توکیو

توکیو المپیک به تعویق افتاد تا سال 2021 پایان هفته حدس و گمان است که این بازی ها نمی تواند به جلو به عنوان برنامه ریزی شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کمیته بین المللی المپیک تصمیم برای به تعویق انداختن روز سه شنبه پس از صحبت با نخست وزیر ژاپن اعلام کرد و محلی سازمان.

کمیته بین المللی المپیک گفت: بازی برگزار خواهد شد “بعد از تابستان 2021” اما آنها هنوز هم می شود در سال 2020 توکیو بازی های المپیک است.

“در شرایط فعلی و بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط که امروز کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور و نخست وزیر ژاپن به این نتیجه رسیده اند که این بازی ها از XXXII المپیاد در توکیو باید موکول به تاریخ فراتر از 2020 اما بعد از تابستان سال 2021 به منظور حفاظت از سلامت ورزشکاران همه درگیر در بازی های المپیک و جامعه بین المللی” کمیته بین المللی المپیک در بیانیه ای گفت.

قبل از اعلام رسمی آقای آبه گفت: آقای باخ تا به حال موافقت با پیشنهاد خود را برای یک سال به تعویق افتادن.

“باخ رئیس جمهور گفت که او موافق ‘100%’ و ما توافق برای برگزاری توکیو بازی های المپیک و پارالمپیک در تابستان سال 2021 در آخرین” آقای آبه گفت: ما برگزاری این بازی ها در سال آینده خواهد بود “اثبات یک پیروزی انسان در برابر عفونت کروناویروس.”

این تصمیم تنها چند ساعت پس از محلی سازمان گفت: رله مشعل شروع به عنوان برنامه ریزی شده در روز پنج شنبه. مشعل المپیک – که وارد شده در مارس 12 از یونان – بود که در انجام یک فانوس و حمل و نقل توسط یک وسیله نقلیه همراه چه سازمان امیدوار خواهد بود خالی کنار جاده و با کنجکاوی تماشاچیان تمرین های اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش coronavirus. این برنامه نیز تغییر کرده است.

“برای زمان حال شعله خواهد شد ذخیره می شود و نمایش داده شده در فوکوشیما” کمیته سازماندهی جمهور Yoshiro موری گفت.

“رهبران توافق کردند که بازی های المپیک در توکیو می تواند ایستاده به عنوان یک فانوس دریایی از امید جهان در طول این زمان مشکل و که مشعل المپیک می تواند تبدیل به نور در انتهای تونل که در آن جهان می یابد خود را در حال حاضر” کمیته بین المللی المپیک در بیانیه ای گفت:. “آن توافق شد که مشعل المپیک خواهد ماند در ژاپن است. همچنین توافق کردند که این بازی را حفظ خواهد کرد به نام های المپیک و پارا المپیک توکیو 2020.”

بازی های المپیک را قبل از هرگز شده است به تعویق افتاد و تنها تا کنون قبلا لغو شده است در زمان جنگ و در سال 1916 به دلیل جنگ جهانی اول و در سال 1940 و 1944 به علت جنگ جهانی دوم است.

کمیته بین المللی المپیک و توکیو سازمان گفت: امیدواریم که آنها تصمیم به تعویق انداختن کمک خواهد کرد که جهان درمان از این بیماری همه گیر.

این تصمیم به تعویق می آید پس از مواجهه با افزایش فشار بین المللی از کشورهای دیگر با توجه به مجله تایم:

دو و میدانی حاکم بر بدن U. S. A و میدانی (USATF) نامیده می شود برای بازی’ تعویق در نامه ای سرگشاده در مارس 21 و نروژ و برزیل ملی المپیک کمیته تایید همان ایده در مارس 20 و 21 بود. حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته بود برای بازی های المپیک به تعویق افتاد.

افزایش فشار کانادا روز دوشنبه هشدار داد که آن را نمی خواهد ارسال آن ورزشکاران به بازی های المپیک توکیو مگر این که بازی تاخیر شد تا 2021.

اعلام به تعویق می آید به عنوان یک کمک به کانادا ورزشکاران مانند اسپرینتر Andre De Grasse که مشکل خواب پس از شنیدن کشور خود کشیده بود را با توجه به coronavirus نگرانی. آقای De Grasse یک بار یک بسکتبال گارد نقطه است اما در حال حاضر توسط بسیاری از اقدامات کانادا بالا اسپرینتر و میله میله برای نقطه بالا در بازی های المپیک در حال حاضر که اوسین بولت است که دیگر رقابت.

“این رفتن به یک بد شانسی و ناامیدی اگر به بازی های المپیک رفت بدون ما” گفت: آقای De Grasse که هفت المپیک و مسابقات قهرمانی جهان مدال خود را به اعتبار.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. مواد از مجله تایم استفاده شده در این گزارش است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de