پس از Coronavirus موفقیت کشورهای آسیایی را مجبور به تشدید محدودیت

نخست وزیر ژاپن گفت که اعلام وضعیت اضطراری در مراکز عمده جمعیتی پس از یک های اخیر شتاب ویروس موارد به خصوص در توکیو.

عکس: کارل دادگاه/گتی ایماژ

کشور در آسیا است که تا به حال اجتناب از محدودیت های سخت بر فعالیت های در حال حاضر سفت کنترل پس از عفونت های جدید و سهل انگاری در رعایت داوطلبانه محدودیت تهدید موفقیت های خود را در مهار جدید کروناویروس.

روز دوشنبه نخست وزیر ژاپن شینزو آبه گفت که اعلام وضعیت اضطراری در مراکز عمده جمعیتی پس از یک شتاب ویروس موارد در روزهای اخیر به خصوص در توکیو مرکز جهان پرجمعیت ترین شهر منطقه است.

اعلامیه رود, جمعه, خواهد درخواست مردم برای ماندن در خانه مگر اینکه مطلقا لازم است و ما از همه مجامع عمومی به حالت تعلیق در حدود یک ماه است. آقای آبه گفت که این حرکت لازم بود به دلیل عفونت شد و به سرعت در حال افزایش و بیمارستان ها شد رو به یک بحران است.

سنگاپور نیز تجربه افزایش ویروس جدید, موارد, موجب, دولت روز جمعه اعلام محدودیت های قابل توجهی که به گذشته از طریق ممکن است 4. شهر-دولت ثبت 120 جدید کروناویروس موارد پنج شنبه, بالاترین, تک-روز افزایش دهد. بیش از نیمی نشده است مربوط به موارد موجود و یا خوشه ای از عفونت است.

“سالمندان می خواهم به اویختن در فروشنده دوره گرد وجار زن مراکز”—open-air دادگاه های مواد غذایی—”و کافی شاپ با دوستان خود. جوان مردم می خواهم به بیرون رفتن با رفقا و دوستان خود را در مراکز” گفت: لارنس وانگ روسای سنگاپور نیروی کار به مبارزه با ویروس. “اما همه این را نمی توان تحمل کنه.”

ژاپن و سنگاپور در میان چندین کشور آسیایی است که باید اجتناب شود هزاران نفر از مرگ و میر در ایالات متحده و بسیاری از کشورها در اروپا است. هر دو امیدوار به جلوگیری از اقدامات سختگیرانه تر است که می تواند فلج اقتصادی ،

که سخت تر شد در روزهای اخیر هنگامی که روشن شد که عادی روزانه زندگی, کمک به گسترش ویروس. توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike خواست آقای آبه به اعلام شرایط اضطراری به عنوان عفونت در پایتخت رسید گذشته 1,000 موارد حدود یک سوم از جمعیت کل. مانند در سنگاپور آن شناخته شده نیست و در بسیاری از این موارد چگونه مردم آلوده کردم.

“توکیو است که قطعا یک مکان خطرناک در حال حاضر گفت:” Kentaro ایواتا, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه کوبه در غرب ژاپن.

در سنگاپور بیشتر محل های کار را سه شنبه و کارکنان باید کار از خانه و یا متوقف در دسترس نباشد. مدارس حرکت خواهد کرد آنلاین روز بعد. سنگاپور خواسته شده است به ترک خانه های خود را تنها در صورتی که نیاز به خرید مواد غذایی و یا دیگر مواد غذایی و ورزش به تنهایی و یا با یک عضو خانواده است.

ژاپن را بپرسید مغازه ها و کسب و کار است که باید تعداد زیادی از مشتریان مانند فیلم و تئاتر ها و هتل ها به در عمده مناطق شهری است. قطار ادامه خواهد داد به اجرا و بسیاری از درخواست دولت نیست اجباری است.

