پس از تیراندازی Nova Scotia می یابد راه های غمگین تحت مستند

جرم تیراندازی در نوا اسکوشیا که در سمت چپ 22 مرده است و نوعی تراژدی است که انتظار می رود به دنبال کامل کلیسا و جامعه در سالن – همسایه ها جمع آوری شده به سرند با هم. اما این اتفاق نمی افتد چرا که این استان نیز دست و پنجه نرم کردن با یکی از بالاترین سرانه عفونت نرخ COVID-19 در کانادا.

به جای آن که جامعه را از غم و اندوه خواهد شد در یک مجازی افروزی بیش از Facebook و هزاران راه دیگر آن را به عنوان improvises مشترک خود را تسلی میان همه گیر.

Cees ون دن هوک راه اندازی ورق از شبکه خارج Portapique سابق کلیسا که او صاحب. او می گوید افرادی که می خواهید برای ابراز تسلیت خود از راه دور می توانید از طریق پست به او کارت که او را قرار داده تا در این “پست الکترونیکی-در یادبود.” یک Facebook صفحه ایجاد شده برای مبارزه با انزوا به نام “Ultimate آنلاین, Nova Scotia, آشپزخانه, پارتی (Covid19 Edition),” تبدیل به یک موسیقی یادبود از فراموش نشدنی مراسم تجلیل از از جمله چند با نی انبان.

آن است که این نوع عمل که مایکل ابدار از انعطاف پذیری مرکز تحقیقات در دانشگاه دالهوزی در هالیفاکس می گوید کمک می کند تا جوامع بهبود می یابند. “هنگامی که شما در جوامع که در آن مردم می دانیم هر یک از دیگر آنها نگاه کردن به هر یک از دیگر. وجود دارد یک حس محله.”

Bedford, Nova Scotia

قلب نشسته بر لب پرتگاهی مشرف به بزرگراه خارج نوا اسکوشیا سرمایه هالیفاکس است که به نام والری. “این غرفه برای, شجاعت, شجاعت می گوید:” اد McHugh که ساخته شده 11-پا بلند چوبی نماد با دوستان.

آنها مطرح والری ترسیم و با رنگ قرمز چشمک زدن چراغ بنابراین می توان آن را در شب دیده می شود در هفته گذشته. این یک ادای احترام به کارگران خط مقدم و صف آرایی نماد برای استان دست و پنجه نرم کردن با یکی از بالاترین سرانه عفونت نرخ COVID-19 در کانادا.

اما این هفته آقای McHugh و دوستش جورج Purcell صعود از طریق جنگل از خانه اش یک سطل طناب و روابط فایل های فشرده در دست است. آنها مطرح آبی و سفید, Nova Scotia پرچم در کنار قلب به عنوان دو علامت گذاری امید پس از دریانوردی استان شد سایت از بزرگترین کانادا-همیشه تیراندازی و کشتار در سراسر مارس 18 و 19.

“قلب ما شکسته در این استان” آقای McHugh می گوید. “هر چیزی را امتحان کنید و ترمیم قلب ها به هم – حتی برای 30 ثانیه زمانی که شما در حال رانندگی در بزرگراه پشت خانه من – مهم است.”

تیراندازی در زمان 22 زندگی در 13 ساعت ولگردی و قانونی شکنی از ترور در سراسر 16 صحنه های جرم و جنایت که در آن خانه بودند را به آتش کشیدند و ساکنان به ضرب گلوله کشته در تصادفی – چیزی است که می تواند وحشتناک هر جا اما به خصوص در مناطق روستایی نوا اسکوشیا. و در یک زمان تاریخی خاموش شدن بیش از COVID-19 زمانی که اجتماعی فاصله اقدامات باید توقیف مدارس کسب و کار و مرزهای ساکنان عادت به نگه داشتن خود را در مقابل درب باز شده اند مجبور به سر خم کردن در خانه های خود – محل که در آن برخی از قربانیان کشته شدند.

