پس از ثابت bumbling است دهلی نو در نهایت گرفتن آن ضد Covid استراتژی درست است ؟

دهلی نو است و در نهایت آن را تست استراتژی درست است. این ممکن است به عنوان منعکس کننده بالاتر اعداد مثبت که تحت فشار قرار دادند سرمایه های ملی پیش از سرمایه مالی بمبئی اما این پرداخت خواهد شد با کمتر عفونت و مرگ و میر رفتن به جلو. آخرین 6 روز دیده می شود پایتخت ورود نزدیک به 1 لاخ آزمون. به طور متوسط بین 16000-17,000 روزانه. در مقابل بمبئی شده است تست فقط یک سوم از دهلی نو با وجود داشتن مشابه جمعیت. سریع آنتی ژن تست ساخته شده توسط کره جنوبی شرکت ذخیرهسازی MD که بازده نتایج در 30 دقیقه انجام داده است این ترفند برای دهلی نو است. این باید تکرار در سراسر کشور در حال حاضر است.

متاسفانه دهلی کشیده شده در جهات مختلف با تعدد مقامات که خداوند بیش از آن است. تا به امروز قابل توجهی وجود دارد اختلافات در پروتکل درمان. سرزنش ها بازی کرده اند و با توجه به عملکرد بیمارستان های اجرا شده توسط مرکز دولت MCD و خصوصی بازیکنان است. مرکز و دولت شده اند برخورد این هفته بیش از یک اطلاع رسانی الزامی بازدید Covid مراکز مراقبت برای مثبت بيماران است. تعهد به جای آن باید در تضمین این که کسانی که به دنبال درمان آن را دریافت و به جای فرستاده بودن از بیمارستان. بمبئی اجرا از Mantralaya به Brihanmumbai بخش توسط شیو سنا دیده نشده و بسیار شرم آور و نا هنجاری.

یک داوطلب نشسته در بند ساخته شده از مقوا در پردیس رادا Soami سات Beas معنوی سازمان که در آن یک بیماری کروناویروس (COVID-19) مرکز مراقبت ساخته شده برای بیماران در میان گسترش این بیماری در دهلی نو, هندوستان, ژوئن 25 سال 2020 است. REUTERS/Danish صدیقی

دهلی معاون وزیر Manish Sisodia پیش بینی کرده است 5.5 لاخ موارد و داده های مورد نیاز از 80,000 تخت تا پایان ماه ژوئیه. پس از هدر دادن این مستند ظرفیت گسترش تلاش های ممکن است در نهایت اقدام در سمت راست به صورت جدی. اما تمایل برای پوپولیسم نشان می دهد هیچ جلو گیری. AAP وعده داده است خانه به خانه سروی در سراسر دهلی نو در دو هفته پس از عدم انجام این مالیات کمتر تماس با ردیابی. پوشش 50 لاخ خانوار در این مدت کوتاه به این معنی 3.5 لاخ خانوار بازدید روزانه. فرض کنید یک کارگر بهداشت می تواند پوشش 100 خانه در یک روز این نیاز عظیم 3,500 پرسنل. به جای frittering انرژی, تمرکز باید بر روی آموزش healthworkers بیشتر decentralsing تست ساختمان بیشتر بیمارستان آماده اکسیژن امکانات و حصول اطمینان از این ابزار به تازگی منتشر شده fabiflu ضد ویروسی پزشکی که قرار است به پیشگیری کننده اثر در موارد خفیف.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>