فیلم جفت: کمی نامفهوم را برای از دست دادن lovey dovey و راحت wuddly

Higgeldy piggeldy. که زباله hoity toity. حیله گری. هرگز نمی دانید که کدام است. آن را احتمالا خواهد بود آسان peasy اگر Tweedledee و Tweedledum تا به حال برخی از شناسایی ویژگی های بنابراین شما می تواند به آنها بگویید از هم جدا. مانند زمانی که شما فارغ التحصیل از کسانی که hyphenated برچسب به بزرگسالان بیشتر جفت سردرگمی تنها تر می شود سر در گم. نگاهی به بازار و خریداران و فروشندگان. آنجا که من مانند حیوانات دارای abs هیچ نشانه آن است که به ارمغان می آورد یک لبخند بر روی صورت خود, خرس می تواند به عنوان صعودی به عنوان گاو نر را می توان نزولی است. در همین راستا من استراق سمع مالی کارشناسان در مورد آن صحبت بودن بازار خریدار و چگونه آن را در حال حاضر بازار فروشنده است و من هیچ وقت نمی دانید آن است که در کنار من.

به یاد داشته باشید کاپیتان کشتی که همیشه نگاه یک لغزش کاغذ او قفل شده نگه داشته در کابین خود را قبل از دادن یک دوره فرماندهی. این گفت و پورت در سمت چپ و سمت راست مناسب است. حتی برای کشتی آنها می گویند عقبی و استرن و تعظیم چرا فقط جلو و عقب و زندگی را برای همه آسان است. در حالی که ما هنوز همه در دریای آیا می دانید تفاوت بین کالای اب اورد و اب اورد پردان گذشته قایق شما هستند ؟

پس از آن وجود دارد یین و یانگ و اما orientally عجیب و غریب آن را برای تلفن های موبایل من می توانم به و وپیش و هنوز حتی بیت و باب از دقیقا همان است که در yining یانگ یا yanging یین. جای تعجب نیست که من razzled توسط خیره و من هنوز در تلاش برای کشف کردن که بخشی از ابزار است که دستگاه و در جایی که ترانزیستوری.

مانند آنچه با من و همسرم در lockdown mode این سه ماه گذشته بسیار کمی وجود دارد lovey dovey چپ و به هیچ وجه راحت wuddly. او فقط گفت: هیچ و هیچ و هیچ است شما در موهای من 24×7 و شما را تبدیل به یک بیت از یک humpty dumpty نشسته بودن یک fuddy پنل. من نمی انتخاب کنید تا این استدلال که آرامش دوستدار طبیعت اما من می گویند OK چگونه در مورد یک teensie weensie بیت. و او رفت و توپ را روی گوه هی با چه تنها می تواند به نام wifely تمسخر اما بچه ها هوشمند را به یک pow wow با همسران است که به دلیل احمقانه ویلی چیزی که به انجام است.

اما آن را ارسال من نفس فاصله skelter هر چند من فکر می کنم آن را بیشتر بطور سپس شتاب کردن اما من حتی stevens اگر من می توانم پیدا کردن استیو. زمانی که من پیشنهاد کرد که زمانی که hurly burly بیش از همه گیر است که بیش از اجازه رفتن برای تعطیلات او گفت که rinky شیک ایده اما در ابتدا کاهش کربوهیدرات شما واقعا تبدیل شدن به یک roly poly.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>