آفریقا مسهل لحظه برای اصلاحات

فقط یک ماه پیش در آفریقا بزرگترین اقتصاد اصلاحات که به نظر می رسید غیر ممکن ممکن شد. نیجریه به پایان رسید یارانه ها که نگه داشته قیمت بنزین پایین است. دولت نیاز به درآمد برای مقابله با COVID-19 اضطراری است. آن نیز شروع به حرکت می کند به اصلاح آن در نرخ ارز و تنوع بخشیدن به اقتصاد خود را از وابستگی به صادرات نفت.

در سراسر آفریقا طولانی تاخیر اصلاحات در حکومت به طور ناگهانی بر روی میز است. هر دو چالش همه گیر و چشم انداز این قاره برای اولین بار رکود اقتصادی در بیش از 25 سال قرار داده اند رهبران در اطلاع. حتی قبل از coronavirus بحران است فعالان مدنی و طلبکاران بین المللی خواستار اصلاحات عمیق در مدیریت بد رژیم.

در آفریقای جنوبی این میل به تغییر ساختاری تکرار می شد در یک سخنرانی توسط رئیس جمهور سیریل Ramaphosa که همچنین به عنوان سر از 53 کشور عضو اتحادیه آفریقا: “ما در حال حل و فصل نه تنها برای بازگشت اقتصاد ما به جایی که آن را قبل از coronavirus اما برای ایجاد یک اقتصاد جدید در یک واقعیت جهانی.”

تا کنون تنها اصلاحات عمده در حال وزن در آفریقای جنوبی است یک پیشنهاد توسط وزیر دارایی Tito Mboweni برای فروش در خارج از کشور پول-از دست دادن شرکت های عمومی است. اصلاحات جامع در صورت توانمند مانع است. آن است که به خوبی مستند شده است که پس از 26 سال در قدرت حاکم کنگره ملی آفریقا است پف کرده با فساد و بی کفایتی. شکستن آن اینرسی خواهد بود یک چالش حتی برای آقای Ramaphosa که حامل عظیم اعتبار به عنوان یک معمار از آفریقای جنوبی برای دموکراسی و موفقیت خود را در کسب و کار, اما که به نظر می رسد کمی تمایل به جفتک انداختن خود ،

و پس از آن وجود خارجی محدودیت. برای اولین بار در آفریقای جنوبی خواسته است برای کمک های مالی از صندوق بین المللی پول برای کمک به حمایت از یک پست-COVID-19 بسته محرک. نیجریه در حال حاضر به دریافت بزرگترین صندوق بین المللی پول بسته تا کنون برای یک کشور آفریقایی – $3.4 میلیارد دلار است.

با توجه به اقتصادی جهانی تاثیر این ویروس بحران آفریقای جنوبی و بقیه قاره ممکن است قادر به شمارش بیش از حد خارجی کمک کند. و آن را باید انتظار شرایط متصل به هر آن ممکن است به دست آوردن. کشورهای آفریقایی نیاز به قرعه کشی بر تجارب قبلی در ساخت قابل توجهی اصلاحات. برای آفریقای جنوبی مربوط به درس اخیر یکی – اوایل پس از آپارتاید سال از اواخر 1990s زمانی که نهادهای جدید تشکیل شد.

“بیش از همیشه ما نیاز به استفاده از این درس در زمان بحران” می نویسد: یک گروه از آفریقای جنوبی دانشگاهیان و مقامات سابق در Daily Maverick. “ما می دانیم که علاوه بر این بسیاری در مورد چگونه به آن را انجام دهد. چالش این است که برای تنظیم این قابلیت رایگان.”

این ویروس از بحران رهایی بخش بسیاری از آفریقاییها به تقاضا بیشتر انعطاف پذیری در جوامع خود. وجود دارد هیچ کمبود ایده از جامعه مدنی و موسسات مالی در مورد چگونه برای ساخت یک قوی تر پس از همه گیر اقتصاد است.

“به عنوان آفریقایی, ما در حال استفاده بودن تطبیقی و نوآورانه اغلب رانده ضرورت و ما باید یک خستگی ناپذیر ظرفیت برای ایستادن در خود ما پا” می نویسد: آلن Tschudin مدیر اجرایی حکومت داری خوب در آفریقا است.

با کروناویروس افشای حکومت های ضعیف در آفریقا و مردم آن نیز بهره برداری از قدرت خود را به آن را تعمیر.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>