“مردم در حال حاضر مضطرب و خارج از روال و دور از مردم دیگر می گوید:” مایکل Ungar مدیر مقاومتی مرکز تحقیقات در دانشگاه دالهوزی در هالیفاکس. “راه مردم در مقابله با جرم تیراندازی و یا دیگر قابل توجه جامعه عوامل استرس زا است به هم. … مردم همه چیز که reassert کنترل و قابل پیش بینی بیش از زندگی خود را. و البته همه این فرآیندها که به طور معمول بخشی از درمان است و برای مقابله با این نوع از تراژدی تا حد زیادی در حال تغییر است یا نه اتفاق می افتد در همه.”

اما این باد جاروب استان استفاده می شود به سختی و با تکیه بر قرن ها از پشتکار و فرهنگ خویشاوندی برای غلبه بر موانع است که این بیماری همه گیر ارائه. روز جمعه زمانی که کلیسا و جامعه در سالن به طور معمول خواهد بود کامل زمانی که همسایگان خواهد بود راه رفتن با هم نگه داشتن شمع و یا نوشیدن قهوه در یکی دیگر آشپزخانه جداول و اندوه و ماتم خواهد شد در یک مجازی افروزی بیش از Facebook. و جامعه بداهه مشترک خود را تسلی در بی شمار از راه های دیگر.

“من واقعا احساس می کنم که اگر من می توانید یک بخش کوچک بود فقط کمی درخشان لحظه ای می گوید:” آقای McHugh “به طوری که شما می توانید منعکس می کنند و می گویند” شما می دانید چه ؟ هنوز هم وجود دارد خوب در جهان است.'”

“هر کس همه در هم تنیده”

برای رسیدن به Portapique که در آن فرد مسلح خود را آغاز کرد ولگردی و قانونی شکنی شنبه شب لباس پوشیدن و به عنوان یک Mountie در faux ماشین پلیس – انگیزه هستند و هنوز مشخص نیست – یک برگ والری را در جای بلند قرار دادن و همچنان برای نزدیک به یک ساعت از طریق مرکز استان است. سپس جاده نوبت غرب و پیروی از پیچهای تودرتوی ساحل خلیج فاندی که در آن جهان بلندترین جزر و مد شستن بیش گسترده ای در سواحل است.

دهه شهری مهاجرت پس از یک کاهش در صنایع جنگلداری و کشاورزی تبدیل شده است بسیاری از یک بار شلوغ شهرهای اطراف در اینجا به مکان های خواب آلود وابسته به هجوم بازدید کننده در تابستان. در عین حال جوامع در حال tightknit لیستی از قربانیان آشکار بافت اجتماعی جامعه با یک معلم مدرسه, پرستاران بازنشسته داوطلب اتش نشانی و یک Mountie در میان مردگان است.

تیم Krochak/ایسنا

دنیس Caume و سگ او Mimi هستند دیده می شود در مقابل موقت یادبود برای قربانیان جرم تیراندازی در Portapique, Nova Scotia, در مارس 23 سال 2020 است.

“هر کس همه در هم تنیده یک راه یا دیگری می گوید:” Cees ون دن هوک که رشد در این منطقه است. او صاحب Portapique سابق کلیسا و استفاده از آن به عنوان سازی برای کسب و کار عتیقه او اجرا می شود. اما در روز پس از تیراندازی او تا به حال یکی دیگر از ایده. “من فکر کردم در مورد همه مردم در خانه که می خواستم برای بیان احساسات خود را, و من تا به حال احتمالا از نقطه ایده آل برای انجام آن در قلب جامعه” او می گوید.

روز سه شنبه آقای ون دن هوک راه اندازی 4-توسط-8 ورق مشبک متصل به پست حصار در خارج از, ساده, سفید ساخت. او می گوید افرادی که می خواهید برای ابراز تسلیت خود از راه دور – و یا که نمی تواند نزدیک به دلیل اجتماعی فاصله – می توانید از طریق پست به او کارت که او را قرار داده تا در این “پست الکترونیکی-در یادبود.”

“آن فقط به مردم یک کمی خروجی برای کمک به آنها در مقابله با آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق در حال حاضر.”

آن است که این نوع عمل که دکتر Ungar که نویسنده “تغییر جهان را به خود: علم پذیری و درست مسیر موفقیت می گوید:” کمک می کند تا جوامع بهبود می یابند. و با وجود ضربه ای که نوا اسکوشیا رو از انزوای جهانی و عدم اطمینان اقتصادی و اضطراب و در حال حاضر این نوع از رویداد ماشه که upturns هر جامعه او می گوید: این یکی می تواند تکیه بر انعطاف پذیری آن ساخته شده است بیش از چند دهه.

