رئیس جمهور افغانستان در کاخ زده Coronavirus

مقامات در ارگ ریاست جمهوری در کابل در ماه گذشته.

عکس: وکیل kohsar/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این بیماری همه گیر کوروناویروس رسیده کاخ ریاست جمهوری در افغانستان سرمایه آن حداقل به 20 نفر مشغول به کار برای رئیس جمهور اشرف غنی باید آزمایش مثبت, دو, دولت, مقامات گفت.

آقای غنی 70 سال محدود کرده است خود را در جلسات حضوری برای کارکنان کلیدی و او انجام شده است و بسیاری از آثار او از طریق ویدئو کنفرانس. روز یکشنبه آقای غنی و عبدالله ارسال عکس در توییتر رئیس جمهوری افغانستان جلسه از طریق ویدئو کنفرانس با مقامات دولتی بالا.

مقامات نمی گویند اگر آقای غنی شده تست شده برای coronavirus و یا اگر گفته می شود در معرض خطر قرار گرفتن در معرض.

“رئیس جمهور این است که پس سلامت هدایت وزارت بهداشت گفت:” یکی از مقامات.

افغانستان نزدیک به 1000 موارد مثبت این ویروس با 33 مرگ و میر. در حالی که در این کشور انجام شده حدود 7000 تست دسترسی محدود به تست یک چالش برای آقای غنی را اداره. دولت قفل شده است و شهرهای بزرگ از جمله پایتخت نزدیک به شش میلیون نفر است. افغانستان به دلیل داشتن مرز مشترک با ایران یکی از اولین مراکز از این بیماری همه گیر در خارج از چین و کابل کار کرده است برای جلوگیری از گسترش در سراسر کشور است.

خوشه ای از موارد در کاخ ریاست جمهوری می آید به عنوان کشور دست و پنجه نرم کردن با تلاقی از چالش های سیاسی که تضعیف آقای غنی با دولت است.

خوشه ای از موارد می آید که آقای غنی را دولت می پردازد و با یک سری از چالش های سیاسی.

عکس: محمد اسماعیل/ایسنا

آمریکا قطع $1 میلیارد دلار کمک به افغانستان و از آنجا که آقای غنی و رقیب خود را در انتخابات سال گذشته ریاست اجرایی عبدالله عبدالله شکست خورده اند برای پایان دادن به یک بن بست است که شکسته دولتی در کابل ،

آقای عبدالله حاضر به قبول نتیجه سپتامبر گذشته انتخابات ریاست جمهوری بود که آمیخته با بی نظمی. او خودش را اعلام کرده است رئیس جمهور افغانستان است و تلاش برای راه اندازی خود را موازی با دولت در حالی که کار از یک ترکیب در کنار رسمی کاخ ریاست جمهوری زمینه.

این شقاق به تضعیف تلاش های مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای پیشبرد مذاکرات صلح با طالبان که خواستار ایالات متحده به خروج تمام نیروهای خود از افغانستان در تابستان آینده.

طالبان و حکومت افغانستان در حال مذاکره برای آزادی صدها تن از زندانیان در یک حرکت به معنای هموار کردن راه برای مذاکرات مستقیم بین دو طرف در دراز مدت معامله سیاسی. اما این مذاکرات تاکنون منجر به آزادی تعدادی از زندانیان توسط هر دو طرف.

مقامات ارشد ایالات متحده پرواز به دوحه قطر هفته گذشته برای دیدار با رهبران طالبان در تلاش برای نگه داشتن معامله در مسیر.

رهبران طالبان استفاده کرده اند این بیماری همه گیر به مشتری جلب کردن خود را به عنوان موثر تر از دولت افغانستان در مهار گسترش و حفاظت از مردم در سراسر کشور است.

نوشتن به Dion Nissenbaum در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>