پس از نیوهمشایر اقلیت رای دهندگان می تواند تغییر شکل دموکراتیک مسابقه

آن رفته اند ممکن است بیشتر هموار از آیووا. اما روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه چندانی به حل و فصل دموکراتیک ریاست جمهوری نامزدی مسابقه.

همانطور که انتظار می رود سناتور. برنی ساندرز ورمونت برنده, نیوهمشایر, اما بسیاری از رای دهندگان نظر او را به عنوان بیش از حد به سمت چپ برای برنده شدن در یک انتخابات عمومی ، در واقع این ترکیب رای برگه پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا و سن. ctq از مینه سوتا را مورد ضرب و شتم سناتور سندرز دو رقمی در نیوهمپشایر.

به عنوان مبارزه انتخاباتی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ضروری و تاکید بر, 99.9 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار دموکراتیک اولیه رای دهندگان و 99.8 درصد از لاتین دموکراتیک اولیه رای دهندگان هنوز وزن در. به عنوان مسابقه حرکت به نوادا و کارولینای جنوبی بسیار متفاوت تأثر وجود دارد می تواند تغییر شکل مسابقه است. و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار است که در رای گیری به خوبی با آمریکایی های آفریقایی تبار خواهد بود یک بازیکن در اولیه مسابقات شروع در اوایل ماه مارس.

“من فکر نمی کنم آفریقایی رای دهندگان آمریکایی در کارولینای جنوبی یا سه شنبه [کشورهای] به دو پرواز بادبادک آنچه در اوایل مسابقات’ نتایج هستند می گوید:” Antjuan Seawright یک استراتژیست دموکرات در کارولینای جنوبی است.

کنکورد و پورتسموث, N. H.

آن رفته اند ممکن است بیشتر هموار از آیووا. اما روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه چندانی به حل و فصل دموکراتیک ریاست جمهوری نامزدی مسابقه – و در واقع ممکن است افزایش احتمال یک نبرد طولانی است که می تواند تمام راه را به این کنوانسیون.

برنده برنی ساندرز و دونده تا پیت Buttigieg – که به دقت منجر کلی نماینده شمارش بیرون آمدن از آیووا و نیوهمپشایر – می توانید هر دو موجه ادعا می کنند به نوعی از “پیشتاز” وضعیت هر چند نه به نظر می رسد به خصوص توانمند. Ctq که تا همین اواخر بود که بیحال شدن در تک رقمی است و امیدوار به سرمایه گذاری در یک به طور غیر منتظره ای قوی مقام سوم به پایان برسد. با الیزابت وارن و جو بایدن قرار دادن دور چهارم و پنجم و گردآوری هیچ نمایندگان در نیوهمشایر احساس عذاب را احاطه کرده است مبارزات انتخاباتی خود را.

اما به عنوان بایدن کمپین ضروری و تاکید بر, 99.9 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار دموکراتیک اولیه رای دهندگان و 99.8 درصد از لاتین دموکراتیک اولیه رای دهندگان هنوز وزن در. به عنوان مسابقه حرکت به نوادا و کارولینای جنوبی بسیار متفاوت تأثر وجود دارد می تواند تغییر شکل مسابقه قابل ملاحظه ای دوباره – به طور بالقوه به زندگی جدید به نامزدهای مانند سابق معاون رئیس جمهور بایدن و سناتور وارن که ساخته شده اند ائتلاف های متنوع پشتیبانی می کند.

“من فکر نمی کنم آفریقایی رای دهندگان آمریکایی در کارولینای جنوبی یا سه شنبه [کشورهای] به دو پرواز بادبادک آنچه در اوایل مسابقات’ نتایج هستند می گوید:” Antjuan Seawright یک استراتژیست دموکرات در کارولینای جنوبی است. “نامزدها که در حال آمدن به کارولینای جنوبی و سه شنبه که روابط یا اورد اعتماد سیاسی بتن از این حزب رای دهندگان سیاه – آنها در حال رفتن به نوشیدن داغ سودا از یک فنجان. آن را به طعم و مزه خوب است.”

