اما فدرال تلاش های نجات باید هزینه خیلی بیشتر از یک ایده آل برنامه های مورد او می گوید: با استناد به تحقیقات خود با دیگر اقتصاددانان.

در عین حال تهیه ارزان تر و هدفمند تر برنامه ها – مانند برای کمک به کسب و کارهای کوچک شناور ماندن و جلوگیری از اخراج – سخت است. کارشناسان می گویند این امر شامل دولت چیدن و انتخاب که صنایع و شاید که کسب و کار نیاز به حمایت دولت فدرال.

برای مثال بسیاری می گویند دولت نباید اتلاف پول در کسب و کار است که می ورشکسته به هر حال. بنابراین باید به دولت کمک Wellesley شهر تاکسی ؟ داشتن در حال حاضر خود را از دست داده کسب و کار محلی برای سوار-نقطه شرکت هایی مانند Uber شرکت تعمیرشده خود را به فرودگاه limo خدمات. اما زمانی که این بیماری همه گیر ناودان هواپیمایی, کسب و کار, تقاضا برای فرودگاه سواری بین میره.

در حال حاضر مهم ترین چیز این است برای دریافت کمک کردن به سرعت می گوید: دن Sichel, یک استاد اقتصاد در کالج ولزلی و سابق فدرال رزرو اقتصاد.

“این بیشتر یک تلاش می کند تا همه چیز به هدف سخت تر از آن است که به کسانی که چک کردن سرعت,” او می گوید.

حزبی تقسیم در کنگره

گرفتن پول به افراد نیازمند بسیار آسان تر از کمک به کسب و کار – و ثابت شده است موثر تر است. اما در اینجا دوباره تصمیمات بزرگ loom برای کنگره بیش از هدف قرار دادن و در کل دلار است.

دموکراتیک-کنترل خانه در حال حاضر با گذشت 3 تریلیون دلار بسته است که گسترش امداد-بررسی مقدار که کم درآمد و با درآمد متوسط خانواده ها با فرزندان را دریافت خواهید کرد. و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشانه پشتیبانی برای دور دیگری از چک اما معلوم نیست اگر جمهوری خواهان کنترل سنا را همراه با چنین سخاوتمندانه بسته که آن را reconvenes هفته آینده.

نبرد دیگری در حال شکل گیری بر سر گسترش ویژه مزایای بیکاری. با اضافی $600 در هفته برای بیکاران, محققان دریافتند که دو سوم از دریافت کنندگان شد و درآمد بیشتر از نرخ بیکاری نسبت به زمانی که آنها مشغول به کار بودند که کشیده شده گسترده انتقاد.

“$600 هفتگی بیکاری جایزه باعث شده است که نه تعداد ناچیز از کسب و کار به یک زمان سخت شدن کارکنان خود را به بازگشت به کار” می نویسد: راشل Greszler یک محقق در بنیاد میراث.

در عین حال بسیاری از اقتصاددانان دیدن یک مورد قوی برای برخی از سطح از گسترش مزایای توجه به این که 11.1 درصد نرخ بیکاری کشور که از ماه ژوئن باقی مانده است بالاتر از در هر زمان پس از رکود بزرگ.

هر آنچه در کنگره ندارد, اقتصادی امداد است که در بهترین حالت بخشی از برنامه ریزی برای احیای اقتصاد است. مسطح همه گیر کلیدی است و بقای کسب و کار آویزان در تعادل می باشد.

تلفات در کسب و کار

حتی اگر دولت و دولت های محلی اجازه می دهد کسب و کار برای باز اجتماعی-محدودیت فاصله می تواند آن را دشوار برای فروشگاه ها به بازگشایی شده است. که یکی از دلایل سفید خانواده خود را بسته محبوب نانوایی کوچک و کافه در Wellesley که در عمل کمتر از یک سال. “اجتماعی فاصله ما نمی خواهید برای باز کردن” می گوید: Brian White, مدیر, سفید شیرینی و کافه.

ترس از همه گیر می تواند سرکوب تقاضا برای برخی از کسب و کار برای سال آمده است. “به نظر می رسد بازگشایی خرما شده اند تحت فشار قرار دادند می گوید:” کریستوفر استانتون یک اقتصاددان در دانشکده کسب و کار هاروارد که در مطالعات کارآفرینی است.

با استفاده از نظرسنجی از Alignable یک شبکه آنلاین برای صاحبان کسب و کار کوچک او می گوید: نیمی از کسب و کارهای کوچک باید به طور کامل بازگشایی شد و با همان محصولات و خدمات به عنوان قبل از بحران. اما یک سوم دیگر را بازگشایی کمتر و یا محصولات و خدمات مختلف و 15 درصد باقی می ماند به طور موقت بسته شده است. که دومی دو گروه خواسته شد در یک نظرسنجی که در اواخر ماه ژوئن زمانی که آنها انتظار می رود را به طور کامل بازگشایی 60 درصد گفت: ماه سپتامبر و یا بعد.

Souren Etyemezian می گوید او و همسرش در حال حاضر فشار برای افزایش فروش آنلاین برای خود Fastachi مهره شرکت برای کمک به را تشکیل می دهند برای کاهش فروش فروشگاه.

“ما احساس نمی خرده فروشی در حال رفتن به دوباره به عنوان آن استفاده می شود حداقل برای دو سال,” او می گوید.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>