پس از مستند: آنچه در مورد رستوران ها?

مهمان نوازی است که در میان بخش هایی که باید دیده وحشیانه مالی و زیان کار از طریق Covid-19 fightback. این مورد در سراسر جهان به جز نادر در جیب مانند تایوان که در آن اوایل و موثر مهار معنای آن است که می تواند در جلوگیری از این نوع از بی رحم مستندات دیده می شود از آمریکا به هند است.

“ما یک کسب و کار که در آن درآمد را متوقف کرده است اما هزینه نکرده اند می گوید:” انجمن ملی رستوران از هند رئیس جمهور Anurag Katriar. همانطور که برای اخلاقی/اجتماعی/دولتی راهنما است که رستوران ها باید خودداری از شلیک به مردم او توضیح میدهد: “در این زمان به چالش کشیدن آن را در مورد قصد. آن است که در مورد کمبود بودجه.”

البته رستوران در اینجا لازم نیست که به نفع گسترده مالی چتر است که اتمام حجت برای کسب و کار در امریکا از جمله مالیات متمم به طور خاص به نفع رستوران ها و دیگر خرده فروشان. با وجود این حتی در ما وجود دارد ترس است که در حالی که عمیق به جیب و حسابدار-غنی زنجیر بزرگ زنده خواهد ماند که معتاد می شود ثروت کوچک مستقل mom-and-pop کسب و کار که آیا خدمت سنتی یا التقاطی مواد غذایی. این Momofuku و زشت خوشمزه میزبان دیوید چانگ tartly خلاصه تا احساسات خود را کوهورت: “آن را به عنوان اگر بیگانگان از فضا آمد و تصمیم به نابود کردن رستوران.”

اما در مناطقی که صاف و یا حتی خم منحنی عفونت کرونا در واقع درآمد سبز برچسب نمی بینیم رستوران بازگشایی با مردم هجوم آوردند به عقب پس از ‘قفل شده در داخل خانه و با homecooking برای یک ماه و بیشتر ؟

آخرین جمعه, مارس 20 بود این تاریخ ممکن است جزئی آرامش مستند قوانین. به عنوان دولت که سیستم بهداشت و درمان ثابت شده است که نمونه در تاج fightback کرالا پیشنهاد بازگشایی رستوران ها در این تاریخ. اما پس از آن تا به حال به پایین به عنوان اتحادیه وزارت با اشاره به این که رقت آن مستند دستورالعمل. در هوکایدو در شمال ژاپن رستوران شروع می شود دوباره پس از هیچ مورد جدید گزارش شده در بیش از یک ماه … اما پس از آن موج جدیدی از عفونت آمار و وضعیت اضطراری در محل قرار داده است تا مه 6.

این عفونت در امواج می آیند می گوید: Dr رامان R Gangakhedkar رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری در بخش ICMR. بنابراین حتی اگر دولت با موفقیت مسطح منحنی تا بیشتر درمان یا واکسن یافت می شود وجود خواهد داشت بازگشت قله حتی اگر آنها کوتاه تر در هر زمان. این به این معنی به عنوان مضر به عنوان تهدیدی برای سلامت جامعه است که به کسب و کار رستوران این ادعا با واقعیت است که تهدید خواهد عمر فعلی مستندات.

در بیشتر خبر بد یک مطالعه گزارش شده در این هفته که در آن خانواده نشسته در هوا مطبوع پیش نویس downwind از یک بیمار بدون علامت گرفتار عفونت – حتی به کسانی که نزدیک اما نه در خط جریان هوا نیست. در حال حاضر رستوران های طوفان مغزی چگونه به ارائه گسترده خدمات پس از مستند: مانند کاهش تعداد کرسی و افزایش فاصله بین آنها; در خدمت مواد غذایی با ماسک اما اجازه دادن به مشتریان ظرف آن را برای خود. از جمله انتخاب های دشوار خواهد بود در خط پایین خود را, اما آنچه بدتر است این است که مطالعه فوق نشان می دهد بسته تهویه مطبوع فضاهای ذاتا ناامن است. مطالعه کوچک است و نیاز buttressing توسط آنهایی که بزرگتر برای نتیجه گیری خود را به ایستادگی, اما آن را فقط می افزاید: به همه است که توزین در ذهن مردم به عنوان آنها از ترس سقوط بیمار حتی به عنوان آنها در آرزوی یک بار دیگر خوردن و آویزان کردن با هم.

این احساس اسیر در Marques Houston آهنگ:
آیا من می توانم شما را به یک رستوران است که دارای یک نوار
شما می توانید غذا خوردن خوب, من می دانم که شما آن را می خواهم می خواهم که
و سپس راه رفتن را به نوار
هیچ از آن نمی خوای که دور
و ما می توانیم مست, شما بحث شه من صحبت کنند.

خدمات تحویل همه بسیار خوب است, اما آن را کاملا مشخص نیست چه مقدار از آنها می تواند کمک به یک رستوران پرداخت اجاره. همانطور که برای ما مصرف کنندگان آنها به سختی نسبت به شادی زندگی ما تا زمانی که فقط در ماه گذشته هنگامی که یکی را ملاقات در یک رستوران متفاوت در هر آخر هفته و یا حداقل ایجاد یک طرح واقعی برای انجام این کار. شما می مشتاقانه منتظر بازدید شما عزیزان در نظر که در آن شما خواهد شراب و ناهار خوردن آنها را. آن چیزهایی که در زمان داده شده تا زمانی که تنها چند هفته پیش و در حال حاضر ما در به یاد داشته باشید-whens برای آنها.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>