واشنگتن; Austin تگزاس; و Rutledge, Ga.

زمانی که بحران بازدید مردم اغلب به دولت برای راهنمایی و پاسخ. در آمریکا federalist سیستم – با تقسیم قدرت در میان ملی و ایالتی و دولت محلی – لایه ها می توانید برای سردرگمی و ناهموار پاسخ اولیه.

اما با گذشت زمان کارشناسان در مدیریت بحران می گویند ایالات متحده دارای سابقه گرفتن آن را حق. دیدن 9/11 حملات سال 2001 به بحران مالی سال 2008 و در دوران قبل از حمله ژاپن به پرل هاربر.

و پس از آن ممکن است در نهایت با شیوع جهانی از کشنده COVID-19 ویروس که سرچشمه در چین در ماه دسامبر گذشته. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده ستایش برای خود Jan. 31 تصمیم به ممنوعیت سفر به آمریکا از چین است اما پس از مواجه انتقاد شدید بیش اولیه خود را کمرنگ جلوه دادن تهدید در خاک آمریکا تاخیر دسترسی به گسترده آزمایش و اشتباه در ارتباط است.

با کاخ سفید coronavirus نیروی کار در حال حاضر برگزاری روزانه تلویزیونی جلسات و با تست ramping تا فدرال پاسخ به نظر می رسد بیشتر در مسیر.

در همان زمان بسیاری از فرمانداران شهرداران و دیگر مقامات محلی در سراسر کشور را اصل گرفته شده و امور به دست خود بسته شدن مدارس و سفارش رستوران ها سالن های ورزشی و سایر موسسات را به نزدیک است. به برخی از این تکه تکه نشان دهنده تلاش آمریکا federalist سیستم در محل کار اجازه می دهد مقامات محلی برای رسیدگی به شرایط محلی به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب. به دیگران, آن را نشان دهنده عدم فدرال رهبری در میان شیوع ویروسی است که می داند هیچ مرزهای جغرافیایی.

“فدرال شده اند خواب در سوئیچ. اگر ما این کار را در یک منطقه ای بر اساس, ما در حال رفتن به از طریق آن دریافت کنید” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: پس از اعلام یک سری از بسته شدن در کنسرت با فرمانداران از همسایه کانکتیکات و نیوجرسی. سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد ضمن اعلام lockdown حداقل تا آوریل 6 – دقیق ترین اندازه گیری تا به امروز در کشور است.

در صبح روز دوشنبه آقای ترامپ گفت: ملت فرمانداران در تلفنی که آنها باید کار گرفتن ماسک و فن خود به خود و نه صبر برای دولت فدرال است. در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر دوشنبه در کاخ سفید با صدور دستورالعمل جدید برای رفتار از جمله صفحه اصلی-تحصیل فرزندان اجتناب از تجمع بیش از 10 نفر اجتناب از سفر غیر ضروری و اجتناب از غذا خوردن در کافه ها و رستوران ها. میانگین صنعتی داو جونز از دست داد 13 درصد در دوشنبه سقوط نزدیک به 3 ، 000 امتیاز در رتبه دوم بدترین روز در آن 124 تاریخچه.

به پاتریک رابرتز نویسنده کتاب “حوادث و آمریکا دولت” سیستم آمریکایی از دولت طراحی شده است که برای بهره وری و یا یک جانبه تصمیم گیری است. آماده سازی در پیشبرد برای بلایا کلیدی است, در تمام سطوح دولت ،

“Coronavirus همه گیر نیست و کاملا از آبی می گوید:” آقای رابرتز یک دانشمند علوم سیاسی در برامدگی لبه طبقات سنگ Corp. فکر می کنم تانک. “برنامه ریزی باید انجام شود جلوتر از زمان در سطح کارشناسان برای چه دولت و همچنین بخش خصوصی و سازمان های غیر انتفاعی باید پاسخ دهند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ناودان شده برای از بین بردن شورای امنیت ملی در پاسخ همه گیر در سال 2018 است. سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که اخراج شد در سپتامبر گذشته در دفاع از تصمیم گیری در یک صدای جیر جیر. “بهداشت جهانی بالا باقی ماند شورای امنیت ملی اولویت,” او نوشت: با استناد به پاسخ به 2018-19 بحران ابولا در آفریقا است.

آقای رابرتز اشاره می کند که آمریکایی ها و انتظارات از رئیس جمهور در طول یک بحران شده اند پس از تاسیس جمهوری به عنوان ریاست جمهوری و قوه مجریه گرفته اند در قدرت بیشتر.

“در زمان تاسیس حوادث بودند مسئولیت متحده و محلات,” او می گوید. “در قرن 20 و به خصوص نیمه دوم رئیس جمهور واقعا تبدیل به یک شکل مرکزی در مدیریت پاسخ به مقیاس بزرگ بلایای طبیعی است.”

