سن مبتنی بر مدیریت ریسک از coronavirus

شناخته شده دکتر سانجی گوپتا تایید کرده است که جهان باید بسیار نگران coronavirus که میزان مرگ و میر همچنان بالاتر از 2 درصد است. در مقایسه سالانه مرگ جهانی رای از همه علل دیگر است فقط 0.95 درصد است.

بنابراین با وجود بی حد و حصر گمنام در مورد ویروس های مهاجم پیشگیری از گسترش آن است بهترین استراتژی است.

این به این معنا نیست که ما باید قفل کردن تمام جوامع است. ما نیاز به یک خطر مبتنی بر داده محور رویکرد است که میزان گسترش بیماری در حالی که تسهیل فعالیت های اقتصادی.

در حال حاضر دولت ها در سراسر جهان به طور عمده انجام تماس ردیابی و جداسازی. اما این می تواند به توقف COVID-19. بسیاری از بیمارانی که به ویروس علائم را تجربه کنند و یا تجربه علائم خفیف و بعید است که در حال حاضر خود را به سیستم بهداشت و درمان. زمان جامعه گسترش است شناسایی شده است و در حال حاضر خیلی دیر است.

و به این ترتیب حتی اگر دولت همچنان به استفاده از تماس ردیابی در حالی که آنها باید رول قوی اقدامات پیشگیرانه بلافاصله. این اقدامات باید بر اساس داده ها از CDC چین مطالعه نشان داد که خطر مرگ ناشی از ویروس است و نه یکنواخت بودن شدت اریب به سمت پیر. تا سن 50 میزان مرگ و میر است و فقط 4 بار شدید تر از حالت عادی آنفولانزا. پس از آن می تواند تا 150 برابر آنفولانزای عادی.

زیر استراتژی پیشگیرانه است که طول می کشد را به حساب سن مبتنی بر خطرات می تواند مورد استفاده در هند. در حالی که باید این موضوع به رسمی هزینه-سود در آزمون هر گونه تاخیر در اجرای آن می تواند بسیار پر هزینه است.

اولین مدارس. این ویروس به نظر نمی رسد به کودکان آسیب برساند که نشان می دهد که ما نباید نزدیک مدارس. اما وجود یک عارضه ناشی از کالبد شکافی های اخیر در چین در بزرگسالان که به این بیماری است.

پنگ Zhiyong ارشد چین, دکتر, خواستار “اقدامات در مراحل اولیه بیماری برای محافظت از بیماران ریه ها از غیر قابل برگشت فیبروز”. پژوهش باید به فوریت تمرکز بر روی این سوال. تا همه روشن است که دریافت کرد (امیدوارم ظرف یک ماه) تمام مدارس و موسسات آموزشی باید تعطیل شود. این نیز حذف عمده ای بردار برای ویروس.

دوم به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است باید پرسید به کار از خانه. این باعث خواهد شد تا مردم کمتر در حمل و نقل عمومی موجب کاهش خطر گسترش برای همه. کار از خانه است که به ویژه مهم برای کسانی که بالای 60 هر جا که عملی است.

سوم محل کار باید به شدت تغییر شیوه های خود را. ما می دانیم که دکمه های آسانسور درب دستگیره درب دستگیره شیپور خاموشی در حمام بالقوه وسایل نقلیه برای گسترش ویروس. در نزدیکی هر جمله سطح عرضه کافی از بافت ها باید همراه با سطل برای بافت. مرتبط با سلامت محل کار البته نیاز به مقدار زیادی از اقدامات سختگیرانه تر.

کسانی که زیر 40 می توانید به کار هنگامی که محل انجام این فشرده اقدامات بهداشتی, اما آنها باید اجتناب از تعامل با کارگران مسن تر ، چهره به چهره جلسات باید حداقل رسانده است.

کسانی که بالای 40 پوشیدن باید یکبار مصرف N95 ماسک و دستکش کار علاوه بر انجام سایر اقدامات بهداشتی. در این راستا برخی از کارشناسان خواسته اند مردم را به استفاده از ماسک تنها پس از آنها آلوده هستند. اما ماسک تبدیل شدن به غیر قابل استفاده بعد از هر عطسه بنابراین بهترین کار این است که برای افراد بالای 40 به پوشیدن ماسک یکبار مصرف در هنگام تعامل با دیگران را حتی زمانی که آنها بدون علائم است. رهبران سیاسی چین و کره جنوبی شده اند با پوشیدن ماسک مانند زمانی که آنها در تعامل با دیگران حتی اگر خودشان آلوده هستند. که تنها روش معقول.

چهارم و مغازه ها و دیگر محل های کار باید ملزم به ارائه به مشتریان خود را با عرضه کافی از بافت ها و سطل زباله. علاوه بر این دولت باید از کسانی که می توانند برای سفارش مواد غذایی خود را آنلاین. این کاهش ازدحام در مغازه ها و اجازه می دهد تا به خوبی محافظت کارگران برای بسته بندی و اعزام مواد غذایی.

پنجم در حمل و نقل عمومی و پوستر در مورد بهداشت باید به طور گسترده ای ارائه شده است. و تا حد امکان دست sanitisers شده و در دسترس مسافران است.

ششم گردهمایی های اجتماعی باید فورا متوقف. این ضروری است برای هند با آن بی حد و حصر جشنواره بزرگ مهمانی ها و جشن ها. اما احزاب کوچکتر و جشن ها می تواند به طور بالقوه را با توجه به مراقبت. برخی از رستوران ها در چین در حال حاضر یک فاصله بین جداول و محدود کردن تعدادی از مشتریان در هر جدول. که همراه با دیگر اقدامات احتیاطی می تواند به کاهش خطر.

هفتم اجتماعی فاصله (و نه قرنطینه) تمرین باید در درون خانواده است. آن را نمی خواهد حس را برای اقدامات قوی انجام می شود در محل کار, اما برای جوان سپس به عطسه کردن در همه جا و ارتباط برقرار کردن با افراد مسن در خانه.

در نهایت ماسک. در سراسر جهان N95 ماسک در تامین کوتاه مدت هستند و همچنین بسیار گران است. جرم تولید و توزیع رایگان ماسک ضروری است. هزینه ارائه همه با ماسک رایگان است, قیمت کوچک به پرداخت برای جلوگیری از عظیم اقتصادی آسیب از یک بیماری همه گیر است که می تواند هزینه های دنیا بسیاری تریلیون دلار است.

متاسفانه دولت ها در سراسر جهان هستند با توجه به این ویروس به طور جدی. مردم در حال از دست دادن ایمان خود را در دولت های نازدار اقدامات را شروع کرده اند و در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه خود را. یک حس وحشت است خزنده به عنوان دیده می شود ناپدید شدن سریع کاغذ توالت در برخی از کشورها.

خطر در حال حاضر این است که اگر دولت عمل نمی کند به سرعت و قاطعانه مردم ممکن است را انتخاب کنید به طور ناگهانی و در مجموع برداشت خود را از کار. که منجر به سقوط بسیاری از کسب و کارهای کوچک. اقتصاد جهانی خطرات خواهد شد و سپس به سرعت در حال تشدید است.

حزب ما می پرسد مودی دولت برای اجرای این و مرتبط با خطر مبتنی بر اقدامات فورا به اطمینان حاصل شود که فعالیت های اقتصادی همچنان در هند در حالی که حاوی ویروس است. علاوه بر این ممکن است تمام مراحل باید در محل قرار داده برای درمان بیماران که تحت تاثیر قرار گرفتن.

این استراتژی نیاز به به روز رسانی به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im