پس از کارناتاکا واقع شدهاست نشان می دهد محدودیت های دولت متمرکز تنها در نگه داشتن BJP را

Uddhav Thackeray رسیده و چنگال در جاده ها زودتر از او انتظار می رود. NCP و کنگره در حال یادآوری کرد که او صرفا منجر به یک دولت ائتلافی و نمی تواند تصمیم گیری های کلیدی بدون مشورت با آنها است. تصمیم خود را به مراجعه شهری naxal مورد نیا رو سفت پوش بک از Sharad Pawar و کنگره است سوال خود را تصویب کا و NPR. در Uddhav است که مجبور به Hindutva تخته. آن است که آسان تر از انجام گفت. از زمان تاسیس آن شیو سنا ساخته شده است آن سیاست در اطراف مراتی زیر ناسیونالیسم و Hindutva ایدئولوژی. دو تخته های برجسته آن از BJP کنگره و NCP.

مراتی هویت به تنهایی ممکن است با تصویب جمع اوری دیگر در یک وضعیت که در آن یک جمعیت قابل توجهی از شمال سرخپوستان را حل و فصل کردن. بنابراین Uddhav ساخته شده مخدوش و تاب و چرخش مانند این ادعا او تنها فرستاده الگار Parishad مورد نیا اما نه Bhima-کرگن خشونت شد. او به دنبال سیگنال که او نمی خواهد آسان در اصطلاح Naxalites اما می شود با ملاحظه به Dalits. پونا پلیس گفته اند که “شهری naxals” توطئه طریق Parishad به تحریک به خشونت که شکست در Bhima کرگن.

در کا NPR و NRC او در حتی یک وضعیت دشوار. شیو سنا پشتیبانی کا در Lok سبها اما مجبور شد با کنگره برای خودداری از رای گیری در Rajya سبها. Uddhav مخالف NRC به دلیل آن به طور بالقوه مخرب تاثیر اما حتی این امتیاز نمی گذشت جمع اوری با کنگره است که ناراحتی خود را بیش از پیش بروید برای NPR. این وضعیت در حال تبدیل مقاوم برای Uddhav و متحدان خود را. نه طرف می تواند به پایین و بدون صدمه زدن به خود و اعتبار پس از بردن ریسک.

سیاست نیز در حال آمدن به بازی. در انتخابات سنا وفادار خواهد سوالی برای Uddhav چرا او قربانی این حزب Hindutva دستور کار برای قدرت. NCP و کنگره دریافت لیبرال و سکولار و چپ Dalit و مسلمان آرا در علاوه بر این به Maratha مزرعه لابی که غالب رهبری از دو طرف. Pawar خود را مورد ستایش قرار داد و از سمت چپ متمایل خانواده قبل از او ساخته شده خود را راست تلو تلو خوردن و ممکن است برخی از باقی مانده همدردی چپ.

BJP دلیلی برای لبخند. از یک موقعیت که در آن رفتار پونا پلیس کاوشگر در طول Fadnavis دولت تصدی می شده اند مورد بررسی قرار اختلافات در Aghadi منحرف شده است با توجه به تناقضات ذاتی آن. BJP خواهد شد امید به تکرار کارناتاکا هرج و مرج که در آن کنگره-JD(ص) به تدریج فرود به هرج و مرج. اولین نشانه های پارگی می آیند به چشم ساده.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de