یک عنصر کلیدی کارشناسان می گویند این است که اعتماد بین شهروندان و دولت و در میان سطوح مختلف دولت است.

“مهم ترین کیفیت [در پاسخ] اعتبار است می گوید:” جاشوا journal club, معاون دین برای سلامت عمومی عمل و تعامل جامعه در دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور.

حزبی تنش نیست رفته دور به خصوص در انتخابات ریاست جمهوری سال است. در اوایل این ماه رئیس جمهور تهمت با اشاره به واشنگتن فرماندار دموکرات جی Inslee به عنوان یک “مار” پس از فرماندار صادر انتقادی صدای جیر جیر. سیاتل اصلی کروناویروس “نقطه داغ” در ایالات متحده ثبت بیشترین مرگ و میر تا کنون هر چند در حال حاضر دوم به نیویورک در کل موارد.

در عین حال در میان بزرگترین بحران ملی پس از 9/11 وجود دارد نیز ستایش در سراسر راهرو.

فرماندار دموکرات کالیفرنیا, گاوین Newsom تمجید آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته خود را برای دست زدن به شیوع COVID-19 روی یک کشتی کروز که لنگر انداخت در اوکلند کالیفرنیا. به طور خاص, فرماندار Newsom – که شده است به شدت انتقادی از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در موارد دیگر – رئیس جمهور برای پشتیبانی لجستیکی اجازه داده است که مسافران را پیاده و سپس به 14 روز در قرنطینه.

“من در حال کار برای حل مشکلات” فرماندار Newsom به خبرنگاران گفت: پنجشنبه گذشته. “من مایل به قرار دادن در کنار تفاوت های ما در بسیاری از مسائل به دیدار این لحظه است.”

این دیدگاه از گرجستان

کری و هدلی هلمز غالبا خود را دو پسر جوان Waylon و واکر به یک زمین بازی در کار سخت Creek State Park. اما از آنجا گرجستان کالیفرنیا ، برایان کمپ تصمیم به محل قرنطینه تسهیلات وجود دارد “نیازی به گفتن نیست, ما در حال رفتن وجود ندارد,” خانم هلمز deadpans.

با هفت تریلر در یک بیشه در پشت 5,800 هکتار پارک مهار اردوگاه منحصر به فرد و حرکت جنجالی – مدیریت نه توسط مقامات بهداشت عمومی اما دولت در بخش منابع طبیعی است.

آقای هولمز اشاره می کند که ورود یک فرد بدون علامت در هفته گذشته بود که آزمایش مثبت بود اولین مورد شناخته شده از COVID-19 در شهرستان اضافه کرد: “ما نمی باید یک انتخاب در این زمینه است.” (که فردی در حال حاضر رفتن به خانه.)

در واقع به عنوان متحده از گرجستان را با سرب در پاسخ به این بیماری همه گیر قرار دادن یک coronavirus مهار اردوگاه در یک شهرستان با هیچ مورد شناخته شده تأکید درجه اعتماد است که ساکنان برای حفظ دولت خود را پاسخ.

در خارج از ورود به کمپ یک پلیس ایالتی سپاهی مذاکرات به طور خلاصه به یک عکاس و پس از آن بی درنگ sanitizes دست خود را. رفتار دوستانه است اما شرکت است.

کوچک روستایی و در عین حال نزدیک به مراکز کنترل بیماری ها (CDC) و دولت در آتلانتا 58 کیلومتر دورتر Rutledge, گرجستان, در بسیاری از راه حس می کند.

مقامات دولتی سعی کرده اند که به عنوان شفاف که ممکن است در مورد کمپ اما فرماندار کمپ اذعان کرد در هفته گذشته که در آنجا گسترده شده است مقاومت مواجه.

ساکن Lakeisha دانیل در نظر گرفتن یک پیاده روی را از طریق تا حد زیادی به شهر خالی از سکنه می گوید او هنوز هم سوال در مورد تاثیر بالقوه بر ساکنان.

“در حال حاضر آن را بیشتر شبیه به یک تعجب می کنم, به جای فقط تخلیه در آن,” او می گوید.

این دیدگاه از تگزاس

از اوایل فوریه تگزاس تا به حال یک صندلی ردیف جلو به صورت فدرال مهار تلاش طریق پذیرش عودت آمریکایی ها از COVID-19 نقاط داغ در خارج از کشور و قرار دادن آنها را به قرنطینه در لککلند ایر فورس بس در سن آنتونیو.

از نظر تگزاس به خودی خود وجود داشته است 68 مورد تأیید و روز جمعه کالیفرنیا ، گرگ ابوت اعلام کرد ایالت بهداشت عمومی فاجعه است.

