روند صلح افغانستان بازدید موانع به عنوان طالبان قطع مذاکرات

وزیر امور خارجه مایک Pompeo, سمت چپ, ملاقات رئیس جمهور اشرف غنی در کابل در مارس 23.

عکس: ارگ ریاست جمهوری افغانستان/ایسنا

واشنگتن—طالبان شکست مذاکرات با دولت افغانستان در کابل ایجاد یک تازه مانع برای روند صلح تنها چند هفته پس از وزیر خارجه مایک Pompeo دیپلماتیک نجات ماموریت به افغانستان است.

مذاکرات میان افغانستان و طالبان مذاکره کنندگان با هدف نهایی کردن شرایط یک زندانی مبادله است که گام های لازم برای رسمی پروسه صلح برای شروع تحت نظر ایالات متحده در مقابله با طالبان است.

در حالی که دولت افغانستان نیست یک امضا به رییس آن موافقت کرده است به مبادله. پیشرفت شده است مانع دشمنی میان افغانستان و رهبران بیش از نتیجه یک اختلاف تقلب-خدشه در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته برگزار شد.

هر دو طرف روز سه شنبه متهم دیگر مذاکره در ایمان ضعیف پس از این مذاکرات متوقف شد.

سخنگوی طالبان سهیل شاهین گفت: در یک سری از توییت که این گروه تا به حال به یاد می آورد آن تیم مذاکره کننده از کابل متهم دولت عمدا به تأخیر انداختن مبادله. این تیم تا به حال شده است در پایتخت افغانستان پس از شروع ماه آوریل است.

افغانستان ملی شورای امنیت منتشر شد بیانیه ای گفت که طالبان خروج حاکی از عدم جدیت در مورد صلح است.

آقای Pompeo اصرار داشت که این فرآیند به طور گسترده در مسیر پیشتر در روز سه شنبه. او در سفر خود به کابل در یک دیپلماتیک ماموریت امداد و نجات در اواخر ماه مارس در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به فشار افغان ها را کنار بگذارند رقابت و اولویت بندی پروسه صلح ،

“من مطمئن هستم در روزهای آینده ما باید چیزهایی که شبیه مراحل رو به عقب اما من همچنین امیدوار است که همه طرف صادقانه در مایل آنچه را خوب است برای مردم افغانستان” او گفت:.

هر دو در افغانستان رئیس جمهور اشرف غنی و رقیب خود عبدالله عبدالله ادعا می کنند که برنده سپتامبر انتخابات و برگزار موازی ریاست جمهوری inaugurations.

ایالات متحده به رسمیت شناخته نشده یا ادعا می کنند. آقای Pompeo اعلام $1 میلیارد قطع کمک به افغانستان در راه بازگشت از این کشور حرکت با هدف وادار کردن این کشور از اختلافات رهبران به اولویت بندی پروسه صلح ،

مقابله آمریکا با طالبان تعیین یک تاریخ هدف برای داخل افغانستان مذاکرات برای شروع در مارس 10, تقریبا یک ماه پیش. مقامات غربی درگیر در فرایند اذعان کرد این بود که به احتمال زیاد به اسلاید به عنوان بسیاری از جزئیات کلیدی حل نشده باقی مانده است.

ترک ها همچنین نشان بین آمریکا و طالبان طرف. طالبان این هفته را متهم کرد که ایالات متحده از reneging بر تعهد خود برای کاهش خشونت با ادامه حملات هواپیماهای بدون سرنشین و حملات. یک سخنگوی نظامی ایالات متحده در کابل با رد این اتهام و در روز سه شنبه تصریح کرد calls برای طالبان به منظور کاهش خشونت در کشور است.

تحت شرایط متحده آمریکا-طالبان معامله, ایالات متحده آمریکا به خروج تمام نیروهای آمریکایی از افغانستان در ماه جولای 2021. طالبان در بازگشت خواهد اطمینان از این کشور استفاده نمی شود به عنوان یک پناهگاه امن برای برنامه ریزی حملات تروریستی و شروع مذاکرات با طالبان و احزاب پس از تا به 5000 طالبان زندانی هستند آزاد در یک مبادله.

در دوشنبه, Matin Bek, یک مقام دولتی در افغانستان به تیم مذاکره کننده گفت: مبادله به تعویق افتاد زیرا طالبان بودند و اصرار بر انتشار 15 زندانیان خطرناک.

“دست خود را آغشته با خون مردم” او به خبرنگاران در کابل.

نوشتن به جسیکا Donati در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>