آدیداس به وعده استخدام, سیاه, لاتین مردم برای 30 درصد از مشاغل آمریکا

آدیداس گفت: این امر سرمایه گذاری 50 دانشگاه کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان سیاه پوست در هر سال بیش از پنج سال است.

عکس: Sean گالوپ/گتی ایماژ

Adidas AG گفت: آن است که افزایش این تعداد از کارکنان و سرمایه گذاری 20 میلیون دلار در جوامع پس از آمریکا شکایت کارکنان شرکت بهره سیاه, فرهنگ بدون انجام به اندازه کافی به آنها کمک کند.

ورزشی غول گفت: حداقل 30 درصد از تمام موقعیت های جدید در ایالات متحده در آدیداس و نایک خواهد بود پر از سیاه پوست و لاتین و مردم است که این امر سرمایه گذاری 50 دانشگاه کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان سیاه پوست در هر سال بیش از پنج سال است.

“حوادث دو هفته گذشته باعث شده همه ما را به تأمل در آنچه ما می توانیم برای مقابله با فرهنگی و سیستمیک است که حفظ نیروهای نژادپرستی” گفت: آدیداس مدیر عامل شرکت Kasper Rorsted.

پس از قتل جورج فلوید ماه گذشته آدیداس مانند بسیاری از برندها را به رسانه های اجتماعی به صحبت کردن در برابر نژاد پرستی. در عین حال برخی از کارکنان در این شرکت دفاتر ایالات متحده آمریکا گفته وال استریت ژورنال فرهنگ سازمانی در شرکت آلمانی است که به دور از عادلانه. نه آدیداس شش نفر تیم اجرایی و نه آن 16 نفر هیئت مدیره شامل یک عضو.

برخی از کارمندان گفت که این شرکت را رد کرد و نگرانی بیش از نژادپرستی و آن پیام های عمومی در محکومیت نژادپرستی تراز نیست با چه کارکنان تحت درمان قرار گرفتند داخلی. یک طراح گفت که او به نام N-word by سابق co-worker. دیگری گفت: او تیم را دریافت الهام بخش طراحی بسته با یک مؤتلفه پرچم.

هفته گذشته یک گروه از آدیداس کارکنان ارسال یک نمایش به نام “ما وضعیت اضطراری” به مدیران و خواستار این شرکت برای افزایش نمایندگی از سیاه پوست و لاتین کارکنان به 31 درصد از هر سطح از این سازمان تا پایان سال 2021. آنها همچنین نام این شرکت را به 50 میلیون دلار در سال به سیاه و سفید ایالات متحده در جوامع و کمک به جمع آوری پول برای سازمان های غیر انتفاعی در خدمت آن جوامع است.

در پاسخ این شرکت گفت: این امر سرمایه گذاری 20 میلیون دلار در جوامع در آمریکا در چهار سال آینده بودجه طرح های چنین به عنوان یک بسکتبال برنامه ساخته شده برای جوامع محروم.

آدیداس گفت: آن شمال جمهور آمریکا صهیون آرمسترانگ و Reebok جمهور مت اوتول باید صرف دو هفته گذشته صحبت به کارکنان و برنامه ریزی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در جلسات در پرتلند سنگ., و بوستون در این هفته.

“ما می دانیم بسیار زیاد سهم از جامعه به موفقیت ما و دیگران” آدیداس هیئت مدیره در بیانیه ای گفت.

مربوط تصویری

به عنوان تظاهرات مسالمت آمیز پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس بازداشت پلیس ادامه داد: در سراسر ایالات متحده با بسیاری از تظاهر کنندگان خواستار بودجه پلیس به طور قطع رئیس جمهور تهمت و گفت که نمی خواهد از بین بردن نیروی پلیس است. عکس: Jason ردموند/ایسنا

نوشتن به Khadeeja صفدر در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>