دادگاه عالی دهلی نو شد به نام پرتگاه بر تلاش دولت برای تسریع حلق آویز از Nirbhaya gangrape-پرونده قتل مجرم پس از اجازه می دهد این موضوع به رانش برای نزدیک به سه سال است. دهلی نو HC نیز در زمان توجه داشته باشید از به تأخیر انداختن تاکتیک توسط چهار مجرم و دستور داد که آنها باید سود خود باقی مانده گزینه های قانونی در عرض یک هفته. دادگاه همچنین حکم داد که مجرم نمی تواند آویزان به طور جداگانه در نظر گرفتن توجه داشته باشید از خود را حق اساسی در ماده 21 به زندگی و مرگ با عزت.

آن را در سال 2017 است که دیوان عالی کشور رد تجدید نظر ثبت شده توسط محکومین در مقابل دهلی نو HC سفارش خود را تایید مجازات اعدام. دولت می تواند بلافاصله با نزدیک شدن دادگاه برای حکم سفارش Tihar مقامات زندان به اجرا محکوم اما بدون توضیح موفق به انجام این دوره است. پس از آن محکومین منتقل نقد و بررسی دادخواست علیه این حکم حدود 200 روز بعد و کسانی که اخراج شدند در سال 2019.

همچنین بخوانید: رئیس جمهور رد درخواست عفو از Nirbhaya محکوم Akshay Kumar Singh

زمانی که دولت در نهایت منتقل دادگاه برای حکم در دسامبر 2019 محکومین ظ درمانی حکم دادخواست و رحمت دادخواست یکی پس از دیگری به تاخیر اجتناب ناپذیر و در نتیجه در اجرای گرفتن تحت فشار قرار دادند بیش از یک ماه است. در حال حاضر یکی از محکومین خسته نشده گزینه های خود را است. این درس در تمام این برای دولت است که آن را نمی تواند هیجان در زمان و عجله فرآیندهای قانونی یا قضایی در زمان های دیگر.

سایر حوزه های قضایی تحویل سیستم مانند پلیس و دادستانی نیز دچار مشابه تناقضات دولت در اين زمينه است. ارسال یک پیام قوی در Nirbhaya مورد مهم است اما پیشگیری از جرایم علیه زنان به صورت روزانه نیاز به سازمان های دولتی در تمام ردیف به عملکرد بیشتر با نشاط و پاسخگویی به نیازهای شهروندان به خصوص زنان است. تنها خواهد شد و سپس مجرمان واقعا ترس از قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو