پس از 23 درصد از دهلی 57 درصد از محله های فقیرنشین بمبئی نشان دادن آنتی بادی وجود دارد: یک حرکت صعودی برای این گسترده بدون علامت انتقال

یک ICMR sero نظرسنجی انجام شده در ماه مه به حال این گزارش نشان داده شده 30-40% sero-مثبت در محله های فقیرنشین بمبئی. در دو ماه تعداد قابل توجهی افزایش یافته. یک sero مطالعه انجام شده توسط BMC همراه با Niti Aayog و تاتا موسسه تحقیقات بنیادی (TIFR) در دو هفته اول ماه جولای پیدا کرده است 57 درصد از افراد مورد آزمایش در زاغه جیب داشتن آنتی بادی به Covid-19 آوردن این مناطق قابل توجهی نزدیک به فرض گله سطح ایمنی. این شماره است با این حال بسیار پایین تر در 16 ٪ در بمبئی غیر زاغه جیب. این البته شرح زیر است که در نتیجه تعجب آور از دهلی جولای sero نظرسنجی که با اشاره به 23 درصد Delhiites توسعه آنتی بادی است.

وجود دارد برخی از راحتی در این شواهد گسترده بدون علامت انتقال که بیش از شناسایی موارد به طور قابل توجهی. به دلیل بزرگ غذای آماده است که بسیاری از مردم گرفتن Covid در هند هیچ بدتر کردن آن. توجه داشته باشید که مشابه sero نظرسنجی در کشورهای دیگر گزارش داده اند بسیار متفاوت اعداد. برای مثال در سراسر کشور مطالعه مبتنی بر جمعيت در اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر نشان داده Covid sero-شيوع تنها 5 درصد است. در هند ما هنوز در سراسر کشور داده است. ما باید در این مسیر حرکت در سرعت. همچنین خرس خط کشی که BMC-TIFR تیم نمی تواند جمع آوری تعداد هدف از نمونه ها از غیر زاغه با توجه به “عدم همکاری” ساکنان. این است نامعقول. غلبه بر این ویروس بستگی به میزان قابل توجهی افزایش بدن ما از دانش در مورد آن.

همچنین به عنوان خوانده شده | 57 درصد از بمبئی slumdwellers باید Covid آنتی بادی: Sero نظرسنجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de