در واقع نوادا و کارولینای جنوبی می تواند درهم و برهم کردن دموکراتیک زمینه حتی بیشتر در زمانی که حزب نخبگان به طور فزاینده ای نگران در مورد چشم انداز از ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. برخی از دیدن یک احتمال قوی از یک رقابت دموکراتیک کنوانسیون در ماه جولای که می تواند نیروی حزب برای انتخاب بین اخراج مترقی بال و بزرگتر عملی بال است که حفظ دیرینه شک و تردید در مورد چشم انداز یک بلیط به رهبری سناتور ساندرز دموکراتیک سوسیالیستی است.

“اگر ساندرز می رود به کنوانسیون با کثرت نمایندگان اما نه اکثریت آنها او را انکار و تکذیب نامزدی?” می پرسد دانته Scala یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه نیوهمپشایر در دورهام. “این امر می تواند در معرض خطر مانور که برخی از جراحی بر روی مهره های حزب نخبگان و superdelegates – ما را ببینید اگر آنها خیلی فوق العاده است.”

ذینفع از همه این ممکن است به خوبی سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار یک میلیاردر که غیر مومن استراتژی پرش اوایل متحده به نظر می رسد به طور فزاینده ای قابل دوام است که رای گیری به خوبی در میان سیاه و سفید رای دهندگان در سراسر کشور.

ساندرز برنده اصلی ،

در پورتسموث سرد و مه آلود باران در حال سقوط بود به عنوان رای دهندگان به رهبری به پای صندوق های رای در روز سه شنبه. خارج از نیو فرانکلین مدرسه در بخش 1 یک جوان داوطلب برگزاری یک “پیت” نشانه و یک زن مسن تر نمایش “ctq برای همه امریکا” ایستاده بود و در طرف مقابل از پیاده رو به شوخی با یکدیگر و درگیر شدن در بحث کوچک. به عنوان یک زن پدید آمده از رای گیری سایت او نگاه کرد هر دو آنها را تحت فشار قرار دادند و او را دست در دست هم – به عنوان اگر به mime “شما باید در همان بلیط.”

داگ Strickland/ایسنا

دموکرات نامزد ریاست جمهوری, مایکل بلومبرگ, سمت چپ می ایستد با Chattanooga NAACP فصل جمهور Elenora جنگل در طول یک رویداد کمپین در Bessie Smith مرکز فرهنگی در چاتانوگا تنسی در فوریه. 12, سال 2020 است. یک نظرسنجی اخیر نشان می دهد که آقای بلومبرگ نقاشی 22% پشتیبانی در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان در سراسر کشور.

در واقع ترکیب برگه رای آقای Buttigieg این wünderkind شهردار سابق South Bend, ایندیانا و سناتور Klobuchar از مینه سوتا, رتبه بندی موثر ترین سناتور دموکرات در کنگره را مورد ضرب و شتم سناتور سندرز دو رقمی در نیوهمپشایر. در عین حال این دو برای اولین بار اولیه متحده نیست و نشان داد که در مورد پیامبران و دموکراتیک رای دهندگان می خواهد می گوید تئودور R. Johnson, یک عضو ارشد در Brennan Center for Justice در نیویورک و متخصص در نقش نژاد در سیاست های انتخاباتی.

“ما فقط یاد گرفته در مورد چه بیشتر مترقی سفید اولیه رای دهندگان در دو کشور می خواهم” او می گوید. هنوز یک نظرسنجی از اواخر ماه ژانویه نشان داد که رای دهندگان بودند تقریبا دو برابر به احتمال زیاد به عنوان سفید رای دهندگان به پایگاه رای خود را در انتخابات عملکرد در آیووا قفقاز.

“اگر شما یک عملی رای دهندگان که من استدلال می کنند که گرایش غالب در میان رای دهندگان سیاه, سپس شما به دنبال به ببینید که چه کسی برنده مقدماتی چرا که آنها را با هوا از electability می گوید:” دکتر جانسون که اضافه می کند که رای دهندگان در حال گرفتن “کمی حفظ” در حمایت خود را از آقای بایدن.

اما آقای Seawright که می گوید که آمریکایی آفریقایی رای دهندگان درک سیاسی خود را خالص ارزش و همیشه مستقل فکر می گوید که ایالت کارولینای جنوبی است و هنوز هم آقای بایدن را به از دست دادن. او می افزاید: “دوم و سوم جای شرکت کنندگان خواهد شد فرصت را به درایو خاصی روایت است که می تواند کمک به آنها شتاب آنها به عنوان آماده به چهره مایکل بلومبرگ و منابع خود را در روز سه شنبه.”