کره جنوبی است که دیده می شود به عنوان یک مدل از نحوه مقابله با این بیماری همه گیر با گسترده تست انجام شده است و بیشتر به منظور محدود کردن تجمعات عمومی به عنوان آب و هوا گرم.

در سئول اتوبوس متوقف می شود در خیابان های پوشیده شده با شکوفه های گیلاس بسته شد بیش از آخر هفته به نگه داشتن مردم از هجوم آوردند برای دیدن گل.

سخت ترین ضربه متحده بریس برای coronavirus عفونت apex, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان بستری شده است و داده ها از یک سفر شرکت نشان می دهد که بسیاری از چینی ها را آغاز کرده اند که سفر دوباره. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: آیا الیور/شاتر

هفته گذشته شمال شرقی شهرستان Samcheok با استفاده از تراکتور به حفاری تا یک صفحه نمایش روشن-زرد کلزا گل بود که به اندازه هشت زمین فوتبال. بازدید کنندگان به آن را ببینید با وجود نشانه ها می گویند سالانه جشنواره گل لغو شد, با توجه به رسمی.

“اگر مردم به شرکت در اجتماعی فاصله فعال تر ما را دیده اند بسیار بهتر نتایج” کره جنوبی, معاون وزیر بهداشت, کیم باند-لب گفت:.

اگر چه تعداد موارد جدید در کره جنوبی کاهش یافت دوشنبه به پایین ترین سطح خود از ماه فوریه مقامات نگران بودند مورد دوم ممکن است افزایش شدید. جنبش در میان شهروندان افزایش 20 درصد بیش از آخر هفته در مقایسه با اواخر فوریه—هنگامی که عفونت های شات—با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

کشورهای شرق آسیا اولین کسانی بودند که گزارش جدید کروناویروس موارد با توجه به نزدیکی به چین است. آنها در زمان های مختلف مراحل را برای محدود کردن این ویروس را گسترش ژاپن بسته ترین مدارس در اوایل ماه مارس—اما متوقف کوتاه از تلاش برای نگه داشتن کل کشور در خانه در تمام طول روز.

آقای آبه تردید به اعلام حالت اضطراری که اقتصاددانان گفته بود به احتمال زیاد به علت اقتصاد کوچک با سرعت بیشتری. روز دوشنبه گفت که برنامه ریزی برای پیشنهاد یک بسته اقتصادی به ارزش حدود $1 تریلیون معادل 20 درصد از ژاپن سالانه خروجی از جمله بیش از 50 میلیارد دلار در مستقیم پرداخت های نقدی به خانواده ها است.

مربوط به پوشش

  • ایالات متحده آماده برای سخت ترین و غم انگیزترین’ هفته به عنوان Coronavirus مرگ و میر نزدیک 10,000
  • Coronavirus بحران قرار می دهد ورشکسته بیمارستان در تقاضا
  • تگزاس با دو مرد پانچ از Coronavirus نفت و شوک است. ‘هیچ اجتناب از این یکی.’
  • چگونه Coronavirus تغییر زندگی در یک شهر در مریلند
  • انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون بستری برای Coronavirus آزمون

سنگاپور با استفاده از پیشرفته ردیابی عملیات برای شناسایی افرادی که ممکن است در معرض منزوی کردن آنها و جلوگیری از ظهور خوشه ها از در حال رشد است. این کشور استراتژی نگهداری می شود این بیماری از گسترش به طور گسترده ای به مدت دو ماه بدون مقیاس اختلال در زندگی روزمره است.

کره جنوبی در حال افزایش عفونت است که به سرعت آن را به طور جدی تحت تاثیر قرار کشور توسط این ویروس در آسیا پس از چین است. به جای تحمیل اجتماعی کنترل آن را به اجرا در یک برنامه ای گسترده ای از تست برای ویروس ها و تکنیک های ردیابی مانند سنگاپور است که به کمک آن به ارمغان بیاورد عفونت رای تحت کنترل است.

نوشتن به Alastair گیل در [email protected], Niharika Mandhana در [email protected] و Dasl یون سو در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>