اتخاذ افزایش موارد احتیاط: این زمان برای بی حوصلگی به عنوان Covid در حال گسترش مانند آتش سوزی

با Covid-19 نفر در کشور در ادامه به افزایش است – وجود داشته است بیش از 10 لاخ موارد در حال حاضر با شمال 26,000 مرگ و میر – مقامات به وضوح در بالای همه چیز. 24 ساعت گذشته شاهد افزایش بیش از 38 ، 000 مورد جدید نشان می دهد که ما هیچ جا در نزدیکی مسطح منحنی. برخی از ایالت ها هستند بنابراین برای رفتن مینی مستندات محدود به برخی مناطق کوچک و اعم از چند روز تا یک یا دو هفته. اما آن باقی مانده است دیده می شود اگر این کمک خواهد کرد که در کاهش گسترش ویروس.

حقیقت این است که Covid-19 به طور کامل تحت الشعاع ما زیرساخت های بهداشت و درمان. در ضمن مستندات را فلج اقتصاد ما با جدی انقباض تولید ناخالص داخلی پیش بینی شده برای این سال است. در حالی که این مرکز شده است و تلاش برای باز کردن اقتصاد با احتیاط همه چیز بر روی زمین بسیار پر هرج و مرج. اکثر مردم نمی خواهید برای رفتن برای دولت تعیین شده Covid بيمارستان ترس از این شرایط وجود دارد – گزارش از شرایط نامطلوب در این بیمارستان ها ظاهر شده اند. بنابراین احتمالا تعداد قابل توجهی از افرادی که قرارداد Covid اما نه پیروی از پروتکل های درمان.

از سوی دیگر بسیاری از آنها به وضوح نقض دستورالعمل ها را به پوشیدن ماسک و حفظ فاصله فیزیکی. برخی از آنها با پوشیدن ماسک برای نشان می دهد و آنها را آویزان از خود چانه! دیگران فکر نمی کنم مهم است که برای پوشش یک بینی با ماسک در حالی که واقعا نوآورانه آنهایی که گرفته اند به استفاده از البسه و بالای تی شرت خود را برای پوشش چهره خود را. فیزیکی فاصله تبدیل به یک شوخی با مردم در حال حاضر شکایت در مورد دستورالعمل منع ازدحام بیش از حد در مغازه ها و فضاهای عمومی. به نظر می رسد که بی صبری است که نفوذ از طریق جمعیت تبدیل شدن به یک متحد از این بیماری همه گیر.

درست شده است وجود دارد برخی از پیشرفت در تولید واکسن برای Covid. اما با وجود بیش از 155 واکسن نامزدها تحت توسعه گرفتن یکی که واقعا کار می کند در پایان سال است که هنوز سفت هدف است. و در بین در حال حاضر و پس از آن تعدادی از Covid موارد و مرگ و میر می تواند موشک وار رفتن در هند مگر اینکه دستورالعمل ها و پروتکل ها جدی گرفته شود. تنها گزینه باقی مانده برای ما است که برای حفظ انضباط پوشیدن ماسک به درستی و پایبندی به فاصله فیزیکی. بیمارستان زیرساخت در حال حاضر creaking و استراتژی تماس با ردیابی است و دیگر قابل دوام. آیا دولت آن را می پذیرد یا نه, ما شاهد واقعی جامعه انتقال Covid. بنابراین در چنین سناریو ما در سطح فردی باید فرض کنیم که هر کسی می تواند یک Covid حامل و ما بیش از حد می تواند به این بیماری به دیگران. ما باید به سازماندهی مجدد زندگی ما در اطراف این فرضیات.

پوشش تا به درستی با استفاده از دست sanitisers و یا شستن دست ها با صابون غالبا و حفظ فاصله فیزیکی. این تنها ما مانتراها در حال حاضر اگر ما به کم کردن سرعت Covid. دوباره همه خارج از خانه خود را در حال حاضر پتانسیل Covid حامل. این صدا ممکن است جنجال آفرینی اما این تنها راهی است که اقدامات احتیاطی را می توان به حفر به مردم است. در غیر این صورت Covid در هند به زودی تبدیل به یک قطار فراری است که هیچ کس نمی تواند متوقف شود.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de