آقای Buttigieg – یک پرکار جمع آوری کمک که گرفته توپخانه ضد هوایی از دیگر نامزدها برای استقبال اهداکنندگان ثروتمند – به دست آورده حرکت از خود قوی اجرای برنامه در دو کشور.

اما درست رسیدن به نامزدی خود را خواهد شد بسیار واضح تر پس از نوادا و کارولینای جنوبی است. با توجه به کلمبیا کلمبیا در نظرسنجی صورت گرفته پس از آیووا انجمن آقای Buttigieg است رای گیری در 4 درصد آمریکایی های آفریقایی تبار در سراسر کشور. سناتور Klobuchar است در 0٪. آقای بایدن, مقایسه, حفظ 27% پشتیبانی با وجود یک نمایش ناامید کننده در آیووا. آقای بلومبرگ ثبت شده در 22% و ساندرز در 19% در میان آمریکایی های سیاه و سفید.

و تام Steyer هر چند نه ثبت نام با رای دهندگان در سراسر کشور به دست آورده دو رقمی پشتیبانی در میان آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالت کارولینای جنوبی که در آن او شده است سرمایه گذاری به شدت.

در نوادا است که دارای آن قفقاز یک هفته از روز شنبه و در آن حدود 20 درصد از رای دهندگان واجد شرایط هستند لاتین, megyn kelly را متوسط بسیار بیشتر رتبه سنجی تا به حال سناتور سندرز پیشرو در 24.2% به دنبال آقای بایدن در دوم با تقریبا 19 درصد و سپس سناتور وارن و آقای Buttigieg با 12 ٪ و 9 ٪ بود. اما فقط به عنوان کارولینای جنوبی, انتخابات منتقل شده و پس از آیووا دو مسابقات به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار رای گیری در نوادا به عنوان به خوبی.

برای موفقیت در نوادا به Buttigieg مبارزات انتخاباتی می گوید که آنها در حال کار برای متقاعد کردن دولت رای دهندگان لاتین با ترجمه کمپین مواد به اسپانیا باز کردن یک فیلد در به شدت لاتین محله از شرق لاس وگاس و راه اندازی تبلیغات رادیو با آقای Buttigieg خود صحبت به زبان اسپانیایی.

همه نامزدهای ریاست جمهوری در حال حاضر سفید پس از اندرو یانگ و Deval پاتریک کاهش یافته و از نژاد شب گذشته با وجود اولیه میدان بود که به مراتب بیشتر نژادی متنوع.

امکان رقابت کنوانسیون

تقویت سیاه مردم در انتخابات که غوطه ور در سال 2016 دیده می شود به عنوان مهم به یک پیروزی دموکراتیک در ماه نوامبر. مرکز آمریکایی از پیشرفت در بر داشت که بازگشت به سال 2012 سطح, در علاوه بر این به جمعیتی روند را قادر به برنده شدن در این سه کشور حیاتی به آقای تهمت پیروزی: میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین.

اما البته مسابقه تنها یک عامل در دموکرات’ تصمیم گیری در مورد کدام نامزد خواهد شد و جلب پشتیبانی قوی. در حالت ایده آل آنها همچنین می خواهند کسی در میان ترقی خواهان, شهرنشینان و طبقه کارگر رای دهندگان و همچنین سیاه و سفید دموکرات – گروه هایی که گاهی با هم تداخل دارند و گاهی ندارند. پیدا کردن یک فرد است که می تواند صحبت می کنند به کسانی که گاهی اوقات منافع متفاوت ممکن است سخت تر از باراک اوباما آن را به نظر می رسد.

نگرانی رو به رشد است که در آن زمان نمایندگان فرود در میلواکی ویسکانسین برای کنوانسیون ملی دموکرات ها در ماه جولای هیچ یک نامزد را به دست آورده اند حمایت اکثریت. که می تواند باز کردن راه برای میانجیگری کنوانسیون.

اگر نامزد کردم اکثریت آرا در دور اول در دور دوم رای گیری با ورودی از superdelegates به خوبی می تواند تولید مختلف نامزد – عصبی بسیاری از, می گوید: همین فاولر سابق DNC صندلی از کارولینای جنوبی است که درگیر در سیاست دموکراتیک برای بیش از 50 سال است.

“و این که” او می گوید: “ایجاد یک بزرگ بحران به حزب.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

آموزش سئو