“هنگامی که شما در جوامع که در آن مردم می دانیم هر یک از دیگر آنها نگاه کردن به هر یک از دیگر. وجود دارد یک حس محله,” او می گوید. “کسانی که در جوامع تمایل به انجام بهتر چرا که این شبکه در حال حاضر وجود دارد.”

او می گوید آنها reassert هویت جمعی خود – که در حال حاضر در ذهن در اینجا.

آنیتا MacLellan کمک کرده تا با “Colchester – حمایت از جوامع ما” Facebook صفحه است که میزبانی جمعه شب زنده داری. اما او نیز متمرکز به جلو است. برای چهار سال گذشته او را در خدمت در هیئت مدیره از صخره فاندی مشتاق ژئوپارک است که نسبت به یونسکو جهانی ژئوپارک وضعیت. این تصمیم قرار بود برای آمدن این بهار اما به تعویق خواهد افتاد به دلیل بیماری همه گیر.

اگر و هنگامی که آنها شروع به دریافت بازدید کننده خانم MacLellan می گوید آن را یک فرصت برای خود را در حال حاضر فراتر از این فاجعه است. “این داستان باقی خواهد ماند و بخشی از تاریخ ما است. اما ما در حال رفتن به مجبور به کار سخت در گرفتن کلمه وجود دارد که این است که ما که هستیم.”

در یکشنبه, Nova Scotia برتر استفان مک نیل صحبت کرد در شرایط مشابه. “این ممکن است تغییر ما یک کمی اما نمی توان آن را تعریف ما,” او گفت: این استان است.

“خوب قدیمی از مد افتاده ارزش”

در حال حاضر ساکنان در حال کار نسبت به باز تعریف آنچه در آن به معنی غلبه بر تراژدی زمانی که راهکار تغییر کرده است. به عنوان رئیس Debert و منطقه ای انجمن جامعه ماری بنوا به طور معمول خواهد بود باز او درب او به عنوان زمانی که یک کارمند شهرداری کشته شد در یک تصادف ماشین و خانم Benoit پریدم به عمل با جمع آوری کمک برای خانواده اش.

اما پس از تیراندازی و کشتار در آن مجرم به ضرب گلوله دو نفر در Debert خانم Benoit نمی تواند سازماندهی یک تجمع و یا حوادث به جمع آوری پول برای خانواده های قربانیان.

به طوری که آنها تعریف می کردند به جای. روز دوشنبه او شرکت در یک شب زنده داری شمع با خانواده اش. به عنوان بسیاری از مردم روشن شعله درخشان, غروب, نوع آنها دیده نمی شود برای سال روشن آسمان است. یک Facebook صفحه به نام “Ultimate آنلاین, Nova Scotia, آشپزخانه, پارتی (Covid19 Edition)” که ایجاد شده بود برای مبارزه با انزوا تبدیل به یک موسیقی یادبود از فراموش نشدنی مراسم تجلیل از از جمله چند با نی انبان. (یکی از قربانیان این تیراندازی یک نوجوان کشته شده با پدر و مادر خود را در خانه خود بازی کرده بود کمانچه در صفحه در اواخر ماه مارس.)

در بزرگراه به هالیفاکس آقای McHugh و آقای Purcell اضافه نمودن پرچم خود را بصورتی پایدار و محکم به یک قطب با روابط فایل های فشرده برای محافظت در برابر باد. آقای Purcell صعود بر روی قلب به ضمیمه قطب. “به من اجازه نمی کردن حالا والری” او می گوید.

این دو به ندرت پشت در ایستاده بود به بررسی کار خود را هنگامی که شاخ و شروع به صدا از اتومبیل های عبور از زیر. آقای McHugh امواج.

“ما یک استان است که هنوز بسیاری از خوب قدیمی از مد افتاده ارزش. شما می دانید که مراقبت از خود را همسایه نگاه کردن به یکدیگر مهربان بود,” او می گوید. “هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از آن در این استان است. و خدای من, من امیدوارم که ما هرگز آن را از دست بدهند.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de