به گفته کارشناسان و مقامات فقدان نسبی تست ظرفیت در کشور را که دومین دولت به معنی وجود دارد می تواند بسیاری از تست مثبت است که نبوده و انجام نشده است.

وجود دارد و نه آزمایشگاه در دولت در حال حاضر قادر به تست 273 نمونه در هر روز با توجه به تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و درمانی (DSHS). که تست ظرفیت “است انتظار می رود افزایش در اینجا در مدت کوتاهی به حد 500 تا 700” نمونه هر روز اضافه ویلیام Ayres سخنگوی این گروه در مارس 12 مصاحبه.

“با محدود تست شما نمی دانید که چگونه بسیاری از موارد در تگزاس می گوید:” رادنی E. Rohde, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه ایالتی تگزاس. “ما به حال یک انفجار در تگزاس و در عین حال, اما من شک ندارم ما قصد داریم بیشتر موارد.”

یک هرج و مرج پاسخ اولیه به این معنی تگزاس بوده است رقیب نه تنها محدود تست ظرفیت بلکه دشوار نبرد روابط عمومی در هفته های اخیر.

دو هفته پیش سی دی منتشر شده که در معرض شده بود به کروناویروس در ووهان چین از قرنطینه در Lackland تنها به کشف یک دوم آزمون مجدد پس از او تا به حال بازدید از یک سن آنتونیو بازار – که او هنوز هم “ضعیف مثبت” برای ویروس.

سن آنتونیو و Bexar County اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در روز بعد تاخیر در انتشار مطلب evacuees آورده شده از خارج از کشور به صورت قرنطینه در Lackland. بعد CDC خود را تغییر قرنطینه انتشار سیاست به طوری که هیچ کس نمی تواند منتشر شود نتایج آزمون هنوز در انتظار و یا بدون دو متوالی منفی آزمون در عرض 24 ساعت.

در حالی که بیماری های همه گیر در حال تعریف به سرعت در حال تحول و در نتیجه هدایت از CDC در سراسر تست به تغییر اغلب به نگه داشتن سرعت این تغییرات مکرر در حال چه در سازمان های دولتی مشغول به کار هستند به ماندن در بالای.

آزمون سلامت عمومی آزمایشگاه در دولت در حال حاضر دیگر نیاز به رفتن به CDC برای تایید کریس ون Deusen مدیر روابط رسانه ای در تگزاس DSHS گفت: در یک ایمیل به دوشنبه.

اگر دولت فدرال تصویب خودکار بخشی از فرایند آزمایش عمومی آزمایشگاه تست ظرفیت است که انتظار می رود به سرعت در حال گسترش گفت: آقای ون Deusen. و به عنوان بیشتر درمانی خصوصی آزمایشگاه تست آنلاین می آید “است که به مراتب بیش از ظرفیت عمومی آزمایشگاه.”

تگزاس دریافت 35 میلیون دلار در فدرال کمک های اولیه در هفته گذشته اما با تست هنوز هم محدود و در نتیجه تایید موارد سخت به دقت اشاره کردن – محلی شهرها و استان ها متمرکز شده و در نظارت بر موارد بالقوه و کاهش این ویروس را گسترش با “اجتماعی فاصله” سیاست.

در Hidalgo County, در ریو گراند دره مقامات محلی شده اند نظارت افراد روزانه برای دیدن اگر نشانه توسعه است. بدون آزمون لازم است در عین حال ادی Olivarez رئیس مسئول امور اداری در Hidalgo County بهداشت و خدمات انسانی گفت: در هفته گذشته و سازمان های دولتی “متصل هستند در مفصل ران به ما.”

بر خلاف اکثر استان ها در کشور آنها نیز همکاری نزدیک با مرز سازمان و دولت مکزیک برای نظارت بر موارد در مکزیک و در اردوگاه های ایجاد شده برای مهاجران به دنبال پناهندگی در آمریکا

اما در حالی که Hidalgo County نمی کند و در عین حال باید به نگرانی در مورد تایید موارد نگه داشتن مکان آرام اثبات یک چالش است.

“امید ما این است که پیش از آن به طور مداوم در برقراری ارتباط که در آن ایستاده ایم و می گوید:” آقای Olivarez.

فرماندار ابوت ارائه دلیلی برای خوشبینی جمعه اشاره کرد که تمام 90 آمریکایی ها عودت به Lackland برای قرنطینه در اوایل فوریه در حال حاضر به خانه بازگشت.

“این است که حکم اعدام ما در حال برخورد با اینجا. این یک نمونه است نتیجه است که ما انتظار برای دیدن” او گفت:. “کار با هم, من می دانم که ما می توانیم آن را انجام دهد.”

نویسنده کارکنان فرانسین Kiefer کمک به این گزارش از کالیفرنیا.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de