آگرا مرکز قرنطینه شوکه کننده: از جمله حوادث مخاطره می اندازد ما Covid-19 توانایی مبارزه

در این ویدئو تکان دهنده از بدرفتاری پرداخت به مردم در Covid-19 سازمانی مرکز قرنطینه در آگرا شکست دردهای بزرگ گرفته شده توسط این کشور در سازماندهی یک مستند 40 روز. چنین رفتار غیر انسانی توسط مقامات را تداوم بیشتر ترس و ننگ در میان مردم است. اگر شهروندان به انتظار چنین indignities در قرنطینه مراکز آنها می تواند به توقف خود گزارش علائم و یا متوقف کردن co-عامل با تماس با ردیابی کردند.

این امر به نوبه خود بدن به تلاش برای بررسی این ویروس گسترش یافته است. قرنطینه مراکز یک جزء مهم در ضد coronavirus استراتژی اجتماعی به دلیل فاصله نیست و ممکن است در تنگ خانه های هندی و مظنون می تواند در نهایت عبور از این ویروس به دیگر اعضای خانواده. اما اگر قرنطینه مراکز خود را دست انداختن فاصله هنجارهای آنها می تواند تبدیل به یک منبع قوی از عفونت مانند بیمارستان ها.

این آگرا حادثه نگران کننده است در یکی دیگر از نمره. این نشان دهنده ضعیف در حساسیت عدم آگاهی و ترس در میان کاهش سطح مقامات و کارگران منینگ چنین مراکز. دولت های منطقه نیاز به آموزش پرسنل در چنین nitty gritties قبل از استقرار آنها بر روی زمین و یا خطر رو بیشتر fiascos. درس از آگرا نیاز به رفتن در اطراف در سراسر کشور است. با مهاجران از Covid-19 کشورها را تحت تاثیر قرار همچنین انتظار می رود پشت نهادی امکانات قرنطینه نیاز به خود بازی سریع است.

دفعات بازدید: همچنین: مظنون پست تصویری عکس به ادعای عدم وجود امکانات در مراکز قرنطینه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>