adidas Swings to loss but Sees Recovery Under Way

عکس: تصاویر آل بلو/گت

برلین— آدیداس ای جی addyY 1.58% پنج شنبه گفت انتظار دارد درآمد بهبود پیدا کند به عنوان فروشگاه های آلمان ورزشی دنده گروه همچنان بازکردن و رونق فروش دیجیتال پس از قفل کردن coronavirus هل داد این شرکت را به از دست دادن خالص در سه ماهه دوم.

دومین ساز دنده های ورزشی جهان از طریق درآمد پس از Nike Inc. هشدار داده بود که حتی از ضربه بزرگتر به فروش و سود در سه ماهه دوم با توجه به اقداماتی که برای مهار گسترش ویروس در سراسر جهان انجام شد.

آدیداس در سه ماهه دوم نسبت به سود ۵۳۱ میلیون یورو در سه ماهه مشابه سال پیش به زیان خالص ۲۹۵ میلیون یورو (۳۵۰ میلیون دلار) در حالی که درآمد ۳۵٪ به ۳/۵۸ میلیارد یورو از ۵/۵۱ میلیارد یورو در همان مدت کاهش یافت، رو به رو شد. Adidas گفت: رشد فروش آنلاین قوی نمی تواند جبران از دست دادن های وارده شده توسط بسته شدن 70٪ از فروشگاه های خود را در طول اوج همه گیر. هشدار داده بود که فروش می تواند به اندازه 40٪ در سه ماهه کاهش می دهد.

این شرکت شدیدترین کاهش فروش در آمریکای لاتین و بازارهای نوظهور را دید، جایی که در این سه ماهه بیش از ۶۰٪ کاهش پیدا کرد. آدیداس گفت: فروش در آمریکای شمالی ۳۸٪ و در اروپا ۴۰٪ کاهش یافت. در چین بزرگ، بزرگترین بازار فردی آن، فروش در یک چهارم تخت بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im